De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Picardië - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Picardië - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Ronde van Picardië 2011

FrankrijkFrankrijk - 13 Mei 2011 - 15 Mei 2011


Algemeen klassement - 15 Mei 2011


1FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM12:01:00
2BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto00:08
3ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
4FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
5LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkrediet00:10
6FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun00:13
7FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller00:14
9FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
10NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelozt
11FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
12BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
13FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
14FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun00:15
15FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:16
16FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller00:18
17BELRomain Zingle (BEL)Cofidis00:21
18BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
19GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelozt
20FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
21FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
22FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis00:25
24FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
25FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller00:30
26FRAMathieu Claude (FRA)Europcar00:32
27BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
28BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
29BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accent00:37
30MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha00:38
31FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun00:41
32FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
33NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
34FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
35BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:42
36FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondiale00:49
37FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lottozt
38CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Stepzt
39FRASaïd Haddou (FRA)Europcar00:57
40LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkrediet01:00
41FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller01:02
42BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkrediet01:05
43BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
44FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
45FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
46NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineos01:07
47FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller01:08
48FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
49BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accent01:16
50NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelo01:20
51FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux01:23
52BELJens Keukeleire (BEL)Cofidiszt
53RSAJacobus Venter (RSA)Verandas Willems - Accent01:32
54FRABenoit Daeninck (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
55BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
56BELSven Vandousselaere (BEL)Omega Pharma - Lotto01:33
57ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineos01:34
58FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller01:36
59BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet01:38
60BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto01:43
61BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha01:45
62RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha01:47
63FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis01:54
64FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
65FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasunzt
66FRAFlavien Dassonville (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
67BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCM02:05
68FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux02:07
69FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondiale02:15
70NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano02:20
71GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelo02:27
72CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
73FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller02:40
74FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9302:46
75BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accent02:50
76FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeux03:08
77FRADamien Gaudin (FRA)Europcar03:14
78FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux03:16
79NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM03:17
80ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
81NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCM03:19
82NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano03:47
83BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale04:09
84FRASébastien Turgot (FRA)Europcar04:12
85FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar04:33
86BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator04:44
87BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lotto05:01
88NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano05:03
89BELKevin Van Melsen (BEL)Verandas Willems - Accent05:06
90ITAMarco Bandiera (ITA)Quick Step05:41
91NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet05:58
92FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia06:13
93BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCMzt
94BELAndy Cappelle (BEL)Quick Step06:16
95BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator06:33
96FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale06:36
97NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano07:23
98BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet07:36
99ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM08:51
100BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator09:13
101GBRDaniel Lloyd (GBR)Garmin - Cervelo09:24
102RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katusha09:26
103FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun09:57
104FRAYohann Gène (FRA)Europcar11:08
105NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM11:19
106CHNHan Feng (CHN)Skil - Shimano11:49
107AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos11:57
108FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia11:59
109BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Step12:54
110BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet13:15
111BELStijn Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator14:35
112FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun14:55

Etappe 1 - Abbeville La Neuville-en-Hez - 162 km - 13 Mei 2011Ontsnapping


1LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkrediet03:42:49
2BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto00:01
3SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
4FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
5FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
6FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
8BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
9BELGert Steegmans (BEL)Quick Stepzt
10BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
11FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
12BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
13NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelozt
14AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
15BELMaarten Neyens (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelozt
17BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
18FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
20BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
21FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
22FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
23FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
24NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
25FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt

Etappe 2 - Villers-Saint-Paul Château-Thierry - 166.5 km - 14 Mei 2011Ontsnapping


1FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM03:45:26
2FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
3FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
4FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
5FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
6FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
7BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
8FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
9BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
11ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
12FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
13FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
14FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
15LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
16ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
17BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
18FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
19BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
20FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondialezt
21NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelozt
22FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
24NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
25FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt

Etappe 3 - Charly-sur-Marne Péronne - 189.5 km - 15 Mei 2011Sprint


1FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun04:32:58
2ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
3FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
4FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
5FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
7BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
8FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
9FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
10BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
11BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
12FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
14FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
15NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
16NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelozt
17BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
18FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
19FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
20BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
21FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
22FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
23FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
24BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
25FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis00:07

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden