De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Faun-Ardèche Classic - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Faun-Ardèche Classic - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Faun-Ardèche Classic 2021

FrankrijkFrankrijk - 27 Februari 2021


Faun-Ardèche Classic - 27 Februari 2021


1FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj4:32:37
2FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
3GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:11
4DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:28
5FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën0:40
6RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
7FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën0:42
8FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
9FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:46
10USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
11FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
12PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
13BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
14GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
15GBRSimon Carr (GBR)zt
16FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
17ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
18DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
19ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:16
20ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
22ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
23GERSimon Geschke (GER)Cofidis1:19
24BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix1:34
25ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
26AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos1:39
27BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
28SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
29ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
30CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation2:26
31LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo2:32
32FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
33NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
35AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
36NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
37FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
38ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
39FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
40ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
41FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
42NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nationzt
43FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
44FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie2:35
45ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step2:38
46CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
47FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergie3:14
48FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
49LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:40
50ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
51ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
52KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
53BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
54BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
55FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
56SUIMatthias Reutimann (SUI)4:10
57FRANicolas Edet (FRA)Cofidis4:31
58FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
59LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
60FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
61FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj5:34
62FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergie6:15
63CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix6:32
64ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
65POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic7:04
66FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
67ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
68ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:48
69BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step8:11
70FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8:18
71ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates9:24
72COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
73ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
74FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct énergiezt
75ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
76ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
77ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
78ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
79CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
80FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
81FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
82FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
83FRALucas De Rossi (FRA)Delkozt
84ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delkozt
85SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
86GBRStuart Balfour (GBR)zt
87BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
88LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
89BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
90CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
91CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
92FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
93FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
94NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
95ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
96FRAValentin Ferron (FRA)Total Direct énergiezt
97FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 9310:45
98FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic11:39
99SUIDamian Lüscher (SUI)zt
100VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
101SUIYannis Voisard (SUI)zt
102FRAAlexandre Delettre (FRA)Delkozt
103ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
104RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation13:40
105DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
106JAPHideto Nakana (JAP)EF Education - Nippozt
107BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
108SUICyrille Thièry (SUI)zt
109BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
110ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
111DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
112LUXIvan Centrone (LUX)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
113FRAMarlon Gaillard (FRA)Total Direct énergiezt
114FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM15:34
115GERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenix16:13
116FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis16:18
117AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
118FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
119PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates19:10
120PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
121LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
122FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
DNFFRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFAUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos-
DNFERIYakob Debesay (ERI)Delko-
DNFBELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles-
DNFFRAJason Tesson (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFBELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko-
DNFBELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles-
DNFFRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFFRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFFRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFBELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix-
DNFFRAJulien Antomarchi (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation-
DNFGBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step-
DNFFRAVictor Lafay (FRA)Cofidis-
DNFFRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFUSAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos-
DNFFRAAndrea Mifsud (FRA)-
DNFNZLAndrew Bidwell (NZL)-
DNFFRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFJAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippo-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden