De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Klasika Primavera de Amorebieta - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Klasika Primavera de Amorebieta - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Klasika Primavera de Amorebieta 2011

SpanjeSpanje - Amorebieta-Etxano - 10 April 2011


Klasika Primavera de Amorebieta - 10 April 2011


1FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun04:02:15
2ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
3BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungardzt
4RUSSergey Chernetskiy (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
5ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbeazt
6ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt
7ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
9ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Ruralzt
10COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
11ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
13ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
14COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
15ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
16FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasun00:12
17COLGiovanny Manuel Baez Alvarez (COL)Une - Epm00:50
18COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
19RUSSergey Shilov (RUS)Nationaal Team Van Rusland01:05
20ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea01:28
21RUSSergey Belykh (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
22ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi01:31
23ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada02:11
24ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Caja Ruralzt
25COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
26ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
27RUSArtur Ershov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
28ESPAlberto Morras Fernandez (ESP)Ondazt
29RUSAlexander Rybakov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
30ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)KTM - Murciazt
31URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
32ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbeazt
35ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
37COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
38ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
39ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
40ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
41FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
42FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
43VENJuan Hernandez (VEN)zt
44COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Une - Epmzt
45ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
47ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
48RUSValery Kaikov (RUS)02:56
49ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)KTM - Murciazt
50GUAHéctor Emilio De León (GUA)zt
51ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon03:41
52ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar03:56
53ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada04:12
54ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
55DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard05:04
56COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Une - Epmzt
57FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun05:23
58ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murcia05:27
59ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada05:43
60COLCarlos Fernando Piamonte Rodriguez (COL)Une - Epm06:04
61ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon07:08
62ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granada08:09
63BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistarzt
64ESPJavier Benitez Pomares (ESP)KTM - Murciazt
65ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
66COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epmzt
67ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistarzt
68COLCamilo Andres Suarez Albarracin (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
69DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
70ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Ruralzt
71ESPHéctor González Baeza (ESP)KTM - Murciazt
72ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
73RUSKirill Sveshnikov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
74UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural11:15
75PORHeldér Oliveira (POR)Ondazt
76ESPDavid Gutierrez Cataluna (ESP)zt
77ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMCzt
78RUSPavel Karpenkov (RUS)zt
79ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
80ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
81RUSLeonid Krasnov (RUS)zt
82ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
83ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
84ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbeazt
85ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
86PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Ondazt
87RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
88ESPBenat Urain Epelde (ESP)Orbeazt
89ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden