De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Delta Tour Zeeland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Delta Tour Zeeland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2011

Delta Tour Zeeland 2011

NederlandNederland - 10 Juni 2011 - 12 Juni 2011


Algemeen klassement - 12 Juni 2011


1GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimano08:58:09
2NEDTheo Bos (NED)Rabobank00:04
3NEDJos Van Emden (NED)Rabobank00:06
4GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
5AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
6NEDBram Schmitz (NED)Verandas Willems - Accent00:11
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux00:12
9GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke00:14
10AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
11FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux00:15
12NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davo00:17
13BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
14RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
15LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
16NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accent00:19
17NEDRemco Te Brake (NED)De Rijke00:20
18BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCM00:21
19BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accentzt
20BELKenneth Vanbilsen (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
21BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willems - Accentzt
22NEDJenning Huizenga (NED)Ubbink - Kogazt
23NEDLuc Hagenaars (NED)Eddy Merckx - Indeland00:22
24FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
25NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimano00:23
26NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
27BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
28BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
29NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
30BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:24
31NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCMzt
32ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
33BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
34BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp - Powerpluszt
35ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granada00:25
36BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
37GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerplus00:28
38FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
39FINMatti Helminen (FIN)Landbouwkredietzt
40NEDJohim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels00:29
41NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Piels00:30
42NEDJesper Schipper (NED)De Rijkezt
43NEDJelle Posthuma (NED)Cycling Team Jo Pielszt
44BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accentzt
45NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM00:31
46BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
47BELNiels Albert (BEL)Bkcp - Powerpluszt
48ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada00:32
49GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelozt
50NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Team00:33
51ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
52NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelo00:34
53BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
54BELVincent Baestaens (BEL)Landbouwkrediet00:35
55NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
56NEDRicardo Van Der Velde (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
57NEDStefan Vreugdenhil (NED)De Rijkezt
58NEDArno Van Der Zwet (NED)Ubbink - Kogazt
59ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucia - Caja Granada00:36
60ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Nerizt
61FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeux00:37
62RSABradley Potgieter (RSA)MTN - Qhubekazt
63NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijkezt
64NEDHans Dekkers (NED)Landbouwkrediet00:38
65BELMichaël Vanderaerden (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
66ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
67NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Cervelozt
68AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelozt
69NEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Piels00:40
70BELStijn Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
71JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Neri00:41
72ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM00:42
73CZERadomir Simunek (CZE)Bkcp - Powerpluszt
74AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
75GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trek00:43
76BELKevin Peeters (BEL)Landbouwkrediet00:44
77BELSteve Schets (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly00:45
78GERMichael Kurth (GER)Eddy Merckx - Indeland00:46
79BELWilfried Cretskens (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly00:48
80ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granada00:50
81CZELubos Pelanek (CZE)Farnese Vini - Neri00:57
82AUSWilliam Clarke (AUS)Leopard - Trek01:06
83DENMartin Mortensen (DEN)Leopard - Trek01:15
84NEDWim Stroetinga (NED)Ubbink - Koga01:18
85NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank01:21
86NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCM01:27
87ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada01:30
88NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus01:31
89BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:43
90BELKevin Hulsmans (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly01:49
91ITARoberto De Patre (ITA)Farnese Vini - Nerizt
92ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Neri01:55
93ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
94FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux01:57
95BELWim De Vocht (BEL)Verandas Willems - Accent03:20
96ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granada03:25
97GERDominik Klemme (GER)Leopard - Trek04:00
98AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimano05:31
99NEDBas Krauwel (NED)De Rijke06:18
100NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accent06:31
101BELNicky Cocquyt (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly07:28
102NEDPeter Schep (NED)Ubbink - Koga07:35
103BELJonathan Breyne (BEL)Landbouwkrediet08:14

Proloog - Vlissingen - Vlissingen - 3,8 km - 10 Juni 2011Individuele Tijdrit


1NEDJos Van Emden (NED)Rabobank00:04:37
2GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimanozt
3GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimano00:01
4NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trek00:03
5AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
6NEDTheo Bos (NED)Rabobank00:04
7NEDBram Schmitz (NED)Verandas Willems - Accent00:06
8NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
9AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimanozt
10FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
11BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accent00:07
12BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willems - Accentzt
13NEDJenning Huizenga (NED)Ubbink - Kogazt
14GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke00:08
15NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
16BELNiels Albert (BEL)Bkcp - Powerpluszt
17AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
18NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano00:09
19AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelozt
20NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimano00:10
21BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
22NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCMzt
23NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Kogazt
24GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trekzt
25BELJonathan Breyne (BEL)Landbouwkrediet00:11
26NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davozt
27NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
28BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
29RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
30NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank00:12

Etappe 1 - Middelburg - Goes - 192,8 km - 11 Juni 2011Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimano04:18:47
2NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
3LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
5NEDWim Stroetinga (NED)Ubbink - Kogazt
6BELSteve Schets (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
7ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
8BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
10BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
11NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davozt
12NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
13BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
14NEDRemco Te Brake (NED)De Rijkezt
15BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
16BELKenneth Vanbilsen (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
17GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
18NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
19BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
20FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
21BELGregory Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
22ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
23GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijkezt
24BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
25NEDLuc Hagenaars (NED)Eddy Merckx - Indelandzt

Etappe 2 - Terneuzen - Terneuzen - 195,8 km - 12 Juni 2011Sprint


1BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accent04:34:51
2BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
3GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelozt
4ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
5BELKevin Peeters (BEL)Landbouwkredietzt
6NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
7GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimanozt
8BELKenneth Vanbilsen (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
9ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
10LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
11NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
12NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
13NEDJohim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
14NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davozt
15JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
16NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
17BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp - Powerpluszt
18FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
19NEDRemco Te Brake (NED)De Rijkezt
20BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
21BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
22BELMichaël Vanderaerden (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
23BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
24RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
25NEDRicardo Van Der Velde (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden