De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Cycliste International du Haut Var-matin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Cycliste International du Haut Var-matin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Tour Cycliste International du Haut Var-matin 2015

FrankrijkFrankrijk - 21 Februari 2015 - 22 Februari 2015


Algemeen klassement - 22 Februari 2015


1LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale9:14:21 
2BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:07 
3FRAJonathan Hivert (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
5BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
6RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
7FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
8ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
9FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
10FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
11ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
12FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
13USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
14FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTMzt
15FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
16BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
17ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
18COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
19USAChad Haga (USA)Giant - Alpecinzt
20FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
21ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:14 
23RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
24ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:16 
25USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team0:21 
26BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:00 
27FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
28FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
29FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
30USALawrence Warbasse (USA)Iamzt
31FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
32FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar1:14 
33SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecin1:23 
34CANAntoine Duchesne (CAN)Europcar1:42 
35FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team1:52 
36SUIPatrick Schelling (SUI)Iam2:35 
37FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis3:27 
38BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecinzt
39FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
40RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katushazt
41FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTMzt
42BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
43RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
44FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
45FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
46FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
47RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
48FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
49FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux3:40 
50BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems3:41 
51BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
52FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
53FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
54FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM3:48 
55FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux4:02 
56FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement4:28 
57FRACésar Bihel (FRA)Auber 934:48 
58FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux4:57 
59AUSDavid Tanner (AUS)Iam5:02 
60FRATony Hurel (FRA)Europcar5:04 
61NEDRoy Curvers (NED)Giant - Alpecin5:37 
62LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team5:43 
63ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec5:50 
64FRARudy Molard (FRA)Cofidis6:30 
65BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelles6:53 
66FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre6:58 
67ESTAlo Jakin (EST)Auber 937:00 
68BELSerge Dewortelaer (BEL)Veranclassic - Ekoizt
69FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Alpecinzt
70FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
71BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
72BELDimitri Claeys (BEL)Verandas Willemszt
73ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
74NOROddbjørn Klomsten Andersen (NOR)Froy - Oslo8:31 
75FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis9:46 
76BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willemszt
77FRAPierre Gouault (FRA)Auber 93zt
78FRASteven Tronet (FRA)Auber 939:50 
79RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha10:07 
80FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement10:21 
81FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux11:10 
82FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeuxzt
83FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terre11:18 
84FRAJulien Guay (FRA)Auber 9311:23 
85LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTM12:08 
86ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Team12:43 
87ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:45 
88FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
89FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
90FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt
91NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Alpecin12:47 
92POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice13:19 
93FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
94FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
95FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
96BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willems13:46 
97ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:08 
98FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTM14:15 
99SUISimon Pellaud (SUI)Iam14:34 
100POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:37 
101NEDKai Reus (NED)Verandas Willems15:03 
102FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille16:05 
103FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
104FRAGregoire Tarride (FRA)Marseille 13 - KTMzt
105BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelles16:58 
106FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale17:18 
107BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willems17:24 
108BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelles17:32 
109BELJerome Gilbert (BEL)Verandas Willems19:02 
110FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnement19:04 
111ITAChristian Delle Stelle (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice19:53 
112BELLouis Verhelst (BEL)Cofidis19:59 

Etappe 1 - Le Cannet des Maures - Seillans - 17 km - 21 Februari 2015Ontsnapping


1LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale
2FRAJonathan Hivert (FRA)Bretagne - Séché Environnement
3BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team
4GERFabian Wegmann (GER)Cult Energy
5FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis
6SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha
7RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha
8FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux
9GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energy
10ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha
11FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale
12BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille
13RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha
14ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice
15FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale
16BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille
17RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha
18FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnement
19FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTM
20FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis

Etappe 2 - Draguignan - Draguignan - 194,7 km - 22 Februari 2015Ontsnapping


1SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecin5:03:06 
2BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
3BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
5FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
6USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
7FRAJonathan Hivert (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
8FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
9FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
10RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
11ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
13BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
14FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
15COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
16CANAntoine Duchesne (CAN)Europcarzt
17LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
18FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTMzt
19USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
20FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
21FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
22ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
24USAChad Haga (USA)Giant - Alpecinzt
25ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
26ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
27FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:06 
28SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:07 
29RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
30ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:09 
31USALawrence Warbasse (USA)Iam0:53 
32FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
33FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
34SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
35BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
36FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
37FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
38FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
39BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin3:20 
40ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Teamzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden