De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Settimana Internazionale Coppi e Bartali - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Settimana Internazionale Coppi e Bartali - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2011

Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2011

ItaliëItalië - 22 Maart 2011 - 26 Maart 2011


Algemeen klassement - 25 Maart 2011


1ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli14:57:34
2ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:00:30
3ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:32
4ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri0:00:38
5ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:00:43
6AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00:56
7BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux0:00:59
8GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciotti0:01:05
9ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattoli0:01:08
10ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:11
11VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:01:22
12ITALuca Ascani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:01:47
13ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:48
14VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattolizt
15ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciotti0:01:50
16SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobil0:02:32
17AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux0:02:56
18ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
19ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciotti0:03:15
20ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondale0:03:57
21ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Lampre - ISD0:04:08
22ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:04:13
23ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:04:28
24ESTRené Mandri (EST)Endura Racing0:04:30
25ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondale0:05:27
26COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:06:54
27UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vita0:07:38
28FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:07:39
29FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:07:51
30ITACarlo Scognamiglio (ITA)Vorarlberg - Corratec0:07:56
31GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:08:05
32COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:08:14
33COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:08:19
34COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:08:33
35ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMC0:08:43
36ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing0:08:56
37ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corratec0:09:03
38SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobil0:09:23
39ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri0:09:27
40SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobil0:09:34
41ITAEdoardo Girardi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:09:47
42ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:09:57
43ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inox0:10:02
44GERPhilipp Mamos (GER)Amore & Vita0:10:07
45COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:10:49
46AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec0:10:51
47ITACristiano Fumagalli (ITA)Miche - Guerciotti0:10:57
48ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:11:10
49COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:11:20
50SUIElias Schmäh (SUI)Price Your Bike0:11:31
51ITAFederico Rocchetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:11:51
52ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD0:14:21
53FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:14:35
54ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:14:44
55GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing0:14:50
56ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale0:15:06
57USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:15:07
58SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bike0:15:46
59VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:16:27
60FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:16:31
61ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISD0:16:34
62CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:16:44
63SUIDaniel Henggeler (SUI)Price Your Bike0:17:44
64GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxis0:17:49
65ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inox0:17:57
66NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing0:18:03
67COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:18:34
68POLSlawomir Kohut (POL)Miche - Guerciotti0:18:52
69ITAAristide Ratti (ITA)Team DSL0:18:58
70ITAMarco Stefani (ITA)Team DSL0:19:04
71ITASimone Boifava (ITA)Ora Hotels0:21:26
72COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)Team DSL0:21:29
73GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racing0:22:14
74UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISD0:24:02
75ITAEmanuele Vona (ITA)Farnese Vini - Neri0:24:21
76ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMC0:24:33
77SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bike0:24:54
78SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price Your Bike0:24:58
79SWEPatrik Morén (SWE)Amore & Vita0:25:06
80ITAGianluca Mirenda (ITA)Farnese Vini - Neri0:25:08
81ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:25:09
82ITAFausto Fognini (ITA)Team DSL0:25:39
83ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISD0:25:45
84SUINoe Gianetti (SUI)Geox - TMC0:27:10
85ITAAlessandro Malaguti (ITA)Ora Hotels0:27:12
86COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:27:14
87GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing0:28:43
88ITAStefano Borchi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:29:14
89ITALuca Fioretti (ITA)Ora Hotels0:29:20
90ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Neri0:29:35
91ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels0:29:52
92USAMaxim Jenkins (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:30:02
93SVKJuraj Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale0:31:02
94COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:31:48
95COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:32:00
96NORFrode Birke Solberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley0:32:16
97AUTDominik Brändle (AUT)Vorarlberg - Corratec0:32:19
98CZELubos Pelanek (CZE)Farnese Vini - Neri0:33:07
99RUSSergey Kolesnikov (RUS)Amore & Vita0:34:17

Etappe 1 a - Riccione 81km - 22 Maart 2011Sprint


1ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox1:57:35
2ITAAndrea Grendene (ITA)Team Type 1zt
3UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vitazt
4ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
5ITAMichele Merlo (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
6FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
7GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
8ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
9ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
10ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
11SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
12ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
13ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
14AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
15ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
16ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
17ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt
18ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
19ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
20ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISDzt
21NORKristian Engen Forbord (NOR)Amore & Vitazt
22ITAAristide Ratti (ITA)Team DSLzt
23VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
24ITAEnrico Montanari (ITA)Team DSLzt
25ITALuca Ascani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt

Etappe 1 b - Riccione 15.6km - 22 Maart 2011Individuele Tijdrit


1COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:18:32
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattolizt
3VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
4VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattolizt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattolizt
6ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
7VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattolizt
8ITADaniele Righi (ITA)Lampre - ISD0:00:05
9ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
10ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISDzt
11ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISDzt
12UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISDzt
13ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Lampre - ISDzt
14FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
15FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
16FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
17FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
18BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
19FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
20AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
21ITAFilippo Savini (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:13
22ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
23ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
24ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
25ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
26ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
27ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
28ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
29SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobil0:00:15
30SLOMitja Mahoric (SLO)Adria Mobilzt
31SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
32AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
33SLOBlaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
34SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
35SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
36SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 10:00:23
37ITAAndrea Grendene (ITA)Team Type 1zt
38RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
39ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
40FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
41USAScott Alan Stewart (USA)Team Type 1zt
42ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
43ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMCzt
44ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMCzt
45ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
46ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
47ITAGianluca Maggiore (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:00:24
48ITAEdoardo Girardi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
49ITAStefano Borchi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
50ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
51ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
52TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:25
53ITAFrancesco Di Paolo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
54COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
55ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
56ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
57ITAClaudio Corioni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
58COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
59ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli0:00:27
60GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis0:00:28
61CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
62AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
63USAMaxim Jenkins (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
64GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxiszt
65ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
66GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciotti0:00:29
67POLSlawomir Kohut (POL)Miche - Guerciottizt
68ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
69ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt
70UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Miche - Guerciottizt
71ITACristiano Fumagalli (ITA)Miche - Guerciottizt
72ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri0:00:31
73ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
74ITAEmanuele Vona (ITA)Farnese Vini - Nerizt
75ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
76ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
77USABradley White (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00:35
78ESTRené Mandri (EST)Endura Racing0:00:36
79ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
80GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racingzt
81NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
82GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racingzt
83USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00:40
84ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMC0:00:48
85COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:00:49
86COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
87COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
88COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
89COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
90COLCarlos Andres Martinez Montero (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
91COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
92POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Guerciotti0:00:56
93ITAAlessandro Malaguti (ITA)Ora Hotels0:01:00
94ITALuca Fioretti (ITA)Ora Hotelszt
95ITASimone Boifava (ITA)Ora Hotelszt
96ITAEmanuele Rizza (ITA)Ora Hotelszt
97ITAWalter Proch (ITA)Ora Hotelszt
98ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotelszt
99AUTDominik Brändle (AUT)Vorarlberg - Corratec0:01:06
100ITACarlo Scognamiglio (ITA)Vorarlberg - Corrateczt
101AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
102ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corrateczt
103SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
104ITALuca Ascani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:01:07
105ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
106ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
107JAPKohei Uchima (JAP)d'Angelo Antenucci - Nippozt
108ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
109SUILoic Aubert (SUI)Price Your Bike0:01:08
110SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price Your Bikezt
111SUINicolas Schnyder (SUI)Price Your Bikezt
112SUIElias Schmäh (SUI)Price Your Bikezt
113SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
114SUIJoel Eglin (SUI)Price Your Bikezt
115SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bikezt
116SUIDaniel Henggeler (SUI)Price Your Bikezt
117AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec0:01:10
118AUTStefan Pöll (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
119UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vita0:01:13
120RUSSergey Kolesnikov (RUS)Amore & Vitazt
121RUSAndrej Klyuev (RUS)Amore & Vitazt
122SWEPatrik Morén (SWE)Amore & Vitazt
123GERPhilipp Mamos (GER)Amore & Vitazt
124NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Sparebanken Vest - Ridley0:01:16
125NORFilip Eidsheim (NOR)Sparebanken Vest - Ridleyzt
126SWEChristofer Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridleyzt
127NORHaavard Blikra (NOR)Sparebanken Vest - Ridleyzt
128NORRoy Hegreberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridleyzt
129UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita0:01:19
130ITAFausto Fognini (ITA)Team DSL0:01:22
131ITAMarco Stefani (ITA)Team DSLzt
132ITAAristide Ratti (ITA)Team DSLzt
133COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
134ITAEnrico Montanari (ITA)Team DSLzt
135ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISD0:01:28
136ITAGianluca Mirenda (ITA)Farnese Vini - Nerizt
137NORFrode Birke Solberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley0:01:34
138SLOJure Zagar (SLO)Adria Mobil0:01:38
139COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:01:54
140ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:01:59
141SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 10:02:18
142SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
143FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux0:02:32
144ITAMichele Merlo (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:02:35
145ITAMatteo Fedi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
146ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:37
147ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
148USAEdward King (USA)Liquigas - Cannondalezt
149ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
150SVKJuraj Sagan (SVK)Liquigas - Cannondalezt
151ITAFederico Rocchetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:02:46
152SUINoe Gianetti (SUI)Geox - TMC0:03:06
153ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMCzt
154RUSAlexander Zdanov (RUS)d'Angelo Antenucci - Nippo0:03:13
155GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing0:03:33
156JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
157CZELubos Pelanek (CZE)Farnese Vini - Nerizt
158GBRJames Moss (GBR)Endura Racing0:03:37
159ITASimone Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:03:53
160NORKristian Engen Forbord (NOR)Amore & Vita0:04:01
161ITAGianluca Randazzo (ITA)Miche - Guerciotti0:04:10
162ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:13
163JAPRyouhei Komori (JAP)d'Angelo Antenucci - Nippo0:04:32
164ISRNiv Libner (ISR)Amore & Vita0:04:39
165GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:04:51
166NOROle Martin Ølmheim (NOR)Sparebanken Vest - Ridley0:05:10
167SLOMatic Strgar (SLO)Vorarlberg - Corratec0:05:12

Etappe 2 - Rovigo 194km - 23 Maart 2011Sprint


1ITAClaudio Corioni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo4:18:48
2ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
3ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattolizt
4ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMCzt
5ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
6ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
7GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
8FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITACristiano Fumagalli (ITA)Miche - Guerciottizt
10UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vitazt
11COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
12SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
13ITAEnrico Montanari (ITA)Team DSLzt
14ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
15ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
16POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Guerciottizt
17SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
18AUTDominik Brändle (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
19ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
20ITAAristide Ratti (ITA)Team DSLzt
21ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
22AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
23SUILoic Aubert (SUI)Price Your Bikezt
24ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
25BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt

Etappe 3 - Casalecchio de Reno - Gaggio Montano 156km - 24 Maart 2011Ontsnapping


1ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli3:56:47
2ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:35
3ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri0:00:53
4ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:00:59
5ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt
6AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:01:00
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:05
8ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondale0:01:12
9ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattolizt
10GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciottizt
11ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
12ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
13SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
14BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
15VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
16ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
17ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:01:18
18VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattolizt
19ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
20ITALuca Ascani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:01:23
21ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:01:29
22ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciotti0:01:44
23FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 10:01:59
24AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux0:02:02
25ITACarlo Scognamiglio (ITA)Vorarlberg - Corratec0:02:05

Etappe 4 - Crevalcore 14.3km - 25 Maart 2011Individuele Tijdrit


1ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:16:37
2ITALuca Ascani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:00:08
3AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00:09
4GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciotti0:00:15
5FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
6ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:00:17
7ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri0:00:19
8SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 10:00:23
9GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis0:00:30
10ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:36
11BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux0:00:37
12ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMC0:00:38
13ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:41
14ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMC0:00:42
15ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
16ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:44
17COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:00:46
18ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattoli0:00:47
19FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:00:50
20ITAFilippo Savini (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
21ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
22FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:00:51
23GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxis0:00:52
24FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
25FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:00:53
26ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMC0:00:57
27NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing0:00:58
28ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
29ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli0:00:59
30ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISDzt
31ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
32ITAStefano Borchi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
33ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli0:01:01
34COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:01:02
35COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:01:03
36ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Lampre - ISDzt
37GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:01:04
38TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:01:05
39USABradley White (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:01:06
40COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:01:07
41VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
42SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec0:01:08
43ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciotti0:01:09
44SLOMitja Mahoric (SLO)Adria Mobil0:01:10
45ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminia0:01:11
46VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattolizt
47ITALuca Fioretti (ITA)Ora Hotels0:01:12
48SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
49GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing0:01:13
50ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt

Etappe 5 - Fiorano Modenese - Sassuolo 173km - 26 Maart 2011Sprint


1ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri4:08:24
2VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
3BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
4ITALuca Ascani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
5ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
6FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
7COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
8ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt
9ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
10AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
11COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
12ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
13ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
14ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattolizt
15ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
16ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
17ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
18FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
19ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISDzt
20COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
21AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00:10
22VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattolizt
23COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
24FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
25ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
26ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:00:44
27ITAFederico Rocchetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
28COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
29SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
30ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
31GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciottizt
32SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobil0:00:54
33ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
34SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobilzt
35SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bikezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden