De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix of Moscow - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix of Moscow - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Uitslagen 2015

Grand Prix of Moscow 2015

RuslandRusland - Moscow - 3 Mei 2015


Grand Prix of Moscow - 3 Mei 2015


1BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club2:41:08 
2RUSIvan Savitsky (RUS)zt
3BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)zt
4RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
5RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
6BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
7RUSAlexander Zhdanov (RUS)zt
8RUSAleksandr Martyshev (RUS)zt
9RUSTimofey Kritskiy (RUS)zt
10RUSKonstantin Yakimov (RUS)zt
11KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4everzt
12SRBJovan Zekavica (SRB)Nankang - Dynatekzt
13RUSAydar Gareyshin (RUS)zt
14SRBIvan Stevic (SRB)Nankang - Dynatekzt
15UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISDzt
16LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
17KAZVladislav Filipovich (KAZ)Vino 4everzt
18GUARomeo Daniel Quicibal (GUA)Start - Massizt
19MDASergiu Cioban (MDA)zt
20RUSVladislav Kulikov (RUS)zt
21BLRSergei Kotov (BLR)zt
22BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
23RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
24UKRVladislav Taranenko (UKR)zt
25RUSAlexey Kurbatov (RUS)zt
26RUSAlexey Prutskov (RUS)zt
27UZBVadim Shaekhov (UZB)Beijing Yanqing Innovazt
28RUSNikita Kugaevskiy (RUS)zt
29SRBNikola Kozomara (SRB)zt
30RUSIvan Kovalev (RUS)zt
31RUSEvgeny Ivanov (RUS)zt
32UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
33RUSAndrey Sazanov (RUS)GMzt
34RUSEvgeny Zverkov (RUS)zt
35RUSPetr Voevodin (RUS)zt
36RUSEvgeny Kovalev (RUS)zt
37UKRVladyslav Shchedov (UKR)zt
38UKROleksandr Lobov (UKR)zt
39SRBMarko Stankovic (SRB)Nankang - Dynatekzt
40SRBMarko Danilovic (SRB)Nankang - Fondriestzt
41BLRYauheni Akhramenka (BLR)zt
42RUSViktor Manakov (RUS)Leopard Pro Cyclingzt
43BLRYauheni Karaliok (BLR)zt
44BLRKanstantsin Budkevich (BLR)zt
45BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
46RUSStepan Kurianov (RUS)0:08 
47BLRAliaksandr Piasetski (BLR)zt
48RUSArtem Gorenkov (RUS)zt
49UZBVladislav Galyanov (UZB)zt
50LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfinzt
51UKRTimur Maleiev (UKR)ISDzt
52RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
53RUSDenis Berezkin (RUS)zt
54BLRVasili Strokov (BLR)zt
55RUSVladimir Ilchenko (RUS)zt
56UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
57UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdczt
58LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfinzt
59BLRVladislau Dubovski (BLR)zt
60RUSIvan Odegov (RUS)zt
61BLRMikhail Shemetau (BLR)zt
62RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katushazt
63UKRSergiy Lagkuti (UKR)zt
64MDAConstantin Halca (MDA)zt
65RUSMaksim Rudakov (RUS)zt
66UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISDzt
67GERAndreas Keuser (GER)Start - Massizt
68BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
69ESPRubén Caseny Catala (ESP)Start - Massizt
70RUSPavel Chursin (RUS)zt
71BLRAndrei Sakalou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
72RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
73RUSAleksei Meksheev (RUS)zt
74RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
75RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
76BLRRaman Tsishkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
77UKRMykhaylo Radionov (UKR)zt
78UKRIllya Klepikov (UKR)ISDzt
79UKRMykyta Skorenko (UKR)zt
80BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:19 
81RUSMaksim Gorbushin (RUS)zt
82RUSIlia Kavun (RUS)zt
83RUSPavel Ptashkin (RUS)0:22 
84MDAEvghenii Berezutchi (MDA)zt
85RUSEugeny Bakhin (RUS)zt
86RUSKirill Zakharov (RUS)zt
87RUSAlexander Evtushenko (RUS)Rusvelozt
88KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4everzt
89MDACristian Raileanu (MDA)zt
90KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4everzt
91UKRRoman Morozov (UKR)zt
92ESPMarc Vilanova Marsa (ESP)Start - Massizt
93RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
94UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdczt
95RUSNikolay Zhurkin (RUS)0:33 
96RUSSergey Mosin (RUS)zt
97ESTReijo Puhm (EST)0:36 
98LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfinzt
99UKRRinat Udod (UKR)ISD0:39 
100UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
101SRBGabor Kasa (SRB)Nankang - Dynatekzt
102UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD0:59 
103LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin1:10 
104KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever1:15 
105RUSPavel Solovev (RUS)1:17 
106MDAVictor Cartin (MDA)1:33 
107RUSKirill Zukin (RUS)1:36 
108BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club1:52 
109UKRDaniil Kondakov (UKR)Kyiv Capital Racing2:10 
110KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever2:16 
111UKRVitaliy Shchedov (UKR)2:30 
112RUSNikolay Cherkasov (RUS)2:54 
113RUSAndrey Lukonin (RUS)Itera - Katushazt
114UZBSergey Medvedev (UZB)3:08 
115RUSIgor Kuznetsov (RUS)3:54 
116UKRValerii Taradai (UKR)Kyiv Capital Racing4:20 
117RUSNikita Razumov (RUS)zt
118UZBRuslan Fedorov (UZB)5:55 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden