De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de l'Ain - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de l'Ain - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Tour de l'Ain 2015

FrankrijkFrankrijk - 11 Augustus 2015 - 15 Augustus 2015


Algemeen klassement - 15 Augustus 2015


1FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux14:39:57 
2FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:05 
3FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:09 
4FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:24 
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo0:28 
6FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcarzt
7FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 930:30 
8NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
9AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:33 
10ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
11PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 181:34 
12FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubs1:41 
13NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo2:20 
14FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar3:40 
15FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre3:41 
16ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuador3:42 
17FRAGuillaume Levarlet (FRA)3:53 
18KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever3:55 
19FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre3:57 
20NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo3:58 
21FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement4:44 
22JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar5:19 
23FRAJulien Guay (FRA)Auber 935:46 
24FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnement5:52 
25NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development6:59 
26FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis7:24 
27FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille7:30 
28FRAJérémy Maison (FRA)CC Etupes Le Doubs7:39 
29FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM9:40 
30FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux10:33 
31FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale10:54 
32FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
33FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis11:20 
34CANAntoine Duchesne (CAN)Europcar11:41 
35ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Movistar Ecuador12:40 
36ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Movistar Ecuador14:09 
37NEDTwan Castelijns (NED)Baby Dump14:46 
38FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale14:50 
39FRAPierre Gouault (FRA)Auber 9315:03 
40ITACristiano Salerno (ITA)Bora - Argon 1817:40 
41AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol19:52 
42KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)20:53 
43FRARomain Hardy (FRA)Cofidis21:34 
44FRAFabien Grellier (FRA)Vendée U21:51 
45FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar23:33 
46KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever23:48 
47FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille24:20 
48FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTM27:13 
49FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement27:22 
50FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terre27:25 
51ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 1827:31 
52FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux27:34 
53GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 1827:37 
54KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever27:50 
55KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4ever28:16 
56FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre29:12 
57NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbo30:01 
58FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis31:31 
59FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubs31:34 
60USAGeoffrey Curran (USA)Axeon31:41 
61NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development32:00 
62FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar35:06 
63USATyler Williams (USA)BMC Development37:29 
64CANDominique Rollin (CAN)Cofidis39:10 
65FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux39:23 
66FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale40:42 
67FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis46:24 
68FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale46:42 
69NEDCees Bol (NED)Rabobank Development46:45 
70USAJustin Oien (USA)Axeon46:46 
71USAWilliam Barta (USA)Axeon46:52 
72NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development46:53 
73USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Development46:57 
74FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTM46:59 
75FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTM47:02 
76FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt

Proloog - Bourg-en-Bresse - Bourg-en-Bresse - 3,8 km - 11 Augustus 2015Individuele Tijdrit


1NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbo04:31 
2FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
3FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:01 
4FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar0:02 
5NEDTwan Castelijns (NED)Baby Dumpzt
6FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis0:04 
7FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:05 
8FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
10AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirolzt
11FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
12NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
13NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
14FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:06 
15NEDCees Bol (NED)Rabobank Developmentzt
16FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar0:07 
17USAJustin Oien (USA)Axeonzt
18FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
19CANAntoine Duchesne (CAN)Europcarzt
20NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:08 
21FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terre0:09 
22NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
23FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
24FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
26FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
27FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
28FRAFabien Grellier (FRA)Vendée U0:10 
29FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
30FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM0:11 
31NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
32FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:12 
33USAColin Joyce (USA)zt
34PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 18zt
35FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubszt

Etappe 1 - La Plaine Tonique à Montrevel-en-Bresse - Sain-Vulbas - 153 km - 12 Augustus 2015Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis3:38:26 
2FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
3FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
4NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbozt
5FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
6AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
7NEDBarry Markus (NED)Lotto NL - Jumbozt
8FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcarzt
9NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
10FRAPierre Gouault (FRA)Auber 93zt
11ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar Ecuadorzt
12NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Developmentzt
13NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
14FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terrezt
15USAColin Joyce (USA)zt
16ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
17FRAThibault Ferasse (FRA)zt
18FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
19NEDCees Bol (NED)Rabobank Developmentzt
20FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
21NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
22NEDTwan Castelijns (NED)Baby Dumpzt
23ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
24FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
26AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirolzt
27ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Movistar Ecuadorzt
28FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
29USATyler Williams (USA)BMC Developmentzt
30PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 18zt

Etappe 2 - Feillens - Pont-de-Vaux - 158,1 km - 13 Augustus 2015Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis3:35:37 
2FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
3NEDBarry Markus (NED)Lotto NL - Jumbozt
4FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terrezt
5NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
6ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar Ecuadorzt
7NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
8NEDCees Bol (NED)Rabobank Developmentzt
9FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
10NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Developmentzt
11FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeuxzt
12NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbozt
13FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
14FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
15USAColin Joyce (USA)zt
16FRAFélix Pouilly (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
17JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
18FRAThibault Ferasse (FRA)zt
19KAZVadim Galeyev (KAZ)zt
20FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubszt
21FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
22NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
23ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
25CANDominique Rollin (CAN)Cofidiszt
26AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
27FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
28KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
29FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
30NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
31FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcarzt

Etappe 3 - Lagnieu - Bellignat - 144,2 km - 14 Augustus 2015Medium berg


1FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux3:40:27 
2FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
3FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
4FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
5FRAJulien Guay (FRA)Auber 930:09 
6AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
7NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
8NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
10FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
11FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
12FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubszt
13PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 18zt
14FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcarzt
15NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo0:37 
16FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
17FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:02 
18ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
19FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
20FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
21FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
22ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Movistar Ecuadorzt
23FRAGuillaume Levarlet (FRA)2:05 
24FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
25FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
26KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
27FRAJérémy Maison (FRA)CC Etupes Le Doubszt
28NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development2:31 
29NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo2:36 
30FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTMzt
31KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)3:07 
32ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Movistar Ecuador3:36 
33JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
34FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnement5:36 
35FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
36CANAntoine Duchesne (CAN)Europcar7:11 
37FRACyril Lemoine (FRA)Cofidiszt
38FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
39FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeuxzt
40FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubszt

Etappe 4 - Nantua - Lelex-Mont Jura - 141 km - 15 Augustus 2015Medium berg


1FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale3:41:06 
2FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcarzt
3FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
4AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
5NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
6FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
8NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
9FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
10FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubs1:01 
12PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 181:03 
13NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo1:07 
14NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo1:13 
15JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
16FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
17FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
19ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
20FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
21FRAJérémy Maison (FRA)CC Etupes Le Doubszt
22KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
23FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar1:18 
24FRARomain Hardy (FRA)Cofidis1:21 
25FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis1:25 
26FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnement3:31 
27CANAntoine Duchesne (CAN)Europcar4:13 
28NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
29FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
30FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
31FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille4:59 
32FRAPierre Gouault (FRA)Auber 93zt
33NEDTwan Castelijns (NED)Baby Dumpzt
34NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbozt
35FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
36FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
37FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
38FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar5:54 
39NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Development6:43 
40FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
41FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTMzt
42ITACristiano Salerno (ITA)Bora - Argon 1810:02 
43GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 18zt
44AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirolzt
45ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden