De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Sazka Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Sazka Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2021

Sazka Tour 2021

TsjechiëTsjechië - 5 Augustus 2021 - 8 Augustus 2021


Algemeen klassement - 8 Augustus 2021


1ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè16:45:21
2NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team0:15
3ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:40
4AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange0:43
5AUTRiccardo Zoidl (AUT)1:04
6ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:30
7CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:34
8ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:41
9ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo2:16
10NEDJan Maas (NED)2:25
11ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasper2:27
13CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasper2:44
14CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasper2:50
15CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasper3:59
16SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil4:56
17POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats5:44
18KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelo6:17
19NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team6:29
20PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)Vini Zabù6:32
21NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel6:34
22BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:21
23RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo8:34
24GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik8:53
25ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè11:33
26DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team12:29
27BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13:12
28RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo13:56
29NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team14:06
30COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè14:13
31ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù15:36
32NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel18:23
33NEDLars Hohmann (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel18:33
34BELRune Herregodts (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise18:45
35GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik19:21
36POLPawel Cieslik (POL)Voster - Ats20:22
37GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus20:24
38AUSAden James Paterson (AUS)A Bloc20:31
39USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikers21:17
40NORJonas Hvideberg (NOR)Uno - X Pro Cycling Team21:53
41NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel22:30
42CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper22:41
43CZEDaniel Turek (CZE)22:52
44CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasper22:58
45BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise24:29
46GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabù24:35
47SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobil24:43
48BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise25:12
49ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè27:06
50GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux28:10
51CZEPetr Kelemen (CZE)Elkov - Kasperzt
52AUTMoran Vermeulen (AUT)28:55
53AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange29:14
54SLOZiga Groselj (SLO)29:18
55ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù29:20
56ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia29:35
57NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange29:40
58ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè29:46
59NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team30:39
60USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchange31:21
61FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux31:26
62SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil34:20
63SLOAndi Bajc (SLO)35:01
64POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats35:20
65SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabù36:42
66NEDStijn Appel (NED)A Bloc36:57
67NEDHuub Artz (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel37:46
68GERPatrick Haller (GER)38:23
69AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange38:58
70AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux40:51
71NEDMike Schuch (NED)A Bloc42:15
72NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel42:16
73ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabù43:14
74AUTMarco Friedrich (AUT)43:33
75CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelo43:36
76NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange45:53
77NEDNils Sinschek (NED)46:43
78GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus46:53
79GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnik47:08
80SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobil47:30
81NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel48:06
82SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil51:28
83POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats53:40
84GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers53:48
85SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Haus57:40
86SWEEdvin Lovidius (SWE)57:45
87GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikers58:32
88GERTim Torn Teutenberg (GER)1:06:41
89GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik1:12:12
90GERLaurin Von Stetten (GER)1:26:46

Etappe 1 - Prostejov - Unicov - 150,8 km - 5 Augustus 2021Ontsnapping


1GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus3:34:35
2NORIdar Andersen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
3GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnik0:01
4GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:15
5CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
6NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
7CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
8GERTim Torn Teutenberg (GER)zt
9SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
10POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
11BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
12GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
13GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Hauszt
14NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
15ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
16BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
17SLOAndi Bajc (SLO)zt
18BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19NEDJan Maas (NED)zt
20NORJonas Hvideberg (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
21SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
22DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
23PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)Vini Zabùzt
24BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
25NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
26RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
27NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
28ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
29ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
30ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
31COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
32RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
33NEDMeindert Weulink (NED)A Bloczt
34BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
35AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
36CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
37AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
38CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
39NEDLars Hohmann (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
40KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
41GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnikzt
42NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
43ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
44ITALeonardo Tortomasi (ITA)Vini Zabùzt
45ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
47ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
48SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
49GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
50AUSAden James Paterson (AUS)A Bloczt
51NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
52ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
53SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
54NEDHuub Artz (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
55CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
56CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57CZEDaniel Turek (CZE)zt
58POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
59CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
60POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
61ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
62ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
63NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
64AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
65GERMiguel Heidemann (GER)zt
66BELRune Herregodts (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
67USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchangezt
68POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
69SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabùzt
70AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange1:26
71GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers2:44
72NEDStijn Appel (NED)A Bloc2:46
73BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
74CZEPetr Kelemen (CZE)Elkov - Kasperzt
75USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
76GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
77GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
78AUTMarco Friedrich (AUT)zt
79BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
80SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
81SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
82NEDMike Schuch (NED)A Bloczt
83GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabùzt
84RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
85NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
86CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
87GERFabian Schormaier (GER)zt
88ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
90POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
91LUXColin Heiderscheid (LUX)2:49
92GERPatrick Haller (GER)zt
93SLOZiga Groselj (SLO)zt
94NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team4:48
95SLOBostjan Murn (SLO)Adria Mobil5:37
96POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
97GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
98GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
99SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Hauszt
100NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
101FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7:13
102NEDNils Sinschek (NED)zt
103GERRobert Retschke (GER)zt
104GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
105GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
106AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange7:14
107NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
108ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
109AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8:36
110GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
111POLDamian Papierski (POL)zt
112NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
113SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
114NEDMel Van Der Veekens (NED)A Bloczt
115GERLaurin Von Stetten (GER)11:08
116GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikers12:12
117GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Haus16:12

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Olomouc - Pustevny - 203,4 km - 6 Augustus 2021Berg


1AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange5:00:28
2ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:07
3ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:10
4CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:17
5AUTRiccardo Zoidl (AUT)0:19
6ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:22
7ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo0:26
9ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:28
10BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:30
11CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasper0:32
12NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
13CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasper0:34
14ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:44
15NEDJan Maas (NED)0:46
16ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù0:50
17CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasper0:51
18CZEDaniel Turek (CZE)0:53
19DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
20KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelo1:00
21COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
22BELRune Herregodts (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:02
23SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil1:03
24USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
25POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats1:10
26GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik1:13
27SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobil1:26
28BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
29BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:36
30CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
31ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:38
32GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
33BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
34RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
36RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
37NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel1:52
38NEDMeindert Weulink (NED)A Bloc2:06
39PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)Vini Zabù2:07
40GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus2:21
41BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:24
42BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
43POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats2:36
44GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabù2:39
45NEDLars Hohmann (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
46AUSAden James Paterson (AUS)A Bloc2:48
47NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:06
48NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:47
49GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:54
50GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikers4:27
51GERMiguel Heidemann (GER)zt
52NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team4:33
53NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
54GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Haus4:51
55CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper4:58
56CZEPetr Kelemen (CZE)Elkov - Kasperzt
57BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
58ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
59AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange5:21
60NEDMike Schuch (NED)A Bloc5:28
61AUTMoran Vermeulen (AUT)5:42
62SLOAndi Bajc (SLO)zt
63POLPawel Cieslik (POL)Voster - Ats6:12
64AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange6:16
65ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
66NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange6:19
67FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:45
68CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasper7:04
69NEDStijn Daemen (NED)A Bloc8:01
70SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil8:12
71SLOZiga Groselj (SLO)8:41
72NEDStijn Appel (NED)A Bloc9:29
73ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù9:50
74SLODavid Per (SLO)Adria Mobil10:02
75NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel10:15
76GERPatrick Haller (GER)10:24
77NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team11:11
78ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabù11:16
79USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchange11:43
80NEDMel Van Der Veekens (NED)A Bloczt
81AUTMarco Friedrich (AUT)zt
82POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
83CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelo11:46
84NORJonas Hvideberg (NOR)Uno - X Pro Cycling Team11:48
85NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange12:25
86SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabù13:33
87SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil13:35
88SLOBostjan Murn (SLO)Adria Mobil13:36
89SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
90GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
91AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13:38
92NORIdar Andersen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team19:36
93NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel22:02
94GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
95GERFabian Schormaier (GER)zt
96GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
97POLDamian Papierski (POL)zt
98ITALeonardo Tortomasi (ITA)Vini Zabùzt
99SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
100LUXColin Heiderscheid (LUX)zt
101SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Hauszt
102NEDNils Sinschek (NED)zt
103GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnik22:11
104GERTim Torn Teutenberg (GER)zt
105GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
106NEDHuub Artz (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
107POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats28:23
108POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
109GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik32:01
110GERRobert Retschke (GER)zt
111GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik32:03
112GERLaurin Von Stetten (GER)34:24
113GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik34:26
114GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Haus
115GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikers
116ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange
117GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Haus

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Moravská Trebová - Dlouhé stráne - 143,2 km - 7 Augustus 2021Berg


1NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team3:48:41
2ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:03
3ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:29
4AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange0:40
5AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
6ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:53
7CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:12
8NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
9KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelo1:18
10ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
11NEDJan Maas (NED)1:39
12DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team1:49
13ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
14CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasper1:52
15ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
17SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil2:22
18CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
19CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
20RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:42
21PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)Vini Zabù2:54
22NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:51
23GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik4:01
24POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats4:19
25ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
26BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:51
27BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
28NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team4:58
29NEDStijn Daemen (NED)A Bloc5:05
30RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:25
31COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè5:27
32NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team9:21
33NORJonas Hvideberg (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
34ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù9:25
35AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux10:46
36BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux11:41
37FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14:04
38BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
39NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
40BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
41BELRune Herregodts (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
42NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
43BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
44USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
45CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
46NEDLars Hohmann (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
47NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
48NEDNils Sinschek (NED)zt
49CZEDaniel Turek (CZE)zt
50AUSAden James Paterson (AUS)A Bloczt
51GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
52GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
53POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
54GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabùzt
55CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
56SLOZiga Groselj (SLO)zt
57NEDHuub Artz (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
58ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù14:09
59ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia15:47
60CZEPetr Kelemen (CZE)Elkov - Kasper16:12
61ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè16:51
62AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange17:48
63AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
64USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchangezt
65SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabùzt
66SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil19:38
67SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
68SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
69POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
70ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
71GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikers21:18
72GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Hauszt
73GERLaurin Von Stetten (GER)zt
74ITALeonardo Tortomasi (ITA)Vini Zabùzt
75NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
76NEDMel Van Der Veekens (NED)A Bloczt
77GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
78CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
79POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
80SLOAndi Bajc (SLO)zt
81POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
82NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
83AUTMarco Friedrich (AUT)zt
84AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
85GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
86GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
87GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
88GERPatrick Haller (GER)21:26
89SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
90SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
91GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
92SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Hauszt
93SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
94NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
95GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
97NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange22:32
98GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers24:38
99NEDMike Schuch (NED)A Bloc26:15
100GERTim Torn Teutenberg (GER)35:40
101GERRobert Retschke (GER)39:04
102GERMiguel Heidemann (GER)
103GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik
104POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats
105NEDMeindert Weulink (NED)A Bloc
106GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Haus
107NORIdar Andersen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team
108POLDamian Papierski (POL)
109SLOBostjan Murn (SLO)Adria Mobil
110BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
111RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo
112LUXColin Heiderscheid (LUX)
113GERFabian Schormaier (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Sumperk - Sternberk - 174,1 km - 8 Augustus 2021Medium berg


1NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team4:21:18
2ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
3CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasper0:04
4NEDJan Maas (NED)zt
5ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:05
6CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
7CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
8CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
9ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
10ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange0:09
12AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
13ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
15CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16POLPawel Cieslik (POL)Voster - Ats0:13
17NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team0:16
18POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats0:19
19ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
20NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel0:36
21NORJonas Hvideberg (NOR)Uno - X Pro Cycling Team0:48
22NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
23NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel0:55
24NEDHuub Artz (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel1:35
25RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
26PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)Vini Zabùzt
27SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
28NEDLars Hohmann (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel1:54
29CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
30USABrent Bookwalter (USA)Team Bikeexchangezt
31BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:56
32AUTMoran Vermeulen (AUT)1:59
33NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
34GERJonas Koch (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:55
35GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik3:43
36USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
37BELRune Herregodts (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
38GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
39BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
40AUSAden James Paterson (AUS)A Bloczt
41NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
42FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobilzt
44NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
45CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
46NEDNils Sinschek (NED)zt
47GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus4:03
48GERPatrick Haller (GER)zt
49GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
50GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
51POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
52SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
53POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
54NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
55ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
56ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
57AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchangezt
58SLOZiga Groselj (SLO)zt
59KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
60CZEPetr Kelemen (CZE)Elkov - Kasper4:34
61GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
62GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabù5:25
63SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabùzt
64ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
65NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
66ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
67NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
68RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo7:09
69COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè7:50
70BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:05
71SLOAndi Bajc (SLO)zt
72CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
73CZEDaniel Turek (CZE)zt
74NEDMike Schuch (NED)A Bloczt
75AUTMarco Friedrich (AUT)zt
76ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
77SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil8:10
78GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
79AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:34
81AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange8:54
82ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
83GERTim Torn Teutenberg (GER)zt
84SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Hauszt
85DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team9:51
86NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team10:01
87SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
88SWEEdvin Lovidius (SWE)14:21
89GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik16:26
90GERLaurin Von Stetten (GER)20:15
91GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Haus
92ITALeonardo Tortomasi (ITA)Vini Zabù
93SLODavid Per (SLO)Adria Mobil
94GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik
95POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats
96BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
97NEDStijn Daemen (NED)A Bloc
98GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikers
99GERRobert Retschke (GER)
100NEDMel Van Der Veekens (NED)A Bloc
101BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden