De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Palma de Mallorca - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Palma de Mallorca - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Trofeo Palma de Mallorca 2011

SpanjeSpanje - 6 Februari 2011


Trofeo Palma de Mallorca - 6 Februari 2011


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo2:32:24
2ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
3GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimanozt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
5BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
6ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
7ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
8ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
10BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
11ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
12ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Caja Ruralzt
13ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
14GERMichael Schwarzmann (GER)Team Netappzt
15ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
16ESPPablo Aitor Bernal (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
17LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
18GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trekzt
19GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
20ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
21GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
22BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
23GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
24BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
25ESPSergio Escobar Roure (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
26ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
27SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bikezt
28AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
29NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Cervelozt
30SUILoic Aubert (SUI)Price Your Bikezt
31ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
33LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
34ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
35ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
36GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
37SUIDaniel Henggeler (SUI)Price Your Bikezt
38ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
39SUIElias Schmäh (SUI)Price Your Bikezt
40BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
41ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
42ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
43ESPAsier Maeztu Billalabeitia (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
44BELSven Vandousselaere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
45NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
46GERJens Voigt (GER)Leopard - Trekzt
47PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
48ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
49ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
50ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbeazt
51BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
52GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
53ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
54ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
55SUILukas Kalt (SUI)Price Your Bikezt
56SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price Your Bikezt
57ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
58ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
59BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
60ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
61GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
62SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
63ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
64RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
65ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbeazt
66GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
67JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimanozt
68ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
69RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
70ESPVicente Pastor (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
71ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistarzt
73BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lottozt
74USASteven Cozza (USA)Team Netappzt
75ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
76AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Roadzt
77GERBert Grabsch (GER)HTC - High Roadzt
78BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
79ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
80ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
81ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
82ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
83SUIMarcel Wyss (SUI)Geox - TMCzt
84ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
85ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
86BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
87SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
88NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
89ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbeazt
90NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
91GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trekzt
92ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Ruralzt
93RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
94ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Ruralzt
95ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
96USADanny Pate (USA)HTC - High Roadzt
97ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
98JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
99USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
100USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
101URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
102GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
103ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
105USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
106ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistarzt
107ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
108ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
109ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
111CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
112NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
113ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadizt
114ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
115GERRobert Retschke (GER)Team Netappzt
116FRATristan Valentin (FRA)Cofidiszt
117DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trekzt
118UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
119DENMartin Mortensen (DEN)Leopard - Trekzt
120LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
121RSARobert Hunter (RSA)Radio Shackzt
122SUIIvan Boutellier (SUI)Price Your Bikezt
123ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Caja Ruralzt
124ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Ruralzt
125NEDNiki Terpstra (NED)Quick Stepzt
126PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
127ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
128SUIMichael Baer (SUI)Team Netappzt
129GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
130GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
131ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
132ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Roadzt
133AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimanozt
134ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
135ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
136SUINicolas Schnyder (SUI)Price Your Bikezt
137ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
138COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
139RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
140BELFrederik Willems (BEL)Omega Pharma - Lottozt
141BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Cervelozt
142ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
143CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
144BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
145ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
146ESPUnai Elorriaga Zubiaur (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
147RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
148ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMCzt
149ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
150ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
151BELAndy Cappelle (BEL)Quick Stepzt
152RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
153ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMCzt
154ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
155ESPDavid Muntaner Juaneda (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
156ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
157BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
158ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
159NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
160AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
161GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
162NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
163FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidiszt
164NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
165ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
166NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
167ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
168ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
169NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
170USACaleb Fairly (USA)HTC - High Roadzt
171ESPRuben Jimenez Ventosa (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
172BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
173CHNCheng Ji (CHN)Skil - Shimanozt
174AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
175NZLSam Bewley (NZL)Radio Shackzt
176GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
177GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
178ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMCzt
179USABjörn Selander (USA)Radio Shackzt
180FRAThomas Bonnin (FRA)Skil - Shimanozt
181ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
182BELMaarten Neyens (BEL)Omega Pharma - Lottozt
183GERErik Mohs (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:00:24
184BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis0:00:26
185SUIJoel Eglin (SUI)Price Your Bike0:00:29
186NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank0:00:34
187SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Road0:00:35
188GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
189LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar0:00:39
190BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:54
191CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Road0:01:00

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden