De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Gazipasa - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Gazipasa - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2021

Grand Prix Gazipasa 2021

TurkijeTurkije - 7 Februari 2021


Grand Prix Gazipasa - 7 Februari 2021


1BLRRaman Tsishkou (BLR)Belaz3:48:58
2RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
3POLAlan Banaszek (POL)zt
4ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
5MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
6ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Cycling Teamzt
7USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
8FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
9GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
10UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
11ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
12BLRYauheni Karaliok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
13TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
14ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
15POLDaniel Staniszewski (POL)zt
16USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
17SUIJan Sommer (SUI)zt
18UKRYegor Dementyev (UKR)Novakzt
19HUNViktor Filutás (HUN)Giotti Victoria - Savini Duezt
20SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
21RUSRoman Maikin (RUS)zt
22RUSVladislav Kulikov (RUS)zt
23UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
24BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
25UKRAndriy Vasylyuk (UKR)zt
26TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
27TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
28RUSIlia Schegolkov (RUS)zt
29POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
30SUIKedup Gyagang (SUI)zt
31JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
32ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
33ALGMohamed Amine Nehari (ALG)zt
34ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Cycling Teamzt
35BLRMikhail Shemetau (BLR)zt
36RUSEvgenii Tikhonin (RUS)zt
37MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
38ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
39BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
40RUSBulat Khalikov (RUS)zt
41ALGHamza Mansouri (ALG)zt
42TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
43ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
44RUSVlas Shichkin (RUS)zt
45RUSViacheslav Ivanov (RUS)zt
46BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
47UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
48ITAPaolo Simion (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
49SUIFabio Spena (SUI)zt
50SUIFilippo Colombo (SUI)zt
51BLRDzianis Mazur (BLR)Belazzt
52BLRRaman Ramanau (BLR)Belazzt
53RUSDmitrii Borzov (RUS)zt
54UKRDenys Khotulov (UKR)zt
55UZBDamir Zabirov (UZB)zt
56KAZDaniil Fominykh (KAZ)zt
57UKRMaksim Bilyi (UKR)zt
58COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Duezt
59KAZRafaël Faizullin (KAZ)zt
60BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
61UKRVitaliy Buts (UKR)zt
62TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
63ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Contizt
65POLNorbert Banaszek (POL)zt
66BLRKanstantsin Bialiauski (BLR)Belazzt
67ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
68RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Cycling Teamzt
69RUSViacheslav Polozov (RUS)Lokosphinxzt
70UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)zt
71SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Cycling Teamzt
72ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
73TURAbdulkadir Kelleci (TUR)zt
74USAJason Saltzman (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
75TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
76AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
77UKROleksandr Golovash (UKR)zt
78UKROleksandr Shchypak (UKR)zt
79SUIJan Stöckli (SUI)zt
80BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
81POLPawel Bernas (POL)0:23
82BLRStanislau Bazhkou (BLR)0:23
83ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Due0:53
84POLPiotr Brozyna (POL)0:58
85POLJakub Kaczmarek (POL)0:58
86ALGAyoub Sahiri (ALG)1:43
87BLRAliaksei Shmantsar (BLR)Belaz1:50
88RUSDenis Denisov (RUS)1:50
89UKRMaksym Vasilyev (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine1:50
90UKRVitalii Pylypchuk (UKR)1:50
91BLRArtsiom Kudravets (BLR)1:50
92RUSVitalii Tereshenok (RUS)1:50
93KAZMaxim Gridchin (KAZ)Apple Team1:50
94TUREmin Koçan (TUR)1:50
95RUSIvan Novolodskii (RUS)1:50
96ALGNassim Saidi (ALG)1:50
97RUSStepan Grigoryan (RUS)1:50
98UZBAleksey Fomovskiy (UZB)1:50
99RUSMikhail Viunoshev (RUS)1:50
100RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Conti1:50
101BLRMark Grinkevich (BLR)1:50
102RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx1:50
103USAMax Bien (USA)2:00
104UKRKirilo Tsarenko (UKR)2:07
105KAZTemirlan Temirov (KAZ)2:11
106UKRMykyta Yakovlev (UKR)3:06
107RUSMaksim Piskunov (RUS)3:06
108RUSNikita Starchenko (RUS)3:06
109RUSValery Islamov (RUS)3:06
110UKROleksandr Shevchenko (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine3:06
111BLRYauheni Akhramenka (BLR)Belaz3:06
112KAZAssylkhan Turar (KAZ)3:06
113KAZIgor Yussifov (KAZ)3:06
114KAZDmitriy Potapenko (KAZ)3:06
115KAZGabiden Azen (KAZ)3:06
116AZEElchin Asadov (AZE)3:06
117AZESamir Jabrayilov (AZE)3:06
118RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinx3:06
119TURSoner Akbas (TUR)Salcano Sakarya BB3:06
120UKRDaniil Nikulin (UKR)3:06
121KAZAyan Beisenbayev (KAZ)3:06
122ALGYacine Hamza (ALG)3:06
123SRBStefan Stefanovic (SRB)3:06
124UKRRoman Gladysh (UKR)3:06
125KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)3:06
126SRBMarko Danilovic (SRB)3:06
127UKROleksander Smetaniuk (UKR)Lviv3:06
128UKRNazar Pokoyoviy (UKR)3:06
129TURSüleyman Urcu (TUR)3:06
130RUSSergey Rostovtsev (RUS)3:06
131BLRUladzislau Sauchyts (BLR)3:06
132UKRVladyslav Shcherban (UKR)3:06
133RUSArtur Ershov (RUS)3:06
134UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine3:06
135AZEShahin Eyvazov (AZE)3:06
136KAZSergey Karmazhakov (KAZ)3:06
137KAZMeirlan Iskakov (KAZ)10:03
138UKRYevhenii Kriachko (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine10:58
139TURUfuk Geyik (TUR)11:57
140UKRIllya Klepikov (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine16:48
141AZEAmral Abdulazizli (AZE)18:03
142RUSVladislav Chernorutskiy (RUS)19:19
143ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:19
144ITATomas Trainini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:19
145SRBDavid Lukovic (SRB)19:19
146MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Terengganu Cycling Team22:16
147MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Cycling Team22:16
148AZEAli Qurbanov (AZE)22:16
DNFKAZSergey Luchshenko (KAZ)Salcano Sakarya BB-
DNFUZBDmitriy Sirko (UZB)-
DNFTURCan Ahmet Kilic (TUR)-
DNFKAZAlisher Zhumakan (KAZ)-
DNFKAZBolat Niyazov (KAZ)-
DNFAZEIbad Abbasov (AZE)-
DNFTURIsmail Caliskan (TUR)-
DNFRUSEgor Igoshev (RUS)-
DNFKAZOrken Slamzhanov (KAZ)-
DNFTURErcüment Boran (TUR)-
DNFTURBurak Calt (TUR)-
DNFTURErkan Güngör (TUR)-
DNFKAZAlexandr Bekenov (KAZ)-
DNFUZBDmitriy Bocharov (UZB)-
DNFTURRamazan Günay (TUR)-
DNFSRBDorde Kupusovic (SRB)-
DNFTURMehmet Erken (TUR)-
DNSBLRDzianis Marchuk (BLR)-
DNSUZBBehzodek Rakhimbaev (UZB)-
DNSAZEMahmud Mammadov (AZE)-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden