De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Alsace - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Alsace - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Tour Alsace 2015

FrankrijkFrankrijk - 29 Juli 2015 - 2 Augustus 2015


Algemeen klassement - 2 Augustus 2015


1NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker16:04:23 
2NEDSam Oomen (NED)Rabobank Development1:04 
3NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker1:08 
4NEDMathieu Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus1:17 
5AUSJack Haig (AUS)1:19 
6BELLaurens De Plus (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:25 
7GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerplus1:28 
8FRALilian Calmejane (FRA)Vendée U1:32 
9FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs1:41 
10FRAFabien Grellier (FRA)Vendée U1:44 
11NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Joker1:46 
12RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha1:52 
13NEDKoen Bouwman (NED)Seg Racing Academy1:54 
14AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
15RUSMatvei Mamykin (RUS)Itera - Katusha2:01 
16AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roanne2:07 
17FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U2:21 
18FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre2:23 
19SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Skoda2:25 
20FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence2:33 
21GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenway2:35 
22FRAAnthony Perez (FRA)AVC Aix-en-Provence3:13 
23ITAAndrea Pasqualon (ITA)3:20 
24RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katusha3:26 
25BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:02 
26GERJonas Koch (GER)Radnet - Rose4:03 
27RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katusha4:12 
28FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenway4:13 
29FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U4:22 
30SUIGian Friesecke (SUI)zt
31GERSven Reutter (GER)Stölting4:24 
32FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs4:27 
33USAColin Joyce (USA)zt
34DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling4:41 
35RUSSergey Belykh (RUS)4:44 
36BRACaio Godoy (BRA)4:45 
37USAGeoffrey Curran (USA)Axeon5:17 
38CZEMichael Boros (CZE)5:45 
39BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:48 
40RUSSergey Rozin (RUS)Itera - Katusha5:53 
41FRAMaxime Le Lavandier (FRA)CC Etupes Le Doubs5:58 
42FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre6:43 
43GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs7:29 
44FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille7:37 
45GERMoritz Backofen (GER)Stölting7:47 
46BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs8:13 
47FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence8:26 
48FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre10:20 
49BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille11:27 
50FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U11:42 
51SUIValentin Baillifard (SUI)BMC Development12:24 
52NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development13:24 
53FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terre13:41 
54AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol14:26 
55AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol15:06 
56FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille15:10 
57SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development16:11 
58AUTMartin Weiss (AUT)Tirol16:17 
59GERJan Dieteren (GER)Leopard Pro Cycling18:32 
60SUINiels Knipp (SUI)19:27 
61NEDAntwan Tolhoek (NED)Rabobank Development19:56 
62BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerplus21:00 
63SUIFrank Pasche (SUI)22:54 
64AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol23:48 
65SUIFabian Lienhard (SUI)25:52 
66MARAnasse Ait El Abdia (MAR)26:41 
67ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skoda27:16 
68NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development28:29 
69GERJonas Tenbruck (GER)Stöltingzt
70GERThomas Koep (GER)Stölting28:35 
71ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skoda28:36 
72BELJean-Albert Carnevali (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
73SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skoda29:13 
74FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provence29:53 
75NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus31:05 
76FRAMathieu Chiocca (FRA)AVC Aix-en-Provence31:06 
77NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development31:12 
78BELKevin Deltombe (BEL)Lotto - Soudal Espoirs31:24 
79NORAdrian Aas Stien (NOR)Joker32:28 
80PANCristopher Robín Jurado López (PAN)33:06 
81FRARenaud Vincent (FRA)33:10 
82FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)33:19 
83GERFelix Intra (GER)Radnet - Rose33:20 
84USAJustin Oien (USA)Axeon34:58 
85GERNils Politt (GER)Stölting35:12 
86USAPhilip O'Donnell (USA)Axeon35:15 
87FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs35:22 
88FRADavid Riviere (FRA)Vendée U35:26 
89AUSHarry Carpenter (AUS)35:28 
90CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)35:49 
91BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling36:12 
92FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs37:41 
93AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol37:49 
94BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)37:50 
95POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenway38:56 
96SUILukas Spengler (SUI)BMC Development39:25 
97GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
98GERJonas Bokeloh (GER)Seg Racing Academy39:32 
99NEDBas Tietema (NED)BMC Development39:33 
100GERLaurin Winter (GER)Heizomat39:38 
101NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development39:42 
102AUSMiles Scotson (AUS)39:43 
103FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubszt
104GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg39:48 
105GERMarco König (GER)Leopard Pro Cycling39:50 
106SUILars Schnyder (SUI)39:55 
107GERFabian Schormaier (GER)Heizomat40:03 
108SUIThéry Schir (SUI)BMC Development40:27 
109FRANicolas Loustaunou (FRA)40:40 
110SWEPhilip Lindau (SWE)Joker40:50 
111GERArne Egner (GER)Stölting45:56 
112CZERoman Lehky (CZE)Awt - Greenway46:11 
113BELVincent Baestaens (BEL)Bkcp - Powerplus47:03 
114BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille52:53 
115GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose53:20 

Proloog - Sausheim - Sausheim - 7,1 km - 29 Juli 2015Individuele Tijdrit


1FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille09:07 
2NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker0:02 
3NEDSteven Lammertink (NED)Seg Racing Academy0:05 
4FRAJulien Trarieux (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
5AUSJack Haig (AUS)0:06 
6GERJan Dieteren (GER)Leopard Pro Cyclingzt
7SUIThéry Schir (SUI)BMC Development0:07 
8AUSHarry Carpenter (AUS)zt
9NEDKoen Bouwman (NED)Seg Racing Academyzt
10NORAdrian Aas Stien (NOR)Jokerzt
11SWEPhilip Lindau (SWE)Jokerzt
12NEDSam Oomen (NED)Rabobank Development0:09 
13NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:10 
14NEDYoeri Havik (NED)Seg Racing Academyzt
15ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skodazt
16AUSMiles Scotson (AUS)0:11 
17NEDMathieu Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus0:12 
18BELLaurens De Plus (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
19USAColin Joyce (USA)zt
20AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol0:13 
21SUIFabian Lienhard (SUI)zt
22SUIGian Friesecke (SUI)zt
23GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenwayzt
24GERJonas Koch (GER)Radnet - Rose0:14 
25USAJustin Oien (USA)Axeonzt
26FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
27GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerplus0:15 
28DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard Pro Cyclingzt
29CZEMichael Boros (CZE)0:16 
30USABrendan Rhim (USA)zt
31GERNils Politt (GER)Stöltingzt
32BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:17 
33NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Jokerzt
34SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:18 
35GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenway0:25 

Etappe 1 - Strasbourg - Bischoffsheim - 159,2 km - 30 Juli 2015Ontsnapping


1NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker4:00:46 
2NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
3RUSMatvei Mamykin (RUS)Itera - Katushazt
4FRAAnthony Perez (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
5BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:12 
6FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
7FRAFabien Grellier (FRA)Vendée Uzt
8RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
9SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Skodazt
10NEDMathieu Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
11AUSJack Haig (AUS)zt
12GERJonas Koch (GER)Radnet - Rosezt
13USAColin Joyce (USA)zt
14RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
15FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
16BELLaurens De Plus (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
17NEDKoen Bouwman (NED)Seg Racing Academyzt
18RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
19FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
20AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
21FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
22FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubszt
23FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée Uzt
24FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée Uzt
25NORVegard Stake Laengen (NOR)Jokerzt
26GERSven Reutter (GER)Stöltingzt
27AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
28RUSSergey Belykh (RUS)zt
29NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Jokerzt
30SUIGian Friesecke (SUI)zt

Etappe 2 - Dannemarie - Huningue - 150,2 km - 31 Juli 2015Sprint


1BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:42:58 
2SUIThéry Schir (SUI)BMC Developmentzt
3NEDYoeri Havik (NED)Seg Racing Academyzt
4GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rosezt
5ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
6BELKevin Deltombe (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
7BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
8NEDMathieu Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
9ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
10FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
11FRAMathieu Chiocca (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
12SUIFabian Lienhard (SUI)zt
13FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubszt
14USAJustin Oien (USA)Axeonzt
15FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
16SWEPhilip Lindau (SWE)Jokerzt
17SUIFrank Pasche (SUI)zt
18GERJonas Tenbruck (GER)Stöltingzt
19USAColin Joyce (USA)zt
20FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
21NORVegard Stake Laengen (NOR)Jokerzt
22FRATaruia Krainer (FRA)Vendée Uzt
23BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
24NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
25NEDAntwan Tolhoek (NED)Rabobank Developmentzt

Etappe 3 - Ribeauvillé - Markstein - 155,4 km - 1 Augustus 2015Medium berg


1NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker4:30:50 
2NEDMathieu Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus1:02 
3GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenwayzt
4AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
5RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
6BELLaurens De Plus (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
7AUSJack Haig (AUS)zt
8NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
9FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
10NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Jokerzt
11NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Jokerzt
12GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerpluszt
13FRAFabien Grellier (FRA)Vendée U1:05 
14FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubszt
15RUSMatvei Mamykin (RUS)Itera - Katusha1:07 
16SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Skoda1:29 
17AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roanne1:32 
18DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling1:34 
19FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée Uzt
20NEDKoen Bouwman (NED)Seg Racing Academy1:36 
21BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
22FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
23ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
24FRAFlorent Castellarnau (FRA)AVC Aix-en-Provence1:41 
25FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terre2:40 
26FRAAnthony Perez (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
27RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
28BRACaio Godoy (BRA)2:43 
29USAGeoffrey Curran (USA)Axeon3:20 
30RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
31SUIGian Friesecke (SUI)3:38 
32FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
33AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirolzt
34AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
35GERJonas Koch (GER)Radnet - Rosezt
36GERSven Reutter (GER)Stöltingzt
37RUSSergey Rozin (RUS)Itera - Katushazt
38FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée Uzt
39FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubszt
40RUSSergey Belykh (RUS)3:50 
41USAColin Joyce (USA)4:04 
42FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre4:05 
43CZEMichael Boros (CZE)5:18 
44BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
45GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirszt

Etappe 4 - Colmar - Sélestat - 160,6 km - 2 Augustus 2015Sprint


1BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:40:41 
2GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rosezt
3BELVincent Baestaens (BEL)Bkcp - Powerpluszt
4USAColin Joyce (USA)zt
5NEDMathieu Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
7ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
8FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubszt
9FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubszt
10BELKevin Deltombe (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
11FRAMathieu Chiocca (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
12BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
13FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
14GERJan Dieteren (GER)Leopard Pro Cyclingzt
15FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
16SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Skodazt
17SUIFabian Lienhard (SUI)zt
18SUIThéry Schir (SUI)BMC Developmentzt
19USAPhilip O'Donnell (USA)Axeonzt
20SUIFrank Pasche (SUI)zt
21GERJonas Tenbruck (GER)Stöltingzt
22USAJustin Oien (USA)Axeonzt
23FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubszt
24POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
25GERJonas Koch (GER)Radnet - Rosezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden