De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Adria Mobil - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Adria Mobil - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2015

GP Adria Mobil 2015

SloveniëSlovenië - 5 April 2015


GP Adria Mobil - 5 April 2015


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil4:08:23 
2ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
3ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
4SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
5AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
6COLJordan Arley Parra Arias (COL)GMzt
7ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
8ITASimone Viero (ITA)zt
9AUTDaniel Biedermann (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
10ITALuca Muffolini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
11UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
12HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnordzt
13SLOMartin Otonicar (SLO)Radenska Ljubljanazt
14SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
15CZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Authorzt
16ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
17SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
18AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
19AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
20SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
21GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
22LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
23UKRSergii Movchan (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
24SLOMatic Veber (SLO)zt
25GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
26SLOTadej Logar (SLO)zt
27AUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlifezt
28SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljanazt
29CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
30HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMCzt
31AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
32AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
33LATViesturs Luksevics (LAT)zt
34SRBDusan Kalaba (SRB)Nankang - Fondriestzt
35AUTLukas Ranacher (AUT)zt
36AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMCzt
37SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
38SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljanazt
39ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
40SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
41CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
42SLOMatej Razingar (SLO)zt
43CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Authorzt
44AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlifezt
45POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
46CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Authorzt
47JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinanzt
48AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
49GERPeter Förster (GER)zt
50CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
51ITADaniele Cavasin (ITA)GMzt
52CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobilzt
53AUTDennis Paulus (AUT)Amplatz - BMCzt
54RUSAndrey Sazanov (RUS)GMzt
55SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljanazt
56SLOUros Repse (SLO)zt
57AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
58SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
59ITAEmiliano Faieta (ITA)Mg.kvis - Vegazt
60CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Authorzt
61LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
62JAPKyohei Mizuno (JAP)Kinan0:15 
63FRALoïc Desriac (FRA)Kinanzt
64SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxiszt
65SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljanazt
66AUTFlorian Gaugl (AUT)WSA - Greenlifezt
67SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
68AUTAndreas Grassnair (AUT)zt
69ITAMoreno Giampaolo (ITA)Mg.kvis - Vegazt
70SLOSimon Novak (SLO)zt
71SLOGregor Krajnc (SLO)Radenska Ljubljanazt
72AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlifezt
73ITAMichele Gazzarra (ITA)Mg.kvis - Vegazt
74CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
75ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
76AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlifezt
77SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
78SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
79ITAAlessandro Mario Ferrarotti (ITA)GMzt
80JAPKenji Itami (JAP)Kinanzt
81SLOZiga Groselj (SLO)zt
82ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
83AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
84ITAMattia De Marchi (ITA)zt
85ITARoberto Giacobazzi (ITA)zt
86ITARiccardo Bolzan (ITA)zt
87SLODejan Bajt (SLO)Amplatz - BMCzt
88AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
89LATMartins Savickis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
90GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
91GERFabio Nappa (GER)zt
92AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlifezt
93SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:23 
94AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMCzt
95AUTPatric Schultus (AUT)Tirolzt
96AUTAndreas Müller (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:50 
97SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil1:17 
98AUTMarc Obkircher (AUT)1:27 
99HUNIstván Gábor Molnar (HUN)1:40 
100AUTMartin Schöffmann (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:45 
101AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol3:10 
102AUTMario Kienzl (AUT)3:20 
103LATMartins Trautmanis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com4:36 
104ROUZoltan Sipos (ROU)Utensilnordzt
105GERChristopher Muche (GER)10:00 
106GERAlexander Höfner (GER)zt
107GERLukas Von Coelln (GER)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden