De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofej Umag - Umag Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofej Umag - Umag Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2021

Trofej Umag - Umag Trophy 2021

KroatiëKroatië - 3 Maart 2021


Trofej Umag - Umag Trophy - 3 Maart 2021


1ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabù3:33:17
2ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
3CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
4POLAlan Banaszek (POL)zt
5COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
6ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
7GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
8ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballanzt
9ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballanzt
10BELRobbe Ceurens (BEL)Novo Nordisk Developmentzt
11ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
12NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
13POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
14GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
15GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
16SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
17GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnikzt
18JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
19FRAFlorent Gardella (FRA)zt
20AUTValentin Götzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
21AUTMario Gamper (AUT)zt
22SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
23NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
24SLORobert Jenko (SLO)zt
25SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
26CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Kasperzt
27POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
28SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
29GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
30GERPatrick Haller (GER)zt
31KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
32ITATomas Trainini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
33SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
34ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Teamzt
35SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
36GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Teamzt
37SLOJaka Primozic (SLO)zt
38CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
39SLOAles Pirih (SLO)zt
40ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharmazt
41SUIFabio Püntener (SUI)zt
42ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
43FRASimon Michel (FRA)zt
44SLOSimon Cibej (SLO)zt
45GERFabian Schormaier (GER)zt
46POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
47NEDJan Maas (NED)zt
48KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
49NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
50SLOZiga Groselj (SLO)zt
51SLOGorazd Per (SLO)zt
52ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Teamzt
53LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
54SUIMatthias Flückiger (SUI)zt
55ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
56SLOMatic Macek (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
57NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
58CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
59ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballanzt
60POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
61CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
62SLOUros Repse (SLO)zt
63POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
64SLOZiga Rucigaj (SLO)zt
65NZLFelix James Meo (NZL)Vorarlbergzt
66FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
67GERMartin Meiler (GER)Vorarlbergzt
68KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
69KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
70SUILuca Jenni (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
71GERFranz Schlachter (GER)Maloja - Pushbikerszt
72GERMiguel Heidemann (GER)zt
73NEDLoe Van Belle (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
74ITANicolas Dalla Valle (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
75ITALuca Schatti (ITA)zt
76GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
77ESTMihkel Räim (EST)zt
78SLOMihael Stajnar (SLO)zt
79POLTobiasz Pawlak (POL)zt
80POLFilip Maciejuk (POL)zt
81KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Vino - Astana Motorszt
82POLPrzemyslaw Kotulski (POL)Novo Nordisk Developmentzt
83CZEDaniel Turek (CZE)zt
84ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballanzt
85ITAFrancesco Zandri (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
86SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
87CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasperzt
88GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
89CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
90GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnikzt
91GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
92ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
93POLDamian Papierski (POL)zt
94CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
95AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Grazzt
96CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamenzt
97SLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
98GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
99FRALouis Coqueret (FRA)zt
100ITAMatteo Rabottini (ITA)zt
101KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
102ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
103CZEPetr Hetfleis (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
104CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
105GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
106CZEMatyás Janos (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
107CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
108ITADavide Orrico (ITA)Vini Zabùzt
109IRLArchie Ryan (IRL)Jumbo - Visma Development Teamzt
110SLOJaka Vovk (SLO)zt
111ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
112GERLukas Meiler (GER)Vorarlbergzt
113ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
114BIHVedad Karic (BIH)Meridiana - Kamenzt
115GERMatthias Mangertseder (GER)0:47
116SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil0:49
117ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabùzt
118AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
119POLNorbert Banaszek (POL)zt
120POLJakub Kaczmarek (POL)zt
121ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk Developmentzt
122AUTMaximilian Schmidbauer (AUT)WSA KTM Grazzt
123AUTBernhard Lube (AUT)zt
124FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
125FRAJean Goubert (FRA)zt
126FRAAntony Rolant (FRA)zt
127FRANicolas Colluccini (FRA)zt
128GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
129GERJoel Roth (GER)zt
130AUSJasper Albrecht (AUS)zt
131SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
132SLOTilen Pogacar (SLO)zt
133CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
134GERNepomuk Roth (GER)1:05
135POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
136ITAEric Paties Montagner (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek1:15
137SLOBostjan Murn (SLO)Adria Mobil1:36
138SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
139ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
140SLOStefan Kovac (SLO)1:52
141SLOLuka Ziherl (SLO)zt
142POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
143POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Atszt
144GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
145SUIUrsin Spescha (SUI)zt
146AUTDaniel Köck (AUT)WSA KTM Graz2:08
147CANJack Burke (CAN)2:20
148CZEMartin Voltr (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
149AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Grazzt
150AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
151NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
152NEDJan Dunnewind (NED)Novo Nordisk Developmentzt
153ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
154GERTobias Hornstein (GER)Maloja - Pushbikers3:34
155FRAPaul Hennequin (FRA)zt
156FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Development3:38
157SUIDario Lillo (SUI)zt
158SWEEdvin Lovidius (SWE)3:43
159CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team3:45
160CZEVáclav Snupárek (CZE)Novo Nordisk Development3:47
DNFITAMarco Cao (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek-
DNFSLOAndi Bajc (SLO)-
DNFITAPatrick Mentil (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek-
DNFAUTDominik Amann (AUT)Vorarlberg-
DNFAUTLinus Stari (AUT)Vorarlberg-
DNFSLOBine Lotric (SLO)-
DNFLATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Team-
DNFITARiccardo Bobbo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek-
DNFPOLAdrian Kurek (POL)-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden