De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Haut Var - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Haut Var - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Ronde van de Haut Var 2011

FrankrijkFrankrijk - 19 Februari 2011 - 20 Februari 2011


Algemeen klassement - 20 Februari 2011


1FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar9:14:13
2FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille0:00:08
3ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:00:28
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:00:29
5FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeux0:00:37
6FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
7FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis0:00:53
8DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
9FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux0:00:54
10ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun0:00:57
12SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
13FRAPierre Rolland (FRA)Europcar0:01:02
14USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
15FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
16FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux0:01:18
17FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
18FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
19FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun0:01:24
20BELDimitri Claeys (BEL)Team Netapp0:02:22
21ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
22FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
23FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
24ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
25FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
26FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasunzt
27FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
28FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimanozt
29SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
30FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
31DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
32LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille0:02:47
33FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:03:03
34ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistar0:03:09
35FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:03:51
36FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun0:04:29
37FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:04:34
38FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
39FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:04:39
40FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
41ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
42USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelozt
43AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
44SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racingzt
45FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
46ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
47ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille0:05:03
48FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:05:10
49FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
50GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing0:05:24
51BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accent0:05:26
52AUSTravis Meyer (AUS)Garmin - Cervelozt
53FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
54FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar0:06:51
55NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano0:08:07
56NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
57ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:09:25
59LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungard0:10:12
60FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
61ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
62FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
63FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
64FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
65FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
66FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
67NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
68FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
69FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
70FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
71FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:10:32
72ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistar0:10:37
73UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungardzt
74ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:10:43
75FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:10:57
76FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:10:59
77FRAGuillaume Le Floch (FRA)Europcarzt
78ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi0:11:01
79ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:11:14
80NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accent0:12:28
81FRAVincent Jerome (FRA)Europcar0:12:45
82ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:14:46
83DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:23:01
84FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 10:23:32
85FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing0:23:38
86ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Sungard0:23:48
87ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungardzt
88BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt

Etappe 1 - La Croix Valmer - Grimaud 168.8km - 19 Februari 2011Sprint


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis4:00:05
2ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
3FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:00:01
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
5FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
6ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:04
8FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
9FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
10SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
11FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille0:00:09
12BELDimitri Claeys (BEL)Team Netappzt
13FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
14BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accentzt
15FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
16FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
17ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
18USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
19FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
20BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accentzt
21ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
22LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungardzt
23NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
24FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
25ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 2 - Braguignan 207km - 20 Februari 2011Ontsnapping


1FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille5:14:07
2FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:00:29
4FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
5FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
6FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
7ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
8DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:45
9FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux0:00:54
10SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
11FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
12FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
13FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
14USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
15FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
16ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux0:01:10
18FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
19FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
21FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:02:14
22ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
23FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimanozt
24FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
25LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden