De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Brussels Cycling Classic - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Brussels Cycling Classic - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2015

Brussels Cycling Classic 2015

BelgiëBelgië - 5 September 2015


Brussels Cycling Classic - 5 September 2015


1NEDDylan Groenewegen (NED)Roompot4:47:58 
2BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
3BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Stepzt
4FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
5BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidiszt
6GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnementzt
7ITAAndrea Fedi (ITA)Southeastzt
8ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
9BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Soudalzt
10ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
11FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
12BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
13GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lottozt
14BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
15BELOliver Naesen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
16NEDRoy Curvers (NED)Giant - Alpecinzt
17POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
18BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
19BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
20BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
21BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willemszt
22ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
23BELBenjamin Verraes (BEL)Cibelzt
24BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willemszt
25PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
26FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeuxzt
27GERRalf Matzka (GER)Bora - Argon 18zt
28ITAAndrea Guardini (ITA)Astanazt
29FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
30ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step0:06 
31BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:08 
32GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:10 
33BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
34BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudalzt
35BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
36FRAHugo Hofstetter (FRA)CC Etupes Le Doubszt
37BELEmiel Wastyn (BEL)Verandas Willemszt
38BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie - Bruxelles0:14 
39BLRYauheni Hutarovich (BLR)Bretagne - Séché Environnement0:17 
40FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
41BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecinzt
42KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:22 
43ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
44POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step0:25 
45BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:31 
46KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astanazt
47FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
48FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
49BELDaan Myngheer (BEL)Verandas Willemszt
50BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
51ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
52ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
53POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
54RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
55FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidiszt
56FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Quick Stepzt
57BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Stepzt
58RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
59ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
60NEDBerden De Vries (NED)Roompotzt
61GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 18zt
62BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step0:36 
63ITALeonardo Basso (ITA)0:43 
64KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:45 
65NEDJesper Asselman (NED)Roompot0:54 
66BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Soudal1:00 
67BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
68AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
69ITASimone Ponzi (ITA)Southeast1:07 
70NEDRaymond Kreder (NED)Roompot1:09 
71ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing1:20 
72FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:23 
73BELLouis Verhelst (BEL)Cofidiszt
74RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelozt
75FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar1:41 
76FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
77FRAJulien Morice (FRA)Europcarzt
78AUSCalvin Watson (AUS)Trek Factory Racing1:45 
79BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
80ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida1:52 
81FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:32 
82POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
83BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willemszt
84BELJori Van Steenbergen (BEL)Cibelzt
85ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Meridazt
86ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
87ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
88BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willemszt
89PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
90ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
91RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelozt
92ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
93ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
94BELJoeri Stallaert (BEL)Cibelzt
95NEDIvar Slik (NED)Roompotzt
96FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
97RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
98FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
99FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
100FRARomain Guillemois (FRA)Europcarzt
101BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
102ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
103ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
104ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
105ITAOscar Gatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
106ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
107ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
108BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
109BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
110BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
111BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
112BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
113NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
114NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
115FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
116FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
117SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidiszt
118KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
119SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
120ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
121ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
122BELThomas Wertz (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
123BELJerome Kerf (BEL)Verandas Willemszt
124BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
125JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
126FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
127AUTDaniel Schorn (AUT)Bora - Argon 18zt
128BELSep Vanmarcke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
129AUSZakkari Dempster (AUS)Bora - Argon 18zt
130BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racingzt
131NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbozt
132ESTGert Jõeäär (EST)Cofidiszt
133NEDTim Kerkhof (NED)Roompotzt
134NEDLars Boom (NED)Astanazt
135GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbozt
136GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 18zt
137POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 18zt
138FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
139FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudalzt
140ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
141ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
142ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
143FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
144BELKevin De Jonghe (BEL)Cibel2:51 
145GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 183:45 
146FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux4:03 
147ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
148FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
149JAPShiki Kuroeda (JAP)Nippo - Vini Fantinizt
150KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
151LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
152BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudalzt
153BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelles10:21 
154BELThomas Ongena (BEL)Cibel11:04 
155BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
156BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
157SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
158BELGlenn Rotty (BEL)Cibelzt
159BELKenny Goossens (BEL)Cibelzt
160BELLawrence Naesen (BEL)Cibelzt
161TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Meridazt
162BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
163BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
164ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
165FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
166RUSIvan Savitsky (RUS)zt
167GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
168CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden