De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Adria Mobil - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Adria Mobil - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2021

GP Adria Mobil 2021

SloveniëSlovenië - 28 Maart 2021


GP Adria Mobil - 28 Maart 2021


1NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continental4:23:04
2ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
3CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
4NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
5SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
6POLJakub Kaczmarek (POL)zt
7NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
8ITAFederico Guzzo (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
9ITAStefano Gandin (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
10SLOAndi Bajc (SLO)zt
11POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
12ITARiccardo Carretta (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
13ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
14ITAEdoardo Zambanini (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
15SLOJaka Primozic (SLO)zt
16ITALorenzo Quartucci (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
17CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
18SLONik Cemazar (SLO)zt
19CROFran Miholjevic (CRO)Cycling Team Friuli ASDzt
20GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
21FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
22ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
23GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
24SLOZiga Groselj (SLO)zt
25AUTMartin Messner (AUT)WSA KTM Grazzt
26ITAGabriele Benedetti (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
27SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
28ITAAndrea Pietrobon (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
29NORJohannes Staune-Mittet (NOR)Jumbo - Visma Development Teamzt
30AUTPhilip Handl (AUT)zt
31ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
32POLAdam Stachowiak (POL)0:19
33AUTRiccardo Zoidl (AUT)0:26
34SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil1:02
35SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santic1:39
36ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
37CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
38AUTStefan Kolb (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
39SLOMatic Zumer (SLO)zt
40RUSStepan Kurianov (RUS)Global 6 Cyclingzt
41POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
42ITANicolas Nesi (ITA)zt
43ITAGabriele Petrelli (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
44CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
45NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
46SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
47CANJack Burke (CAN)zt
48ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Global 6 Cycling2:01
49ITADaniel Smarzaro (ITA)zt
50SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil18:00
51ITAMatteo Zurlo (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior18:35
52USASeth Jones (USA)zt
53SRBOgnjen Ilic (SRB)zt
54POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
55ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
56AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
57NZLFelix James Meo (NZL)Vorarlbergzt
58ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
59ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
60FRAEnzo Paleni (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
61BULYordan Andreev (BUL)zt
62SLOAljaz Colnar (SLO)Adria Mobilzt
63ITANicholas Rinaldi (ITA)zt
65SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
66SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
67GERLeslie Lührs (GER)Tirol - KTMzt
68SLOBostjan Murn (SLO)Adria Mobilzt
69SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
70POLAlan Banaszek (POL)zt
71GERGeorg Steinhauser (GER)Tirol - KTMzt
72ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
73SLOSimon Cibej (SLO)zt
74POLDaniel Staniszewski (POL)zt
75BULBorislav Ivanov (BUL)zt
76SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
77CROMatija Lojen (CRO)zt
78CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamenzt
79SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
80POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
81USAMax Bien (USA)zt
82POLTomasz Budzinski (POL)zt
83BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
84AUTMario Gamper (AUT)zt
85SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
86POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
87POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
88GERMatthias Mangertseder (GER)zt
89POLDamian Papierski (POL)zt
90SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
91SLOGorazd Per (SLO)zt
92HUNFerenc Szöllösi (HUN)zt
93SLOMihael Stajnar (SLO)zt
94GERJonas Sonnleitner (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
95GERFabian Schormaier (GER)zt
96SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
97AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
98AUTMaximilian Kuen (AUT)Vorarlbergzt
99GERLukas Meiler (GER)Vorarlbergzt
100GERMartin Meiler (GER)Vorarlbergzt
101NEDAxel van der Tuuk (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
102SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
103ITAMatteo Donegà (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
104ITAMartin Nessler (ITA)Cycling Team Friuli ASDzt
105ITANicolo Buratti (ITA)zt
106BULNikolai Genov (BUL)zt
107GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
108NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
109ITAMattia Saccon (ITA)zt
110AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Grazzt
111AUTFlorian Kierner (AUT)Tirol - KTMzt
112AUTDaniel Köck (AUT)WSA KTM Grazzt
113AUTValentin Götzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
114SRBMarko Danilovic (SRB)zt
115SLOLuka Pajek (SLO)Hrinkow Advarics Cycleang18:58
116NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
117SLORobert Jenko (SLO)zt
118CZEPetr Kelemen (CZE)Elkov - Kasper19:07
119CROCarlo Jurisevic (CRO)Ljubljana Gusto Santic20:35
DNFNORDan Erik Hansen (NOR)Global 6 Cycling-
DNFSLOTilen Pogacar (SLO)-
DNFSVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFNEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team-
DNFGERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTM-
DNFAUTBernhard Lube (AUT)-
DNFAUTMarco Friedrich (AUT)-
DNFCROMatija Bedic (CRO)Meridiana - Kamen-
DNFSLORok Susnik (SLO)-
DNFBELMarco Vettorel (BEL)-
DNFGBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cycling-
DNFSLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santic-
DNFSVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFAUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang-
DNFGBRJoseph Pidcock (GBR)Groupama - Fdj Continental-
DNFPOLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats-
DNFAUTDaniel Lehner (AUT)-
DNFSRBDavid Lukovic (SRB)-
DNFSLOLuka Cotar (SLO)-
DNFGERJohannes Schinnagel (GER)Vorarlberg-
DNFSLOMiha Dobravec (SLO)-
DNFSVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFUKRMaksim Bilyi (UKR)-
DNFAUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Graz-
DNFCZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasper-
DNFPOLNorbert Banaszek (POL)-
DNFSLOLuka Ziherl (SLO)-
DNFBULMartin Papanov (BUL)-
DNFSLOLuka Dragar (SLO)-
DNFSVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFCROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen-
DNFUKRVojislav Peric (UKR)-
DNFAUTJodok Salzmann (AUT)WSA KTM Graz-
DNFCZEJakub Toupalík (CZE)Elkov - Kasper-
DNFPOLPawel Bernas (POL)-
DNFAUSJasper Albrecht (AUS)-
DNFBULStanislav Grabchev (BUL)-
DNFSLOGregor Matija Cerne (SLO)-
DNFITAMarco Trevisol (ITA)-
DNFBIHVedad Karic (BIH)Meridiana - Kamen-
DNFITALuca Roberti (ITA)-
DNFSLOStefan Kovac (SLO)-
DNFITARiccardo Verza (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior-
DNFCZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper-
DNFAUTFlorian Gamper (AUT)Tirol - KTM-
DNFAUTDaniel Reiter (AUT)-
DNFBULDeniz Ryustemov (BUL)-
DNFCRONikola Vrbanc (CRO)Meridiana - Kamen-
DNFSLOLuka Vrhovnik (SLO)-
DNFSRBDusan Kalaba (SRB)-
DNFCROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamen-
DNSSLOMartin Lavric (SLO)-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden