De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Podlasie Tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Podlasie Tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2015

Podlasie Tour 2015

PolenPolen - 24 Juli 2015 - 26 Juli 2015


Algemeen klassement - 26 Juli 2015


1UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc7:59:32 
2POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport0:09 
3KAZMatvey Nikitin (KAZ)0:11 
4NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels0:32 
5LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfin0:37 
6LATViesturs Luksevics (LAT)zt
7USABarry Miller (USA)0:39 
8POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:40 
9POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
10DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platform0:41 
11POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdc0:42 
12DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:43 
13SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway0:44 
14GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
15GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose0:45 
16NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:46 
17NEDTim Rodenburg (NED)Cycling Team Jo Pielszt
18POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:47 
19POLMateusz Komar (POL)Whistle - Ziemia Brzeskazt
20NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:48 
21SVKRoman Bronis (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
22LATDeins Kanepejs (LAT)0:49 
23FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gaczt
24NEDJeff Vermeulen (NED)Cycling Team Jo Piels0:51 
25UKRDenys Kostyuk (UKR)zt
26DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platformzt
27POLAdam Stachowiak (POL)Kolls - Bdc0:52 
28DENMartin Herbaek Grøn (DEN)Riwal Platformzt
29LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:53 
30UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racing0:55 
31FRAPierre Moncorgé (FRA)0:57 
32KAZArtyom Zakharov (KAZ)0:58 
33KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)1:00 
34BLRAliaksandr Piasetski (BLR)1:02 
35LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin1:03 
36BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)1:05 
37NEDPatrick Van Der Duin (NED)Cycling Team Jo Piels1:12 
38POLArtur Detko (POL)Domin Sport1:15 
39GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowice1:33 
40GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg1:40 
41LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin1:42 
42POLMateusz Nowak (POL)Domin Sportzt
43UKRAnton Moruga (UKR)Kyiv Capital Racing1:46 
44POLKacper Gronkiewicz (POL)2:46 
45POLPiotr Skarzynski (POL)Whistle - Ziemia Brzeska2:55 
46ITAChristian Delle Stelle (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice3:15 
47BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)3:24 
48BLRVasili Strokov (BLR)zt
49GERLucas Liß (GER)Radnet - Rose3:46 
50UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc3:49 
51NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Froy - Oslo3:51 
52SWEHampus Anderberg (SWE)3:52 
53POLMariusz Witecki (POL)Domin Sport3:55 
54KAZNikita Panassenko (KAZ)3:56 
55KAZAnton Kuzmin (KAZ)3:59 
56POLDominik Oborski (POL)Whistle - Ziemia Brzeska4:01 
57POLTobiasz Pawlak (POL)4:03 
58BLRVladislau Dubovski (BLR)zt
59KAZPavel Gatskiy (KAZ)4:04 
60POLKonrad Kott (POL)4:05 
61RUSAlexander Fadeev (RUS)zt
62POLJaroslaw Rebiewski (POL)Domin Sport4:07 
63BLRKanstantsin Budkevich (BLR)zt
64SVKJuraj Lajcha (SVK)Kemo - Dukla Trencin4:12 
65SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencin4:23 
66GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rose5:35 
67GERDomenic Weinstein (GER)Radnet - Rose5:48 
68UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racing6:10 
69UKRPavlo Bondarenko (UKR)Kyiv Capital Racing6:24 
70GERMartin Reimer (GER)LKT Team Brandenburg7:02 
71SVKMatej Krajicek (SVK)7:04 
72DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platform7:31 
73GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg7:34 
74GERLouis Rohde (GER)LKT Team Brandenburg8:06 
75POLAdrian Kucharek (POL)Whistle - Ziemia Brzeska8:08 
76POLAdrian Teklinski (POL)Whistle - Ziemia Brzeska9:30 
77SVKSimon Vozar (SVK)Banska Bystrica9:42 
78GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose10:56 
79GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg11:07 
80SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencin11:31 
81DENNikola Aistrup (DEN)Riwal Platform11:38 
82POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:40 
83POLKamil Lewandowski (POL)14:22 
84POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Whistle - Ziemia Brzeska15:03 
85NEDYannick Janssen (NED)15:08 
86POLMatheusz Czajkowski (POL)15:26 
87SVKAndrej Strmiska (SVK)15:27 
88UKRMykyta Skorenko (UKR)16:18 

Etappe 1 - 24 Juli 2015Individuele Tijdrit


1POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice03:53 
2POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
3GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:02 
4DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:03 
5DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platformzt
6UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:04 
7NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels0:05 
8GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
9SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
10POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdczt
11NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:06 
12LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfinzt
13GERLucas Liß (GER)Radnet - Rosezt
14NEDTim Rodenburg (NED)Cycling Team Jo Pielszt
15GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rosezt
16POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:07 
17POLMateusz Komar (POL)Whistle - Ziemia Brzeskazt
18POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Whistle - Ziemia Brzeskazt
19NEDTwan Brusselman (NED)Cycling Team Jo Piels0:08 
20SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
21UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:09 
22GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburgzt
23LATDeins Kanepejs (LAT)zt
24FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gaczt
25DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platform0:10 

Etappe 2 - 25 Juli 2015Ontsnapping


1POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport4:21:14 
2UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdczt
3KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
4USABarry Miller (USA)0:19 
5LATViesturs Luksevics (LAT)zt
6SVKRoman Bronis (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
7NEDJeff Vermeulen (NED)Cycling Team Jo Piels0:35 
8UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
9ITAChristian Delle Stelle (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
10GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rosezt
11GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburgzt
12DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platformzt
13POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
14POLMateusz Nowak (POL)Domin Sportzt
15KAZNikita Panassenko (KAZ)zt
16KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)zt
17BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)zt
18DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platformzt
19BLRAliaksandr Piasetski (BLR)zt
20POLKonrad Kott (POL)zt
21KAZArtyom Zakharov (KAZ)zt
22LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfinzt
23SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
24NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Froy - Oslozt
25KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt

Etappe 3 - 26 Juli 2015Sprint


1NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels3:34:27 
2LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfinzt
3SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway0:03 
4ITAChristian Delle Stelle (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
5NEDJeff Vermeulen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
6DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platformzt
7BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)zt
8LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
9POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
10POLKamil Zielinski (POL)Domin Sportzt
11KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
12GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
13UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
14DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platformzt
15POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
16USABarry Miller (USA)zt
17GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rosezt
18FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gaczt
19KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)zt
20SVKRoman Bronis (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
21LATViesturs Luksevics (LAT)zt
22LATDeins Kanepejs (LAT)zt
23UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdczt
24BLRAliaksandr Piasetski (BLR)zt
25DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platformzt

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden