De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Picardie - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Picardie - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Tour de Picardie 2014

FrankrijkFrankrijk - 16 Mei 2014 - 18 Mei 2014


Algemeen klassement - 18 Mei 2014


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux11:59:57
2NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimano0:13
3FRABryan Coquard (FRA)Europcar0:21
4BELGianni Meersman (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:26
5FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:27
6BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:28
7BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
8FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
10BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:29
11LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobert0:30
12NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
13FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:31
14FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
15BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
16ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
17BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
18FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
19LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
20FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 93zt
21KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
22CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
23BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:40
24FRAClément Saint-Martin (FRA)VC La Pomme Marseille0:43
25FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:52
26NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:55
27BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:59
28FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale1:09
29FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:12
30SWEJonas Ahlstrand (SWE)Giant - Shimano1:17
31BELDries Devenyns (BEL)Giant - Shimanozt
32FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale1:22
33BELDavid Boucher (BEL)La Française des Jeuxzt
34FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
35BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Step1:34
36FRAStéphane Poulhies (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:37
37NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Shimanozt
38FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondiale1:44
39BELGregory Habeaux (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
40FRAYohann Gène (FRA)Europcar1:48
41BELStijn Vandenbergh (BEL)Omega Pharma - Quick Step1:50
42FRAJulian Alaphilippe (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
43SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team1:55
44ITAAndrea Guardini (ITA)Astana2:02
45BELFrederique Robert (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:17
46BELRobin Steenuit (BEL)Wallonie - Bruxelles2:30
47FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis, Solutions Crédits3:04
48FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille3:33
49FRAErwan Corbel (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
50BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
51BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
52BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:45
53FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
54BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelles3:49
55ESTAlo Jakin (EST)Bigmat - Auber 934:03
56BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:06
57GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team4:12
58BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:19
59FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 934:24
60BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Teamzt
61BELFlorent Mottet (BEL)Wallonie - Bruxelles4:50
62FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
63RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka4:54
64DENSebastian Lander (DEN)BMC Racing Team4:57
65GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team5:32
66GBRAndrew Fenn (GBR)Omega Pharma - Quick Step5:58
67FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux6:36
68FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale7:51
69KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana8:27
70FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits8:32
71BELFrédéric Amorison (BEL)Wallonie - Bruxelles8:38
72GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team8:45
73ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
74BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:06
75KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana10:23
76BELLoic Pestiaux (BEL)Wallonie - Bruxelles10:47
77FRAYoann Paillot (FRA)VC La Pomme Marseille10:48
78FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 9310:53
79FRAFrédéric Brun (FRA)Bigmat - Auber 9311:01
80BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise11:14
81RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubekazt
82BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise11:18
83KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana11:21
84FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 93zt
85FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille11:26
86FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
87FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille11:40
88FRAFranck Vermeulen (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
89ERIFreqalsi Abrha Debesay (ERI)MTN - Qhubekazt
90ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits11:46
91KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astana11:47
92GERJulian Kern (GER)AG2R - La Mondiale12:52
93FRAYannis Yssaad (FRA)Bigmat - Auber 9313:21
94FRAThomas Rostollan (FRA)VC La Pomme Marseille13:54
95CHNCheng Ji (CHN)Giant - Shimano14:00
96FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille14:15
97BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille14:18
98BELLouis Verhelst (BEL)Cofidis, Solutions Crédits14:20
99BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Crédits14:56
100FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar15:00
101FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar15:54
102CANAntoine Duchesne (CAN)Europcar16:08
103BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie - Bruxelles16:59
104ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
105FRAClément Koretzky (FRA)Bretagne - Séché Environnement18:10
106FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis, Solutions Crédits20:35
107FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux21:07
108FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar21:37
109FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcar21:42
110MASLoh Sea Keong (MAS)Giant - Shimano22:08
111LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille25:39
112FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeux31:26

Etappe 1 - Fort-Mahon - Estrées-Saint-Denis - 191 km - 16 Mei 2014Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Europcar4:17:27
2FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
3NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
4BELGianni Meersman (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
5BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
6LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobertzt
7BELFrederique Robert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8ITAAndrea Guardini (ITA)Astanazt
9FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
10FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
11ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
12BELRobin Steenuit (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
13SWEJonas Ahlstrand (SWE)Giant - Shimanozt
14BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
15LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
16BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
17BELGert Steegmans (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
18FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
19SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
20FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondialezt
21BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
22BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
23FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 93zt
24FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
25FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
26BELLouis Verhelst (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
27FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
28NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
29GERRick Zabel (GER)BMC Racing Teamzt
30NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt

Etappe 2 - Mouy - Craonne - 176,5 km - 17 Mei 2014Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux3:57:24
2NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
3FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:02
4BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
5ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
6FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
7LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobertzt
8FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
10BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
11FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
12FRAErwan Corbel (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
13BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
14BELGianni Meersman (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
15FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:07
16BELFlorent Mottet (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
17ESTAlo Jakin (EST)Bigmat - Auber 930:10
18FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 93zt
19SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
20KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
21BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
23DENSebastian Lander (DEN)BMC Racing Teamzt
24NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
25FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
26NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
27FRAStéphane Poulhies (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
28FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondialezt
29FRAClément Saint-Martin (FRA)VC La Pomme Marseillezt
30BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
31FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
32BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
33BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
34ITAAndrea Guardini (ITA)Astanazt
35FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 3 - Cap'Aisne-Chamouille - Bray-sur-Somme - 170,5 km - 18 Mei 2014Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux3:45:35
2NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
3BELGianni Meersman (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
4BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
5FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
6FRAErwan Corbel (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
7FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
8BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
10FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
11FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
12CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
13FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
14LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobertzt
15BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
16BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
18KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
19GERJulian Kern (GER)AG2R - La Mondialezt
20FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
21BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
22BELNikolas Maes (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
23KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
24FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
25NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
26ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
27BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
28LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
29BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
30FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 93zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden