De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tallinn-Tartu Grand Prix - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tallinn-Tartu Grand Prix - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen 2011

Tallinn-Tartu Grand Prix 2011

EstlandEstland - 27 Mei 2011


Tallinn-Tartu Grand Prix - 27 Mei 2011


1ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfone4:41:40
2SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.sezt
3FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
4ESTJaan Kirsipuu (EST)Champion Systemzt
5ESTAlo Jakin (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
6RUSViktor Manakov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
7ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
8LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
9ESTGert Jõeäär (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
10LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
11POLMateusz Nowak (POL)Nationaal Team Van Polenzt
12ITAEnrico Montanari (ITA)Team DSLzt
13LATAndris Smirnovs (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
14ESTSander Maasing (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
15ESTReijo Puhm (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
16BLRNikita Zharoven (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
17RUSViktor Shmalko (RUS)Itera - Katushazt
18LATArtis Pujats (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
19LATEmils Liepins (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
20ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
21LATAndris Vosekalns (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
22RUSRoman Koltsov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
23POLKonrad Tomasiak (POL)Nationaal Team Van Polenzt
24LATIndulis Bekmanis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
25LATViesturs Luksevics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
26FINRisto Aaltio (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
27DENMichael Reihs (DEN)Christina Watches - Onfonezt
28LUXCyrille Heymans (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
29ITAFausto Fognini (ITA)Team DSLzt
30ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
31FRARémi Cusin (FRA)Cofidiszt
32FINSami Tiainen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
33ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
34LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
35LATRaivis Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
36SWEJimmy Rönn (SWE)Cykelcity.sezt
37GERFrank Dressler Lehnhof (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
38SWELars Andersson (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
39LATBartusevics Rihards (LAT)VC La Pomme Marseillezt
40LATIngus Eislers (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
41FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidiszt
42FINPaavo Paajanen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
43POLAndrzej Pawlaczyk (POL)Nationaal Team Van Polenzt
44SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.sezt
45COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
46LATIvars Prokofjevs (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
47SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
48LATToms Flaksis (LAT)VC La Pomme Marseillezt
49LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
50SWEDaniel Lundvall (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
51SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racingzt
52SWEJesper Dahlström (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
53BLRMikhail Besaha (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
54SWEPetter Persson (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
55ESTGabriel Leppik (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
56BLRSergei Sakavets (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
57RUSAleksey Velikanov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
58POLJaroslaw Kowalczyk (POL)Nationaal Team Van Polenzt
59LATKaspars Kupriss (LAT)VC La Pomme Marseillezt
60DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
61ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
62POLRadoslaw Syrojc (POL)Nationaal Team Van Polenzt
63FINMikko Paajanen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
64BLRPavel Podoliak (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
65FRARudy Lesschaeve (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
66LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
67SWELucas Persson (SWE)Geox Fuji Test Teamzt
68DENMarc Hester Hansen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
69FINMatti Manninen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
70RUSEugeny Bakhin (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
71POLDawid Glowacki (POL)Nationaal Team Van Polenzt
72LUXJoel Zangerle (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
73BLRAliaksandr Ananich (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
74HKGSteven Wong (HKG)Champion Systemzt
75BLRVladzislu Patskevich (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
76LATDmitrijs Sorokins (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
77FINKimmo Kananen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
78SWEAlexander Gingsjö (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
79SUIRoger Beuchat (SUI)Champion Systemzt
80ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
81RUSVadim Maslennikov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
82DENKristian Sobota (DEN)Christina Watches - Onfonezt
83SWEJonas Bjelkmark (SWE)Cykelcity.sezt
84DENRené Jørgensen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
85FINJukka Heinikainen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
86ESTRigo Räim (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
87HKGWai Man Chau (HKG)Champion Systemzt
88SWEMats Andersson (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
89LATAndzs Flaksis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
90SUIGuillaume Bourgeois (SUI)Champion Systemzt
91NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
92COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
93RUSVictor Sudeykin (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
94RUSEvgeny Reshetko (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
95ESTMartti Alesmaa (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.com0:00:24
96ESTMartin Puusepp (EST)Guidon Chalettoiszt
97AUTClemens Fankhauser (AUT)Champion System0:00:36
98BLRAlexei Tsikhanau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland0:00:41
99SWELinus Dahlberg (SWE)Nationaal Team Van Zweden0:00:46
100POLKornel Sojka (POL)Nationaal Team Van Polenzt
101DENJesper Odgaard Nielsen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
102DENGuytan Lilholt (DEN)Christina Watches - Onfonezt
103FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
104AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racingzt
105SWERobert Pölder (SWE)Cykelcity.sezt
106POLPawel Kister (POL)Nationaal Team Van Polenzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden