De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Les Boucles du Sud Ardèche - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Les Boucles du Sud Ardèche - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Les Boucles du Sud Ardèche 2011

FrankrijkFrankrijk - 27 Februari 2011


Les Boucles du Sud Ardeche - 27 Februari 2011


1FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux05:25:12
2FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
3FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
4FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
5FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
6GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trekzt
7FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
8FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
10FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
13FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux00:04
14FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimanozt
15FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
16FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
17FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale00:22
18FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
19FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
20FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:27
21FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
22LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille00:55
23GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano01:26
24JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimano01:29
25URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
26FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
27GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
28FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
29FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
30FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille01:53
32ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseillezt
33FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
34RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katushazt
35FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
36ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
37FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
38CANRyan Anderson (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy01:57
39PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
40FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
41FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
42FRASylvain Calzati (FRA)Bretagne - Schullerzt
43FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
44FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
45FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9303:05
46GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek03:47
47ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Caja Rural04:24
48ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseillezt
49FRABrice Feillu (FRA)Leopard - Trekzt
50CANRyan Roth (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy05:25
51AUSStuart O'Grady (AUS)Leopard - Trek07:22
52AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
53FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
54FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasunzt
55ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Rural10:31
56LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale13:28
57LUXJoel Zangerle (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
58FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
59SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMCzt
60FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
61FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
62FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMCzt
63LTUMarius Bernatonis (LTU)Atlas Personal - BMCzt
64RUSAleksandr Kholodov (RUS)Itera - Katushazt
65FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
66FRACedric Gaoua (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
67DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
68CHNCheng Ji (CHN)Skil - Shimanozt
69NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
70RUSDmitry Mokrov (RUS)Itera - Katushazt
71RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
72FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
73DENMartin Pedersen (DEN)Leopard - Trekzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden