De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gran Premio dell'Insubria-Lugano - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gran Premio dell'Insubria-Lugano - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2011

Gran Premio dell'Insubria-Lugano 2011

ZwitserlandZwitserland - 26 Februari 2011


GP Dell'Insubria-Lugano - 26 Februari 2011


1ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri3:48:57
2SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
3ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:00:01
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
5ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
6ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
7FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
8FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
9ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:04
10ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMC0:00:05
11ITAEdoardo Girardi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:00:06
12SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
13ITAGiuseppe De Maria (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
14FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
15ITALuca Ascani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
16SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
17SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobilzt
18ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
19ITAEmanuele Bindi (ITA)Meridiana - Kamenzt
20ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
21SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - ISDzt
22FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
23ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
24AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
25SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISDzt
26ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
27COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:00:14
28FRARémi Cusin (FRA)Cofidiszt
29SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
30GERPatrik Sinkewitz (GER)Farnese Vini - Nerizt
31SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobil0:00:16
32FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
33ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)Meridiana - Kamenzt
34ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli0:00:18
35ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
36RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha0:00:20
37SUIElias Schmäh (SUI)Price Your Bike0:00:26
38ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
39ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
40IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
41RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha0:00:29
42ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
43SLOMitja Mahoric (SLO)Adria Mobilzt
44ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
45ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISDzt
46ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corratec0:00:32
47UKRDmytro Krivtsov (UKR)Lampre - ISDzt
48ITAManuele Caddeo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:37
49NEDRemmert Wielinga (NED)Itera - Katusha0:00:42
50AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
51SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMCzt
52SUINicolas Schnyder (SUI)Price Your Bikezt
53SUIDaniel Henggeler (SUI)Price Your Bikezt
54AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobil0:00:46
55RUSAlexander Prishpetniy (RUS)Itera - Katushazt
56HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC0:00:49
57ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMCzt
58FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:51
59ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
60ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMC0:00:53
61GERMatthias Friedemann (GER)Champion System0:00:57
62ITAFrancesco Failli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
63ITATomas Alberio (ITA)Geox - TMCzt
64GERFelix Rinker (GER)Atlas Personal - BMCzt
65POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
66ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
67ITALuca Barla (ITA)Androni Giocattolizt
68SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price Your Bikezt
69NORKristian Engen Forbord (NOR)Amore & Vita0:01:20
70FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
71ISRNiv Libner (ISR)Amore & Vitazt
72SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondalezt
73RUSAndrej Klyuev (RUS)Amore & Vitazt
74ITAOmar Lombardi (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:27
75RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 10:01:35
76RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katushazt
77SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMCzt
78SUIMirco Saggiorato (SUI)Atlas Personal - BMC0:01:50
79AUSCameron Wurf (AUS)Liquigas - Cannondale0:02:04
80ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
81ITAFederico Rocchetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
82ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
83RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
84AUTDominik Brändle (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
85ITAMichele Merlo (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
86ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
87RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katushazt
88CRODarko Blazevic (CRO)Meridiana - Kamenzt
89GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMCzt
90GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMCzt
91AUTStefan Pöll (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
92SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
93UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISDzt
94ITAAngelo Pagani (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
95ITACarlo Scognamiglio (ITA)Vorarlberg - Corrateczt
96ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
97SUIMarcel Wyss (SUI)Geox - TMCzt
98ITAEnrico Peruffo (ITA)Vorarlberg - Corrateczt
99ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
100ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISDzt
101ITAMatteo Fedi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:02:33
102ITAAndrea Grendene (ITA)Team Type 1zt
103ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
104ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
105ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
106GERPhilipp Mamos (GER)Amore & Vitazt
107SLOBlaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
108SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
109SUIGuillaume Bourgeois (SUI)Champion Systemzt
110SUIJan Keller (SUI)Price Your Bikezt
111NORStøen Bersvenn (NOR)Amore & Vita0:06:13
112COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)Meridiana - Kamen0:06:22

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden