De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Boucles de la Mayenne 2015

FrankrijkFrankrijk - 4 Juni 2015 - 7 Juni 2015


Algemeen klassement - 7 Juni 2015


1FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis13:05:46 
2ITAAndrea Pasqualon (ITA)0:07 
3FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:14 
4PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
5FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terre0:22 
6FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTM0:27 
7FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
8BELXandro Meurisse (BEL)AN Post - Chainreaction0:30 
9FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:31 
10BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:34 
11FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:37 
12FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo0:38 
14FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
15FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
16FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux0:39 
17ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
18FRAVincent Jerome (FRA)Europcar0:40 
19BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
20FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
21FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre0:42 
22GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro0:43 
23BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
24FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
25FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:44 
26ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldeazt
27NEDCees Bol (NED)Rabobank Developmentzt
28BELJens Vandenbogaerde (BEL)AN Post - Chainreactionzt
29NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
30LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM0:45 
31BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
32FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM0:46 
33RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo0:47 
34FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
35NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreactionzt
36FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
37FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:48 
38BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:50 
39ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldeazt
40ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
41FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux0:51 
42ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
43NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:52 
44CZEMichael Boros (CZE)zt
45ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:53 
46FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlbergzt
47CZEAdam Toupalík (CZE)Bkcp - Powerpluszt
48FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 930:54 
49GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerplus0:55 
50NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Developmentzt
51FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
52FRAMaxime Renault (FRA)Auber 930:56 
53FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar0:57 
54BELDaan Hoeyberghs (BEL)Bkcp - Powerpluszt
55FRAJulien Guay (FRA)Auber 931:00 
56GBRJames Spragg (GBR)zt
57SRBMilos Borisavljevic (SRB)Roth - Skodazt
58FRAClément Koretzky (FRA)zt
59RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelo1:02 
60FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTM1:04 
61FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:05 
62URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga1:08 
63IRLSean Patrick Downey (IRL)AN Post - Chainreaction1:09 
64AUTDaniel Paulus (AUT)Vorarlbergzt
65ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skoda1:10 
66BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:13 
67SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg1:14 
68GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto1:17 
69FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
70BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:19 
71FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux1:23 
72BELEdwig Cammaerts (BEL)Veranclassic - Ekoi1:33 
73LTUAidis Kruopis (LTU)AN Post - Chainreaction1:35 
74SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis1:39 
75NEDPiotr Havik (NED)Rabobank Development1:48 
76FRAClément Venturini (FRA)Cofidis1:53 
77RUSIgor Boev (RUS)Rusvelo1:54 
78ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
79FRACésar Bihel (FRA)Auber 931:59 
80BELSerge Dewortelaer (BEL)Veranclassic - Ekoizt
81FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre2:02 
82BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:09 
83BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:35 
84LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTM2:50 
85FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Veranclassic - Ekoi3:39 
86ESPHéctor Saez Benito (ESP)3:52 
87NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development4:20 
88AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg4:41 
89FRAThomas Boudat (FRA)Europcar4:46 
90BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise11:23 
91FRAJulien Morice (FRA)Europcar11:38 
92JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar12:22 
93BLRYauheni Hutarovich (BLR)Bretagne - Séché Environnement13:21 
94FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux13:28 
95SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skoda13:40 
96RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo14:02 
97GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg14:48 
98GERAndreas Fliessgarten (GER)Kuota - Lotto14:57 
99ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
100NZLMatthew Zenovich (NZL)Cct - Champion System15:19 
101SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Skoda17:34 
102ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldea20:12 
103GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto26:06 
104ESPAdrián González Velasco (ESP)Murias Taldea28:39 

Proloog - Laval - Laval - 4,5 km - 4 Juni 2015Individuele Tijdrit


1FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux05:48 
2BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:03 
3FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:06 
4FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
5RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo0:07 
6FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
7FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux0:08 
8BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
10FRAVincent Jerome (FRA)Europcar0:09 
11BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
12FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
13BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:10 
14ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skoda0:11 
15FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:12 
16FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
17BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
18FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
19FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:13 
20ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldeazt
21NEDCees Bol (NED)Rabobank Developmentzt
22BELJens Vandenbogaerde (BEL)AN Post - Chainreactionzt
23PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
24FRAClément Venturini (FRA)Cofidiszt
25FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
26NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
27LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM0:14 
28FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
29FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM0:15 
30RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelozt
31RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo0:16 
32FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
33LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTMzt
34NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreactionzt
35FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
36BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
37FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux0:17 
38FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
39FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
40GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro0:18 

Etappe 1 - Saint-Berthevin - Changé - 184 km - 5 Juni 2015Sprint


1ITAAndrea Pasqualon (ITA)4:37:54 
2GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadrozt
3BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
4NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
5FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
6ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
7BLRYauheni Hutarovich (BLR)Bretagne - Séché Environnementzt
8FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
9SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidiszt
10BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
11FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
12ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
13ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
14BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
15ESPAdrián González Velasco (ESP)Murias Taldeazt
16FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
17ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldeazt
18NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Developmentzt
19FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
20FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeuxzt
21ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
22RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
23BELXandro Meurisse (BEL)AN Post - Chainreactionzt
24FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
25BELJens Vandenbogaerde (BEL)AN Post - Chainreactionzt
26BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
27FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
28FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
29ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skodazt
30BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt

Etappe 2 - Saint-Pierre-des-Nids - Lassay-les-Châteaux - 186 km - 6 Juni 2015Ontsnapping


1FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis4:22:56 
2ITAAndrea Pasqualon (ITA)0:01 
3FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
4BELXandro Meurisse (BEL)AN Post - Chainreactionzt
5FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
6FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
7BELSerge Dewortelaer (BEL)Veranclassic - Ekoizt
8PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
9FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
10FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
11GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro0:28 
12ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
13FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
14BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
15FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
16FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
17RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
18NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
19GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerpluszt
20FRAClément Venturini (FRA)Cofidiszt
21LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
22ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
23BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
24FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
25ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
26FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
27BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
28BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
29FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
30BELEdwig Cammaerts (BEL)Veranclassic - Ekoizt

Etappe 3 - Colombiers-du-Plessis - Laval - 176 km - 7 Juni 2015Sprint


1ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert3:59:10 
2FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
3ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
4RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)Bretagne - Séché Environnementzt
6FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
7FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
8BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
9FRAClément Koretzky (FRA)zt
10BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
11BELDaan Hoeyberghs (BEL)Bkcp - Powerpluszt
12PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
13BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
14FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
15BELJens Vandenbogaerde (BEL)AN Post - Chainreactionzt
16FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
17NZLAaron Gate (NZL)AN Post - Chainreactionzt
18FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
19FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20BELXandro Meurisse (BEL)AN Post - Chainreactionzt
21FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
22BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
23ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
24FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
25FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden