De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Malopolska - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Malopolska - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2021

Tour of Malopolska 2021

PolenPolen - 3 Juni 2021 - 6 Juni 2021


Algemeen klassement - 6 Juni 2021


1CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasper9:47:21
2POLPawel Cieslik (POL)Voster - Ats0:14
3UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Toto0:15
4NORJohannes Staune-Mittet (NOR)Jumbo - Visma Development Team1:05
5POLAdam Stachowiak (POL)1:16
6NEDLars Quaedvlieg (NED)1:20
7CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasper1:31
8NORTorjus Sleen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:37
9GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang1:43
10POLPiotr Brozyna (POL)1:44
11POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats2:01
12NZLOllie Jones (NZL)Global 6 Cycling2:15
13POLArtur Sowinski (POL)zt
14DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm2:47
15NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team3:07
16NEDLoe Van Belle (NED)Jumbo - Visma Development Team3:22
17NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team3:23
18FRATristan Delacroix (FRA)3:39
19POLJakub Kaczmarek (POL)3:42
20CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team3:53
21POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cycling3:55
22POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats4:05
23BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
24NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team4:28
25DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm4:37
26DENEmil Schandorff Iwersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm4:45
27CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejov5:03
28TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BB5:04
29UKRMaksim Bilyi (UKR)5:17
30GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang5:28
31POLMichal Podlaski (POL)5:32
32CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team5:33
33CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejov5:41
34POLPiotr Pekala (POL)5:43
35FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Team6:06
36NEDJoren Bloem (NED)6:09
37CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasper6:47
38GERJustin Wolf (GER)Bike Aid6:48
39CZEFrantisek Honsa (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team7:02
40DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm7:44
41NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team7:47
42POLMarcin Budzinski (POL)7:55
43GERBenedikt Helbig (GER)8:10
44CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team8:14
45GERHeiko Homrighausen (GER)8:15
46FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Team8:22
47KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors8:33
48AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang8:35
49NEDKars Ten Boske (NED)8:46
50UKRMykhaylo Kononenko (UKR)8:57
51POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats9:01
52HUNZsolt Istlstekker (HUN)9:25
53TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto9:35
54GERMarcel Peschges (GER)zt
55CZETomas Kalojiros (CZE)Cycling Academy Trencín9:37
56HUNBalázs Rózsa (HUN)Novak9:44
57DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm10:29
58UKRVitaliy Buts (UKR)10:31
59CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasper10:37
60GERMario Vogt (GER)10:43
61POLMateusz Kostanski (POL)zt
62TURBurak Abay (TUR)11:10
63POLPatryk Gieracki (POL)11:31
64CZEJan Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencín11:42
65FRAMattis Lebeau (FRA)11:47
66SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleang12:04
67NEDStefan Verhoeff (NED)12:10
68GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Team12:14
69AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang12:19
70GBRJames Jobber (GBR)12:22
71NEDSam Gademan (NED)12:23
72DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras12:25
73DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm12:38
74NEDLuuk Schuurmans (NED)12:52
75FRAJean Goubert (FRA)13:00
76POLJakub Musialik (POL)13:29
77SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team13:41
78NZLCampbell Pithie (NZL)Global 6 Cycling14:24
79NEDJelle Johannink (NED)zt
80FRAEdouard Bonnefoix (FRA)14:46
81CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper14:58
82HUNAndras Szatmary (HUN)15:02
83UKRDenys Khotulov (UKR)15:18
84FRAPaul Hennequin (FRA)15:29
85LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Team15:32
86CZEPavel Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencín15:47
87KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
88HUNGergö Gönczi (HUN)15:50
89HUNMarton Solymosi (HUN)16:00
90CZERichard Holec (CZE)16:04
91GERTheo Reinhardt (GER)Rad-Net Rose Team16:29
92SVKSamuel Oros (SVK)Cycling Academy Trencín16:45
93NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team16:51
94NZLBailey O'Donnell (NZL)Global 6 Cycling16:56
95CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team17:17
96POLDamian Papierski (POL)zt
97BULYasen Aleksandrov (BUL)17:42
98POLPawel Bernas (POL)17:53
99KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors17:55
100GRECharalampos Kastrantas (GRE)19:06
101POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejov19:18
102FRAPaul Hirsinger (FRA)20:21
103TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BB20:56
104CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Kasper21:35
105KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)21:45
106POLAntoni Olszar (POL)21:50
107LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
108POLPiotr Mierzynski (POL)22:52
109POLKarol Wawrzyniak (POL)23:05
110TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)23:11
111BULLyubomir Ilchev (BUL)23:14
112POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats23:28
113NEDJari Stravers (NED)23:31
114GREPolychronis Tzortzakis (GRE)23:50
115NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Team23:56
116POLMarcin Zarebski (POL)24:02
117SVKJuraj Lajcha (SVK)Cycling Academy Trencín24:12
118POLJan Fijak (POL)24:22
119NEDChiel Schulten (NED)24:25
120SVKAndrej Liska (SVK)Cycling Academy Trencín25:10
121AUTStefan Kolb (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang25:28
122NORDan Erik Hansen (NOR)Global 6 Cycling25:52
123POLKonrad Trezsowski (POL)25:58
124HUNGergely Kiss (HUN)26:14
125CZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejov26:21
126POLBartlomiej Proc (POL)27:27
127GERThomas Koep (GER)27:45
128ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Team27:50
129GERLeon Rohde (GER)Rad-Net Rose Team28:12
130GERJulian Hellmann (GER)28:48
131BELMehdi Tigrine (BEL)29:29
132POLMateusz Rajtak (POL)30:16
133TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cycling30:24
134DENJulius Nowak Dalner (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras31:23
135POLRadoslaw Fratczak (POL)32:24
136POLAdrian Krawczyk (POL)32:31
137BULYordan Petrov (BUL)32:51
138NEDRick Hezeman (NED)33:23
139POLJakub Malachowski (POL)33:59
140CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejov50:43

Proloog - Cracow - Cracow - 1,5 km - 3 Juni 2021Individuele Tijdrit


1UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Toto0:02:50
2POLAdam Stachowiak (POL)0:04
3NZLOllie Jones (NZL)Global 6 Cycling0:05
4POLPiotr Brozyna (POL)0:06
5NEDJoren Bloem (NED)0:07
6POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
7NEDLars Quaedvlieg (NED)0:09
8CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
9POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
10NEDSam Gademan (NED)zt
11NEDJelle Johannink (NED)zt
12NORJohannes Staune-Mittet (NOR)Jumbo - Visma Development Team0:10
13NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
14DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:11
15CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
16DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
17CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
18NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
19CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
20POLArtur Sowinski (POL)0:12
21NEDLuuk Schuurmans (NED)zt
22UKRVitaliy Buts (UKR)zt
23NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
24DENEmil Schandorff Iwersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
25DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:13
26NORTorjus Sleen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
27POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
28CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
29DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:14
30FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
31NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
32POLMarcin Budzinski (POL)0:15
33POLMichal Podlaski (POL)zt
34NEDKars Ten Boske (NED)zt
35AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
36POLPawel Bernas (POL)zt
37NZLBailey O'Donnell (NZL)Global 6 Cycling0:16
38NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team0:17
39DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
40AUTStefan Kolb (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
41GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
42NEDLoe Van Belle (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
43FRAJean Goubert (FRA)0:18
44GERFelix Groß (GER)Rad-Net Rose Teamzt
45CZETomas Kalojiros (CZE)Cycling Academy Trencínzt
46POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
47CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team0:19
48TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
49SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
50POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
51GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
52KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
53GREPolychronis Tzortzakis (GRE)0:20
54GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
55CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
56FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
57LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
58POLPiotr Pekala (POL)zt
59NEDRick Hezeman (NED)0:21
60POLAdrian Krawczyk (POL)zt
61UKRMaksim Bilyi (UKR)zt
62POLJakub Kaczmarek (POL)zt
63FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
64TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
65NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
66AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:22
67GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
68GERHeiko Homrighausen (GER)zt
69KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
70UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
71CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
72FRATristan Delacroix (FRA)0:23
73CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
74NEDStefan Verhoeff (NED)zt
75POLAntoni Olszar (POL)zt
76TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
77HUNZsolt Istlstekker (HUN)zt
78GERTheo Reinhardt (GER)Rad-Net Rose Team0:24
79POLPatryk Gieracki (POL)zt
80CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
81FRAPaul Hirsinger (FRA)zt
82TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
83GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
84CZEFrantisek Honsa (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
85NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
86GERBenedikt Helbig (GER)0:25
87CZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejov0:26
88CZEJan Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
89LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
90SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
91SVKSamuel Oros (SVK)Cycling Academy Trencínzt
92POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
93BULYasen Aleksandrov (BUL)zt
94BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
95POLDamian Papierski (POL)0:27
96NEDChiel Schulten (NED)0:28
97HUNBalázs Rózsa (HUN)Novakzt
98SVKJuraj Lajcha (SVK)Cycling Academy Trencínzt
99CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
100NZLCampbell Pithie (NZL)Global 6 Cycling0:29
101TURBurak Abay (TUR)zt
102TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
103DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
104FRAMattis Lebeau (FRA)0:30
105NEDJari Stravers (NED)zt
106NEDRoy Duijvesteijn (NED)zt
107GBRJames Jobber (GBR)0:31
108POLMateusz Rajtak (POL)zt
109GERThomas Koep (GER)zt
110KUWSaied Jafer Alali (KUW)zt
111GERMarcel Peschges (GER)zt
112HUNAndras Szatmary (HUN)zt
113UKRDenys Khotulov (UKR)zt
114DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
115BELPeter Busk (BEL)Restaurant Suri - Carl Ras0:32
116ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
117POLKarol Wawrzyniak (POL)zt
118GERJulian Hellmann (GER)0:33
119KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
120POLJan Fijak (POL)zt
121GERMarco Mathis (GER)0:34
122POLKarol Domagalski (POL)zt
123CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
124POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejovzt
125NORDan Erik Hansen (NOR)Global 6 Cyclingzt
126POLMateusz Manowski (POL)0:35
127POLJakub Musialik (POL)zt
128SVKAndrej Liska (SVK)Cycling Academy Trencínzt
129UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
130GERDomenic Weinstein (GER)Rad-Net Rose Teamzt
131ESTErki Laanemäe (EST)Ampler Development Teamzt
132HUNGergö Gönczi (HUN)0:36
133KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)zt
134POLBartlomiej Proc (POL)zt
135GERLeon Rohde (GER)Rad-Net Rose Team0:37
136POLPiotr Mierzynski (POL)0:38
137BULYordan Petrov (BUL)zt
138CZEPavel Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
139DENJulius Nowak Dalner (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras0:39
140POLMateusz Kostanski (POL)zt
141DENMarkus Kramer (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
142CZERichard Holec (CZE)0:40
143POLJan Szary (POL)zt
144POLMarcin Zarebski (POL)zt
145BULLyubomir Ilchev (BUL)0:41
146POLKonrad Trezsowski (POL)0:42
147POLRadoslaw Fratczak (POL)zt
148POLKrzysztof Domin (POL)zt
149NEDDaniël Langereis (NED)0:43
150BELMehdi Tigrine (BEL)0:44
151BULIoan Kostov (BUL)0:45
152HUNMarton Solymosi (HUN)0:46
153FRAPaul Hennequin (FRA)0:47
154CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Kasperzt
155HUNGergely Kiss (HUN)zt
156KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino - Astana Motorszt
157DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras0:50
158GERMario Vogt (GER)0:51
159POLMichal Wenglorz (POL)0:52
160POLJakub Malachowski (POL)zt
161KAZVladimir Mulagaleyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:53
162BULGeorgi Nikolov (BUL)0:56
163POLJan Lamaszewski (POL)1:02
164NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:21

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Wieliczka - Myslenice - 124 km - 4 Juni 2021Berg


1CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasper3:16:05
2POLAdam Stachowiak (POL)0:14
3POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
4POLPiotr Brozyna (POL)0:16
5NEDLars Quaedvlieg (NED)0:18
6CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
7NORTorjus Sleen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
8NORJohannes Staune-Mittet (NOR)Jumbo - Visma Development Team0:24
9NEDLoe Van Belle (NED)Jumbo - Visma Development Team0:26
10CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
11GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
12POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
13NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team0:29
14NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team0:31
15CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
16DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:35
17DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
18CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
19NZLOllie Jones (NZL)Global 6 Cycling0:38
20POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats0:39
21POLJakub Kaczmarek (POL)0:43
22POLMichal Podlaski (POL)zt
23UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
24BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cycling0:47
25POLArtur Sowinski (POL)0:49
26FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
27POLPiotr Pekala (POL)zt
28CZEFrantisek Honsa (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
29CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
30FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
31NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
32KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors1:00
33POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats1:01
34FRATristan Delacroix (FRA)zt
35TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
36CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
37CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
38UKRMaksim Bilyi (UKR)1:12
39GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang1:15
40HUNZsolt Istlstekker (HUN)zt
41HUNBalázs Rózsa (HUN)Novak1:24
42KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
43GERMario Vogt (GER)zt
44NEDJoren Bloem (NED)zt
45NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team1:29
46TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
47GERJustin Wolf (GER)Bike Aid1:49
48GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
49SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team1:53
50DENEmil Schandorff Iwersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:57
51DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
52UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
53NEDStefan Verhoeff (NED)2:01
54NEDKars Ten Boske (NED)zt
55CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasper2:06
56POLMateusz Kostanski (POL)zt
57DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
58POLMarcin Budzinski (POL)zt
59GERMarcel Peschges (GER)zt
60GBRJames Jobber (GBR)2:43
61FRAJean Goubert (FRA)zt
62TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
63TURBurak Abay (TUR)zt
64HUNAndras Szatmary (HUN)zt
65AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
66POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
67SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
68GERBenedikt Helbig (GER)2:48
69GERHeiko Homrighausen (GER)2:50
70POLJakub Musialik (POL)2:55
71CZETomas Kalojiros (CZE)Cycling Academy Trencín3:09
72POLPatryk Gieracki (POL)zt
73NEDLuuk Schuurmans (NED)zt
74DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras3:15
75HUNMarton Solymosi (HUN)3:25
76HUNGergö Gönczi (HUN)zt
77NZLCampbell Pithie (NZL)Global 6 Cycling3:29
78NZLBailey O'Donnell (NZL)Global 6 Cyclingzt
79CZEJan Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
80UKRVitaliy Buts (UKR)zt
81CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper4:00
82KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors4:08
83GRECharalampos Kastrantas (GRE)4:22
84NEDJelle Johannink (NED)zt
85DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
86FRAMattis Lebeau (FRA)4:46
87FRAPaul Hirsinger (FRA)4:49
88POLPiotr Mierzynski (POL)zt
89POLDamian Papierski (POL)zt
90SVKSamuel Oros (SVK)Cycling Academy Trencínzt
91FRAPaul Hennequin (FRA)zt
92CZEPavel Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
93AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:58
94LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Team5:19
95CZERichard Holec (CZE)5:25
96CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
97GERTheo Reinhardt (GER)Rad-Net Rose Team5:39
98NEDSam Gademan (NED)5:44
99DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm6:24
100POLKrzysztof Domin (POL)6:35
101BULYasen Aleksandrov (BUL)6:50
102CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Kasperzt
103POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejov7:00
104POLPawel Bernas (POL)7:22
105FRAEdouard Bonnefoix (FRA)8:51
106UKRDenys Khotulov (UKR)zt
107SVKAndrej Liska (SVK)Cycling Academy Trencínzt
108NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team9:31
109POLKonrad Trezsowski (POL)9:35
110BULLyubomir Ilchev (BUL)9:44
111LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
112KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)zt
113POLKarol Wawrzyniak (POL)10:23
114POLAntoni Olszar (POL)zt
115GREPolychronis Tzortzakis (GRE)10:48
116TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)10:51
117POLRadoslaw Fratczak (POL)zt
118NEDChiel Schulten (NED)zt
119POLJan Fijak (POL)11:00
120POLMarcin Zarebski (POL)11:05
121NEDRoy Duijvesteijn (NED)zt
122NORDan Erik Hansen (NOR)Global 6 Cycling11:31
123DENJulius Nowak Dalner (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras11:49
124SVKJuraj Lajcha (SVK)Cycling Academy Trencín11:53
125CZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejov11:57
126HUNGergely Kiss (HUN)zt
127POLMateusz Rajtak (POL)12:06
128TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
129BELMehdi Tigrine (BEL)zt
130AUTStefan Kolb (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang12:27
131NEDJari Stravers (NED)12:41
132GERLeon Rohde (GER)Rad-Net Rose Teamzt
133NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Team12:49
134GERThomas Koep (GER)zt
135POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
136NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team13:14
137GERMarco Mathis (GER)zt
138GERFelix Groß (GER)Rad-Net Rose Teamzt
139NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
140ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
141BULYordan Petrov (BUL)14:01
142POLJan Lamaszewski (POL)14:25
143POLBartlomiej Proc (POL)16:40
144GERJulian Hellmann (GER)zt
145POLJakub Malachowski (POL)17:32
146POLJan Szary (POL)18:04
147KUWSaied Jafer Alali (KUW)zt
148NEDRick Hezeman (NED)18:35
149CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejov19:24
150POLMateusz Manowski (POL)19:42
151POLAdrian Krawczyk (POL)zt
152GERDomenic Weinstein (GER)Rad-Net Rose Teamzt
153DENMarkus Kramer (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras
154BULIoan Kostov (BUL)
155BULGeorgi Nikolov (BUL)
156KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino - Astana Motors
157UKRAndriy Kulyk (UKR)
158KAZVladimir Mulagaleyev (KAZ)Vino - Astana Motors
159NEDDaniël Langereis (NED)
160BELPeter Busk (BEL)Restaurant Suri - Carl Ras
161POLMichal Wenglorz (POL)
162POLKarol Domagalski (POL)
163DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Niepolomice - Nowy Targ - 142 km - 5 Juni 2021Berg


1POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats3:22:22
2GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
3DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
4POLBartlomiej Proc (POL)zt
5LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
6POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
7CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Kasperzt
8UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
9NEDJoren Bloem (NED)zt
10NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
11POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
12POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
13CZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
14FRAPaul Hennequin (FRA)zt
15FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
16KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
17LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
18HUNBalázs Rózsa (HUN)Novakzt
19NORTorjus Sleen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
20NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
21GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
22NEDJelle Johannink (NED)zt
23NEDJari Stravers (NED)zt
24CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
25NEDLoe Van Belle (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
26NEDSam Gademan (NED)zt
27NEDLuuk Schuurmans (NED)zt
28SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
29SVKAndrej Liska (SVK)Cycling Academy Trencínzt
30NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
31DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
32NORJohannes Staune-Mittet (NOR)Jumbo - Visma Development Teamzt
33NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
34UKRMaksim Bilyi (UKR)zt
35GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
36SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
37BULLyubomir Ilchev (BUL)0:06
38NZLBailey O'Donnell (NZL)Global 6 Cyclingzt
39POLRadoslaw Fratczak (POL)zt
40DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
41CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
42POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
43NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
44BULYasen Aleksandrov (BUL)zt
45POLMateusz Kostanski (POL)zt
46POLKonrad Trezsowski (POL)zt
47DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
48POLKarol Wawrzyniak (POL)zt
49NEDChiel Schulten (NED)zt
50AUTStefan Kolb (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
51CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
52POLPiotr Mierzynski (POL)zt
53TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
54FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
55GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
56CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
57CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
58TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
59NEDStefan Verhoeff (NED)zt
60GERLeon Rohde (GER)Rad-Net Rose Teamzt
61ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
62HUNGergö Gönczi (HUN)zt
63POLMichal Podlaski (POL)zt
64POLJakub Musialik (POL)zt
65GBRJames Jobber (GBR)zt
66CZETomas Kalojiros (CZE)Cycling Academy Trencínzt
67CZERichard Holec (CZE)zt
68HUNMarton Solymosi (HUN)zt
69TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
70POLPiotr Brozyna (POL)zt
71POLPawel Bernas (POL)zt
72FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
73POLAdam Stachowiak (POL)zt
74TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
75NEDLars Quaedvlieg (NED)zt
76NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
77TURBurak Abay (TUR)zt
78CZEJan Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
79POLArtur Sowinski (POL)zt
80POLPatryk Gieracki (POL)zt
81POLMarcin Zarebski (POL)zt
82HUNZsolt Istlstekker (HUN)zt
83CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
84AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
85UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
86CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
87POLAdrian Krawczyk (POL)zt
88POLJakub Kaczmarek (POL)zt
89GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
90NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
91FRAMattis Lebeau (FRA)zt
92FRATristan Delacroix (FRA)zt
93NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
94DENEmil Schandorff Iwersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
95GERJulian Hellmann (GER)zt
96CZEFrantisek Honsa (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
97KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
98UKRDenys Khotulov (UKR)zt
99NZLOllie Jones (NZL)Global 6 Cyclingzt
100GERMarcel Peschges (GER)zt
101POLJakub Malachowski (POL)zt
102DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
103POLAntoni Olszar (POL)zt
104KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
105NEDRoy Duijvesteijn (NED)zt
106GERTheo Reinhardt (GER)Rad-Net Rose Teamzt
107POLPiotr Pekala (POL)zt
108CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
109FRAJean Goubert (FRA)zt
110CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
111GERHeiko Homrighausen (GER)zt
112GERMario Vogt (GER)zt
113SVKSamuel Oros (SVK)Cycling Academy Trencínzt
114NEDKars Ten Boske (NED)zt
115NZLCampbell Pithie (NZL)Global 6 Cyclingzt
116AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
117UKRVitaliy Buts (UKR)zt
118GERBenedikt Helbig (GER)zt
119POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejovzt
120POLMarcin Budzinski (POL)zt
121TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
122NEDRick Hezeman (NED)zt
123HUNAndras Szatmary (HUN)zt
124DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
125POLJan Fijak (POL)0:27
126NORDan Erik Hansen (NOR)Global 6 Cyclingzt
127KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)zt
128GERMarco Mathis (GER)zt
129SVKJuraj Lajcha (SVK)Cycling Academy Trencínzt
130CZEPavel Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
131POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
132CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
133CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
134GERThomas Koep (GER)zt
135POLMateusz Rajtak (POL)zt
136DENJulius Nowak Dalner (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
137DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
138HUNGergely Kiss (HUN)zt
139FRAPaul Hirsinger (FRA)zt
140POLDamian Papierski (POL)0:32
141CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejov0:46
142BELMehdi Tigrine (BEL)0:53
143GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
144BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
145BULYordan Petrov (BUL)2:52
146POLKrzysztof Domin (POL)14:40
147KUWSaied Jafer Alali (KUW)
148GERDomenic Weinstein (GER)Rad-Net Rose Team
149POLJan Lamaszewski (POL)
150POLMateusz Manowski (POL)
151POLJan Szary (POL)
152GERFelix Groß (GER)Rad-Net Rose Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Jablonka - Stary Sacz Przehyba - 131 km - 6 Juni 2021Berg


1UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Toto3:05:40
2POLPawel Cieslik (POL)Voster - Ats0:27
3CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
4NORJohannes Staune-Mittet (NOR)Jumbo - Visma Development Team0:55
5NEDLars Quaedvlieg (NED)1:11
6CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasper1:22
7GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
8POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
9POLAdam Stachowiak (POL)zt
10NORTorjus Sleen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:30
11POLArtur Sowinski (POL)1:32
12POLPiotr Brozyna (POL)1:40
13NZLOllie Jones (NZL)Global 6 Cycling1:56
14DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm2:19
15NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team2:28
16FRATristan Delacroix (FRA)2:33
17NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team2:48
18DENEmil Schandorff Iwersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm2:54
19POLJakub Kaczmarek (POL)2:56
20NEDLoe Van Belle (NED)Jumbo - Visma Development Team3:03
21CZEKarel Camrda (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team3:16
22BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
23POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats3:31
24POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cycling3:40
25CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejov3:52
26TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BB4:00
27UKRMaksim Bilyi (UKR)4:08
28NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team4:15
29DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
30GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
31CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team4:42
32CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejov4:45
33POLPiotr Pekala (POL)4:52
34POLMichal Podlaski (POL)zt
35GERJustin Wolf (GER)Bike Aid5:00
36NEDJoren Bloem (NED)5:02
37FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Team5:15
38GERBenedikt Helbig (GER)zt
39GERHeiko Homrighausen (GER)5:21
40POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats5:49
41AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
42POLMarcin Budzinski (POL)5:52
43FRAEdouard Bonnefoix (FRA)zt
44DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
45CZEFrantisek Honsa (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team6:07
46UKRDenys Khotulov (UKR)6:14
47DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm6:19
48NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team6:21
49DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
50CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasper6:28
51CZETomas Kalojiros (CZE)Cycling Academy Trencínzt
52FRAMattis Lebeau (FRA)6:49
53NEDKars Ten Boske (NED)zt
54UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
55NEDSam Gademan (NED)6:59
56KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors7:08
57UKRVitaliy Buts (UKR)zt
58GERMarcel Peschges (GER)7:16
59AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang7:24
60NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team7:27
61CZETomas Jakoubek (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team7:38
62FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Team7:43
63CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasper8:05
64HUNZsolt Istlstekker (HUN)zt
65TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
66CZEJan Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
67POLPiotr Mierzynski (POL)8:16
68HUNBalázs Rózsa (HUN)Novakzt
69POLMateusz Kostanski (POL)zt
70TURBurak Abay (TUR)zt
71GERMario Vogt (GER)8:26
72SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleang9:26
73GBRJames Jobber (GBR)zt
74NEDLuuk Schuurmans (NED)9:55
75NEDStefan Verhoeff (NED)10:04
76NEDJelle Johannink (NED)10:17
77DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
78LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
79FRAJean Goubert (FRA)zt
80FRAPaul Hennequin (FRA)zt
81POLRadoslaw Fratczak (POL)zt
82CZERichard Holec (CZE)zt
83CZEPavel Stöhr (CZE)Cycling Academy Trencínzt
84POLPawel Bernas (POL)10:35
85POLBartlomiej Proc (POL)zt
86POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats10:44
87CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
88BULYasen Aleksandrov (BUL)zt
89GERTheo Reinhardt (GER)Rad-Net Rose Teamzt
90NEDJari Stravers (NED)zt
91GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
92NZLCampbell Pithie (NZL)Global 6 Cyclingzt
93NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Team11:17
94KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)11:22
95POLAntoni Olszar (POL)zt
96KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors11:31
97CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team11:48
98SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
99SVKJuraj Lajcha (SVK)Cycling Academy Trencínzt
100SVKSamuel Oros (SVK)Cycling Academy Trencínzt
101GERJulian Hellmann (GER)11:53
102POLDamian Papierski (POL)zt
103POLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejov12:02
104HUNMarton Solymosi (HUN)12:07
105HUNGergö Gönczi (HUN)zt
106HUNAndras Szatmary (HUN)zt
107LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
108TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)12:15
109POLKarol Wawrzyniak (POL)12:28
110POLMarcin Zarebski (POL)12:35
111POLAdrian Krawczyk (POL)12:46
112POLJan Fijak (POL)zt
113GREPolychronis Tzortzakis (GRE)13:00
114AUTStefan Kolb (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang13:02
115HUNGergely Kiss (HUN)13:07
116BULLyubomir Ilchev (BUL)zt
117NEDChiel Schulten (NED)13:24
118NZLBailey O'Donnell (NZL)Global 6 Cycling13:29
119NORDan Erik Hansen (NOR)Global 6 Cycling13:44
120GRECharalampos Kastrantas (GRE)13:51
121CZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejov14:22
122CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Kasperzt
123GERThomas Koep (GER)zt
124ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
125NEDRick Hezeman (NED)14:45
126FRAPaul Hirsinger (FRA)15:05
127GERLeon Rohde (GER)Rad-Net Rose Team15:12
128BULYordan Petrov (BUL)15:44
129POLPatryk Gieracki (POL)15:53
130POLJan Lamaszewski (POL)15:59
131SVKAndrej Liska (SVK)Cycling Academy Trencín16:08
132BELMehdi Tigrine (BEL)16:10
133KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors16:51
134POLMateusz Rajtak (POL)17:36
135POLPiotr Mierzynski (POL)17:43
136TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cycling18:07
137TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
138DENJulius Nowak Dalner (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras18:52
139POLKonrad Trezsowski (POL)21:09
140CZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejov30:23
141GERMarco Mathis (GER)
142NEDRoy Duijvesteijn (NED)
143POLKrzysztof Domin (POL)
144NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team
145DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras
146NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden