De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix de Plumelec-Morbihan - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix de Plumelec-Morbihan - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Grand Prix de Plumelec-Morbihan 2011

FrankrijkFrankrijk - Plumelec - 28 Mei 2011


Grand Prix de Plumelec-Morbihan - 28 Mei 2011


1FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 934:32:05
2FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
3FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
4FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
5FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
6FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
7NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
8FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMCzt
10FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
11FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
12FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
13FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
14FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeux0:00:06
15SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMCzt
16FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
17BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkredietzt
18FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19FRACyril Gautier (FRA)Europcar0:00:13
20FRADamien Gaudin (FRA)Europcar0:00:17
21ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
22FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
23FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux0:00:21
24FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:00:22
25FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun0:00:31
26FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis0:00:39
27FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:41
28COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis0:01:14
29ESPIgor Romero Etxebarria (ESP)Caja Ruralzt
30FRAEtienne Tortelier (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
31NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM0:01:21
32FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:01:22
33ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Rural0:01:25
34FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
35URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
36ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
37FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
38FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
39FRAAnthony Saux (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
40FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMCzt
41FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:01:39
42FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
43FRAStéphane Rossetto (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
44HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
45FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
46FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
47FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
48FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
49FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondialezt
50BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkrediet0:01:51
51BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale0:01:54
52BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet0:02:00
53KORHyo Suk Gong (KOR)Geumsan Ginseng Asiazt
54UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:02:02
55FRAErwan Teguel (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk0:02:08
56UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
57NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet0:02:11
58NEDReinier Honig (NED)Landbouwkrediet0:02:12
59ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille0:02:21
60ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseille0:02:28
61FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk0:02:30
62FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
63ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM0:02:48
64FRASébastien Turgot (FRA)Europcar0:02:50
65FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:02:52
66FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
67FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
68FRAPierre Luc Périchon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
69JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
70FRAYannick Martinez (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
71LTUMarius Bernatonis (LTU)Atlas Personal - BMCzt
72SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMCzt
73FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:55
74FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun0:02:57
75FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
76FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
77FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
78FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
79FRADamien Monier (FRA)Cofidiszt
80FRARomain Bacon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:03:03
81FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:05:12
82FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
83KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Ginseng Asia0:08:14
84FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille0:09:15
85FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:10:24

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden