De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2021

Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy 2021

KroatiëKroatië - 11 Maart 2021 - 14 Maart 2021


Algemeen klassement - 14 Maart 2021


1NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Team10:55:54
2ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:02
3RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma0:04
4NEDJan Maas (NED)0:11
5CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasper0:13
6ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:14
7ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma0:16
8SLOJaka Primozic (SLO)0:17
9GERMiguel Heidemann (GER)0:19
10POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
11SLONik Cemazar (SLO)0:23
12SUIMatthias Flückiger (SUI)0:25
13ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:27
14ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù0:29
15ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek0:31
16CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santic0:35
17GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikers0:36
18SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil0:38
19SLOMartin Lavric (SLO)0:39
20GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
21CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team0:51
22SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
23GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Team0:54
24CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
25POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti0:56
26NEDJarno Mobach (NED)1:03
27SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti1:07
28POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats1:09
29ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek1:11
30AUTRiccardo Zoidl (AUT)1:18
31SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santic1:21
32NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma1:33
33FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Team1:37
34SLOAndi Bajc (SLO)1:45
35ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek2:15
36POLPiotr Brozyna (POL)2:21
37AUTMario Gamper (AUT)2:22
38FRATristan Delacroix (FRA)2:29
39NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team2:32
40SLOZiga Groselj (SLO)zt
41ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma2:48
42KAZDaniil Marukhin (KAZ)Vino - Astana Motors2:50
43FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti3:06
44ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:16
45FRAJean Goubert (FRA)3:31
46CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasper3:45
47CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasper4:02
48POLKamil Gradek (POL)Vini Zabù4:26
49GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik4:34
50ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:39
51NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team5:14
52ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:28
53POLFilip Maciejuk (POL)6:34
54CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper6:38
55GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Team6:40
56POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats6:48
57POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikers6:51
58ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
59FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Team6:54
60GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Team6:56
61GERPatrick Haller (GER)7:00
62CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasper7:02
63GERLinus Rosner (GER)Rad-Net Rose Team7:03
64FRAFlorent Gardella (FRA)7:30
65SLODavid Per (SLO)Adria Mobil7:35
66AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
67SUIFabio Püntener (SUI)7:36
68GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
69POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats7:38
70ESTMihkel Räim (EST)7:40
71CANJack Burke (CAN)7:41
72AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz7:54
73ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballan8:17
74GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik8:30
75CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team8:36
76SLOUros Repse (SLO)9:10
77ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Team9:25
78SUIUrsin Spescha (SUI)9:28
79NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Team9:51
80ITAMatteo Rabottini (ITA)10:33
81CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
82LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Team11:19
83LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Team11:23
84GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers11:50
85ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlberg11:59
86GERJoel Roth (GER)12:09
87SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
88GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik12:11
89ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Team12:13
90ITALuca Schatti (ITA)12:30
91NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Team12:33
92CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team12:35
93AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz12:52
94SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil12:56
95SLOMihael Stajnar (SLO)12:59
96AUSJasper Albrecht (AUS)13:12
97AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Graz13:53
98COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballan14:00
99KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors14:32
100CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team14:38
101ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
102ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabù15:24
103CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen15:45
104ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk Development16:05
105GERJohannes Schinnagel (GER)Vorarlberg18:02
106ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabù18:19
107ITARiccardo Bobbo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek18:45
108KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors19:39
109BELRobbe Ceurens (BEL)Novo Nordisk Development20:53
110GBRNathan Smith (GBR)Novo Nordisk Development21:11
111AUTJodok Salzmann (AUT)WSA KTM Graz22:34
112CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team22:36
113FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Development23:45
114SLORobert Jenko (SLO)24:57
115SUIDario Lillo (SUI)27:04
116KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino - Astana Motors28:56
117GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik29:41

Proloog - Umag - Umag - 2km - 11 Maart 2021Individuele Tijdrit


1NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Team0:01:13
2GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
3ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabù0:01
4POLMarceli Boguslawski (POL)zt
5ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
6NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
7CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
8AUTValentin Götzinger (AUT)WSA KTM Graz0:02
9POLAdrian Banaszek (POL)zt
10ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballanzt
11GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
12NEDJan Maas (NED)zt
13POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
14SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
15AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Grazzt
16ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17FRAFlorent Gardella (FRA)zt
18ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballan0:03
19GERPatrick Haller (GER)zt
20POLFilip Maciejuk (POL)zt
21POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
22NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
23SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
24LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
25SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
26SLOJaka Primozic (SLO)zt
27GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
28POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
29GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
30GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnikzt
31SUIFabio Püntener (SUI)zt
32GERJohannes Schinnagel (GER)Vorarlbergzt
33ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
34ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
35SUIDario Lillo (SUI)zt
36SLOZiga Rucigaj (SLO)0:04
37SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
38CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
39CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
40AUTJodok Salzmann (AUT)WSA KTM Grazzt
41SLORobert Jenko (SLO)zt
42ESTMihkel Räim (EST)zt
43POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
44CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
45ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
46ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Teamzt
47GERMiguel Heidemann (GER)zt
48ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk Developmentzt
49ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballanzt
50SLONik Cemazar (SLO)zt
51FRASimon Michel (FRA)zt
52SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
53GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
54RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
55ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballanzt
56SLOZiga Groselj (SLO)zt
57GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
58ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabùzt
59ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballanzt
60GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnik0:05
61CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
62BELRobbe Ceurens (BEL)Novo Nordisk Developmentzt
63POLDaniel Staniszewski (POL)zt
64SLOLuka Ziherl (SLO)zt
65POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
66LUXArthur Kluckers (LUX)zt
67POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
68CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
69AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
70NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
71FRAMattis Lebeau (FRA)zt
72GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
73FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
74SLOAles Pirih (SLO)zt
75FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
76ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
77KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
78GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
79CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
80ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
81GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
82GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
83SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabùzt
84ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
85SUIMatthias Flückiger (SUI)0:06
86FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
87COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
88SLOAndi Bajc (SLO)zt
89NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
90AUSJasper Albrecht (AUS)zt
91SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlbergzt
92GERLinus Rosner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
93ITARiccardo Bobbo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
94FRATristan Delacroix (FRA)zt
95KAZDaniil Marukhin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
96SLOMartin Lavric (SLO)zt
97ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
98CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
99AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
100LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
101SLOMihael Stajnar (SLO)zt
102FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlbergzt
103SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
104USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
105CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
106IRLArchie Ryan (IRL)Jumbo - Visma Development Teamzt
107ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
108AUTMarco Friedrich (AUT)zt
109AUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santic0:07
110SLOMarko Pavlic (SLO)zt
111AUTMario Gamper (AUT)zt
112CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
113NEDJarno Mobach (NED)zt
114CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
115ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
117SLOUros Repse (SLO)zt
118POLPiotr Brozyna (POL)zt
119CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
120AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
121GERJoel Roth (GER)zt
122CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamenzt
123SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
124GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
125CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
126SUIUrsin Spescha (SUI)zt
127POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
128SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
129ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Vorarlbergzt
130AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Grazzt
131CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
132JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
133POLPrzemyslaw Kotulski (POL)Novo Nordisk Developmentzt
134SLOSimon Cibej (SLO)zt
135SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
136ITALuca Schatti (ITA)zt
137KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
138SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobilzt
139ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:08
140BIHVedad Karic (BIH)Meridiana - Kamenzt
141CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
142FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
143NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
144POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
145POLAdam Stachowiak (POL)zt
146SLOGorazd Per (SLO)zt
147KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
148FRAJean Goubert (FRA)zt
149ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek0:09
150CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
151POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
152ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
153KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
154CZEDaniel Turek (CZE)zt
155GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Team0:10
156ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
157CANJack Burke (CAN)zt
158KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
159AUSZac Barnhill (AUS)Ljubljana Gusto Santiczt
160GBRNathan Smith (GBR)Novo Nordisk Developmentzt
161FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
162NEDJan Dunnewind (NED)Novo Nordisk Developmentzt
163CROBruno Paskalin (CRO)zt
164AUTRiccardo Zoidl (AUT)0:11
165ITAMatteo Rabottini (ITA)zt
166SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
167AUTBernhard Lube (AUT)zt
168FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
169ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek0:12
170ITAMoreno Marchetti (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
171CROMatija Bedic (CRO)Meridiana - Kamen0:17
172GERNepomuk Roth (GER)0:25
173NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Conti0:30
174GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikers0:31

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Funtana - Porec - 168km - 12 Maart 2021Sprint


1ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlberg3:42:45
2AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Grazzt
3ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
4POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
5ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabùzt
6FRAFlorent Gardella (FRA)zt
7AUTMario Gamper (AUT)zt
8POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
9GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
10FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
11ESTMihkel Räim (EST)zt
12GERLinus Rosner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
13ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballanzt
14GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
15GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
16FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
17SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
18CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
19SLONik Cemazar (SLO)zt
20SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
21GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Teamzt
22GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
23SLOGorazd Per (SLO)zt
24SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
25ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballanzt
26AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
27NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
28GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
29NEDJarno Mobach (NED)zt
30ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
31POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
32GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnikzt
33ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
34AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
35ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
36ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
37ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
38NEDJan Maas (NED)zt
39GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
40POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
41CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
42ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Vorarlbergzt
43ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
44CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
45NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
46SLOMartin Lavric (SLO)zt
47SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
48KAZDaniil Marukhin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
49COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
50ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
51LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
52KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
53POLFilip Maciejuk (POL)zt
54POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
55NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
56GERMiguel Heidemann (GER)zt
57GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
58GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
59GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
60SLOJaka Primozic (SLO)zt
61CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
62SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
63NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
64GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikers1:40
65ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballanzt
66ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk Developmentzt
67BIHVedad Karic (BIH)Meridiana - Kamen1:50
68FRATristan Delacroix (FRA)zt
69SLOLuka Ziherl (SLO)zt
70SUIDario Lillo (SUI)1:50
71JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
72ITAMatteo Rabottini (ITA)1:50
73FRAJean Goubert (FRA)zt
74CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
75ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballan1:50
76SUIMatthias Flückiger (SUI)zt
77FRAMattis Lebeau (FRA)zt
78SUIFabio Püntener (SUI)zt
79ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Team1:50
80LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
81AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Graz1:50
82CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
83FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
84SLOUros Repse (SLO)zt
85ITARiccardo Bobbo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
86GBRNathan Smith (GBR)Novo Nordisk Developmentzt
87USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
88ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
89KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors1:50
90KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
91SUIUrsin Spescha (SUI)zt
92ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
93ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
94ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
95ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96POLAdrian Banaszek (POL)1:50
97POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
98SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santic1:50
99SLOMihael Stajnar (SLO)zt
100POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
101CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasper1:50
102CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
103FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
104SLORobert Jenko (SLO)zt
105SLOSimon Cibej (SLO)zt
106POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats1:50
107CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasper2:07
108AUSZac Barnhill (AUS)Ljubljana Gusto Santic2:11
109AUSJasper Albrecht (AUS)zt
110POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats2:11
111NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
112NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
113CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
114CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamen3:15
115FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Team3:23
116POLDaniel Staniszewski (POL)3:39
117CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
118AUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santiczt
119CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
120SLOZiga Rucigaj (SLO)zt
121CZEDaniel Turek (CZE)zt
122AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
123AUTMarco Friedrich (AUT)zt
124GERPatrick Haller (GER)zt
125AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
126SLOAndi Bajc (SLO)zt
127ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128POLPiotr Brozyna (POL)zt
129CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
130SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
131IRLArchie Ryan (IRL)Jumbo - Visma Development Teamzt
132SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
133POLAdam Stachowiak (POL)zt
134ITALuca Schatti (ITA)zt
135SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
136AUTBernhard Lube (AUT)5:41
137CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
138CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
139CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
140AUTJodok Salzmann (AUT)WSA KTM Graz5:41
141SLOMarko Pavlic (SLO)zt
142GERJoel Roth (GER)zt
143SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
144GERJohannes Schinnagel (GER)Vorarlbergzt
145FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlbergzt
146FRASimon Michel (FRA)zt
147ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma6:20
148CANJack Burke (CAN)zt
149SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobilzt
150SLOZiga Groselj (SLO)zt
151GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik6:59
152KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
153FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
154POLPrzemyslaw Kotulski (POL)Novo Nordisk Developmentzt
155BELRobbe Ceurens (BEL)Novo Nordisk Development7:00
156ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabù7:04
157LUXArthur Kluckers (LUX)zt
158NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Contizt
159SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlbergzt
160POLMarceli Boguslawski (POL)zt
161GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
162RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
163ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
164ITAMoreno Marchetti (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek11:24
165KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino - Astana Motors14:20
166SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabù
167ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballan
168GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikers
169NEDJan Dunnewind (NED)Novo Nordisk Development
170CROBruno Paskalin (CRO)
171CROMatija Bedic (CRO)Meridiana - Kamen
172SLOAles Pirih (SLO)
173GERNepomuk Roth (GER)
174AUTValentin Götzinger (AUT)WSA KTM Graz

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Vizinada - Motovun - 165km - 13 Maart 2021Medium berg


1ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:56:02
2RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma0:01
3NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
4CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasper0:03
5ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
6ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma0:06
7NEDJan Maas (NED)zt
8SLOJaka Primozic (SLO)0:09
9ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
10ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
11POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats0:14
12SUIMatthias Flückiger (SUI)zt
13ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
14SLONik Cemazar (SLO)zt
15GERMiguel Heidemann (GER)0:17
16AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
17CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
18SLOMartin Lavric (SLO)zt
19ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballan0:23
20FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlbergzt
21POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti0:26
22CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santic0:29
23CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
24POLPiotr Brozyna (POL)zt
25POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
26GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
27GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
28SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
29ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
30NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma0:38
31FRATristan Delacroix (FRA)zt
32SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santic0:44
33GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
34POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
35GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik0:48
36NEDJarno Mobach (NED)0:51
37SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
38KAZDaniil Marukhin (KAZ)Vino - Astana Motors0:59
39USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikers1:05
40FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti1:11
41SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santic1:13
42ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
43ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek1:18
44ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Vorarlberg1:20
45CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasper1:22
46CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasper1:25
47ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
48GERJoel Roth (GER)1:27
49FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
50KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors1:31
51NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team1:34
52SLOAndi Bajc (SLO)zt
53FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Team1:38
54SLOZiga Groselj (SLO)zt
55FRAJean Goubert (FRA)zt
56NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Team1:46
57SUIFabio Püntener (SUI)1:51
58AUTMario Gamper (AUT)2:10
59GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikers2:32
60NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team3:34
61POLKamil Gradek (POL)Vini Zabù4:05
62ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:30
63ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper5:45
65CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team5:49
66POLFilip Maciejuk (POL)6:05
67CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasper6:09
68SLOUros Repse (SLO)6:23
69GBRNathan Smith (GBR)Novo Nordisk Development6:31
70GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnik6:41
71GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Teamzt
72KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
73ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
74AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
75AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Grazzt
76FRAFlorent Gardella (FRA)zt
77FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
78GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
79SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
80GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
81SUIUrsin Spescha (SUI)zt
82ITAMatteo Rabottini (ITA)zt
83ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
84CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
85CANJack Burke (CAN)zt
86GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
87GERLinus Rosner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
88POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
89KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
90KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
91ITALuca Schatti (ITA)zt
92CZEDaniel Turek (CZE)zt
93GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
94SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
95POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
96ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Teamzt
97GERPatrick Haller (GER)zt
98AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
99POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
100POLDaniel Staniszewski (POL)zt
101ESTMihkel Räim (EST)7:41
102ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballan7:57
103POLAdrian Banaszek (POL)8:08
104POLAdam Stachowiak (POL)zt
105JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
106KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino - Astana Motors8:33
107FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti9:18
108LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Team11:08
109ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk Development11:15
110AUSJasper Albrecht (AUS)zt
111LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
112GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers11:21
113NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
114SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil11:49
115POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats11:56
116SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg12:03
117BELRobbe Ceurens (BEL)Novo Nordisk Developmentzt
118ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
119CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
120SLORobert Jenko (SLO)zt
121CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
122COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
123ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballanzt
124AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
125GERJohannes Schinnagel (GER)Vorarlbergzt
126GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
127AUTMarco Friedrich (AUT)zt
128CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
129ITARiccardo Bobbo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
130ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballanzt
131CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamenzt
132GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
133CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
134SLOMihael Stajnar (SLO)zt
135SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
136ITAMoreno Marchetti (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
137AUTJodok Salzmann (AUT)WSA KTM Grazzt
138SLOMarko Pavlic (SLO)zt
139ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
140AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz12:51
141POLMarceli Boguslawski (POL)13:13
142ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabù13:58
143SUIDario Lillo (SUI)14:36
144ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabù15:25
145FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Development21:54
146CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamen
147SLOGorazd Per (SLO)
148SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobil
149SLOZiga Rucigaj (SLO)
150ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabù
151CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasper
152SLOSimon Cibej (SLO)
153SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil
154AUSZac Barnhill (AUS)Ljubljana Gusto Santic
155FRAMattis Lebeau (FRA)
156SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santic
157AUTBernhard Lube (AUT)
158FRASimon Michel (FRA)
159NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Conti
160SLOLuka Ziherl (SLO)
161BIHVedad Karic (BIH)Meridiana - Kamen
162IRLArchie Ryan (IRL)Jumbo - Visma Development Team
163AUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santic
164LUXArthur Kluckers (LUX)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Marcana - Umag - 143km - 14 Maart 2021Sprint


1ESTMihkel Räim (EST)3:15:59
2GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
3ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabùzt
4ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
5ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
6ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
7POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
8LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
9AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Grazzt
10FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
11SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
12GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
13ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
14POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
15NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
16NEDJarno Mobach (NED)zt
17SLOJaka Primozic (SLO)zt
18ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
19RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
20ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
21SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
22POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
23ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
24SLOAndi Bajc (SLO)zt
25AUTMario Gamper (AUT)zt
26LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
27SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
28GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
29GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
30SLONik Cemazar (SLO)zt
31GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Teamzt
32ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
33SUIMatthias Flückiger (SUI)zt
34GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
35NEDJan Maas (NED)zt
36ESPRaul Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
37CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
38SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
39CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
40ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballan0:11
41ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
42CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
43SLOMartin Lavric (SLO)zt
44GERPatrick Haller (GER)zt
45GERLinus Rosner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
46SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
47POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
48POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats0:17
49POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
50CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team0:21
51CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
52CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
53CZEPetr Fiala (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
54GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
55POLFilip Maciejuk (POL)zt
56CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team0:33
57FRAFlorent Gardella (FRA)0:42
58ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Team0:45
59SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
60CANJack Burke (CAN)zt
61GERMiguel Heidemann (GER)zt
62SUIUrsin Spescha (SUI)0:45
63SLOMihael Stajnar (SLO)zt
64NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
65AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
66ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
67ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
68GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
69SLOZiga Groselj (SLO)zt
70SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
71NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
72CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
73CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
74AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
75SLOUros Repse (SLO)zt
76POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
77ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
78AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz1:03
79NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Team1:07
80ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma1:23
81ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
82NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team1:29
83AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Graz1:40
84FRAJean Goubert (FRA)zt
85CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
86FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
87BELRobbe Ceurens (BEL)Novo Nordisk Developmentzt
88KAZDaniil Marukhin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
89FRATristan Delacroix (FRA)zt
90FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
91POLPiotr Brozyna (POL)zt
92GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
93FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
94ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:46
95COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
96AUSJasper Albrecht (AUS)zt
97ITAMatteo Rabottini (ITA)zt
98CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
99GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik3:36
100ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabù4:13
101CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team4:33
102ITARiccardo Bobbo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek4:41
103ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk Developmentzt
104AUTJodok Salzmann (AUT)WSA KTM Grazzt
105ITALuca Schatti (ITA)5:37
106SUIFabio Püntener (SUI)zt
107NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Team5:46
108KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors5:48
109KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
110KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
111GERJohannes Schinnagel (GER)Vorarlberg5:51
112CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team10:21
113SUIDario Lillo (SUI)10:30
114GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
115GERJoel Roth (GER)zt
116GBRNathan Smith (GBR)Novo Nordisk Development12:35
117SLORobert Jenko (SLO)12:45
118FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti
119POLAdam Stachowiak (POL)
120SLOMarko Pavlic (SLO)
121SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg
122JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Conti
123ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballan
124ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballan
125GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikers
126SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg
127GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnik
128ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballan
129POLAdrian Banaszek (POL)
130USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikers
131ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Vorarlberg
132CZEDaniel Turek (CZE)
133GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnik
134POLMarceli Boguslawski (POL)
135AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Graz
136POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats
137KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors
138CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamen
139POLDaniel Staniszewski (POL)
140POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats
141FRAEdouard Bonnefoix (FRA)
142ITAMoreno Marchetti (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek
143FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlberg
144AUTMarco Friedrich (AUT)
145KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden