De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Camembert - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Camembert - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Paris-Camembert 2015

FrankrijkFrankrijk - 5 April 2015


Paris-Camembert - 5 April 2015


1FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTM4:51:46 
2FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
3FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:09 
4FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
5JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
6FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
7ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
8FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
9BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
10LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
11FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
12FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
13FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
14BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
15FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
16FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
17ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
18FRAClément Koretzky (FRA)zt
19FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
20FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
21FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
22ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
23FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
24FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
25FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTMzt
26ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlbergzt
27FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
28FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
29FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTMzt
30FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
31FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt
32FRAPierre Rolland (FRA)Europcar0:12 
33FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
34BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
35ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:15 
36GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
37FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeuxzt
38COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia0:17 
39FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:19 
40FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:20 
41FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux0:29 
42FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux1:01 
43FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre1:11 
44GBRRussell Downing (GBR)Cult Energyzt
45BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
46USAJohn Murphy (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
47ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
48BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
49LUXJoel Zangerle (LUX)Cult Energyzt
50BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
51CANDominique Rollin (CAN)Cofidiszt
52AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
53RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubekazt
54ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
55ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
56FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terrezt
57FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
58FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
59ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
60BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubekazt
61FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
62FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
63FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar1:19 
64FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
65BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
66FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
67FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
68FRALoïc Chetout (FRA)Cofidiszt
69FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
70FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terrezt
71FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre1:29 
72GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis4:50 
73BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
74FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlbergzt
75SWEGustav Erik Larsson (SWE)Cult Energyzt
76GERChristoph Springer (GER)Vorarlbergzt
77ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
78FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
79SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
80USAKiel Reijnen (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
81FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
82CZEKarel Hník (CZE)Cult Energyzt
83VENCarlos Johan Gálviz Garcia (VEN)Androni Giocattoli - Sidermeczt
84FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
85BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
86COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Team Colombiazt
87BELThomas Wertz (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
88COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
89BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
90FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
91BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
92RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubekazt
93COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia4:54 
94RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubekazt
95BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:02 
96DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Androni Giocattoli - Sidermec9:14 
97AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlbergzt
98DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
99FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
100BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelles9:19 
101GERChristian Mager (GER)Cult Energy9:27 
102USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxis11:00 
103USADaniel Summerhill (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
104FRAGregoire Tarride (FRA)Marseille 13 - KTM11:32 
105BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille13:01 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden