De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Garmin Velothon Berlin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Garmin Velothon Berlin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2015

Garmin Velothon Berlin 2015

DuitslandDuitsland - Berlijn - 31 Mei 2015


Garmin Velothon Berlin - 31 Mei 2015


1NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Alpecin3:54:42 
2IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 18zt
3BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecinzt
4BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
5BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
6GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubekazt
7BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:01 
8GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnementzt
9GERMax Walscheid (GER)Kuota - Lottozt
10DENLasse Norman Hansen (DEN)Cannondale - Garminzt
11GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
12GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburgzt
13GERPhilipp Zwingenberger (GER)Heizomatzt
14GERJohn Mandrysch (GER)Mlp - Bergstrassezt
15LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfinzt
16LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
17NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garminzt
18GERMichel Koch (GER)Radnet - Rosezt
19GERTil Schuster (GER)zt
20LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
21GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
22GERJan Dieteren (GER)Leopard Pro Cyclingzt
23NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
24POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard Pro Cyclingzt
26GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
27DENChristoffer Lisson (DEN)Almeborg - Bornholmzt
28GBRAndrew Tennant (GBR)Wigginszt
29BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:02 
30POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
31GBRRussell Downing (GBR)Cult Energyzt
32LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfinzt
33CZETomas Holub (CZE)AC Sparta Prahazt
34DENKasper Asgreen (DEN)Mlp - Bergstrassezt
35ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Garminzt
36ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubekazt
37GBROwain Doull (GBR)Wigginszt
38DENSimon Bigum (DEN)Almeborg - Bornholmzt
39GERGeorg Loef (GER)Stuttgartzt
40GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrassezt
41DENStefan Djurhuus (DEN)Almeborg - Bornholmzt
42GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburgzt
43GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburgzt
44GERArnold Fiek (GER)Stuttgartzt
45GEROle Quast (GER)zt
46POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03 
47GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
48POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
49BULNako Georgiev (BUL)zt
50ROULars Pria (ROU)zt
51BELBrent Luyckx (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
52GERMaximilian Wörner (GER)Mlp - Bergstrassezt
53GERLaurin Winter (GER)Heizomatzt
54POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
55GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Garminzt
56GERFelix Intra (GER)Radnet - Rose0:04 
57GERAndreas Fliessgarten (GER)Kuota - Lottozt
58LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
59NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 18zt
60SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Garminzt
61DENMatthias Dam Westergaard (DEN)Almeborg - Bornholm0:05 
62DENHeine Hansen (DEN)Almeborg - Bornholm0:06 
63GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aidzt
64GERAaron Krauss (GER)Heizomat0:07 
65ERIMeron Amanuel (ERI)Bike Aid0:08 
66GERJan Oelerich (GER)Stölting0:09 
67GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lottozt
68RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubekazt
69GERJonas Barnick (GER)Mlp - Bergstrassezt
70GERMaximilian Werda (GER)Stölting0:11 
71GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto0:16 
72POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:18 
73GERRobert Retschke (GER)Kuota - Lottozt
74BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:19 
75GERFabian Brintrup (GER)Radnet - Rose0:20 
76RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka0:21 
77ESTReijo Puhm (EST)zt
78BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
79CANKyle Buckosky (CAN)Bike Aidzt
80SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecinzt
81GERJulien Essers (GER)Heizomatzt
82GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
83GERRalf Matzka (GER)Bora - Argon 18zt
84GBRJonathan Dibben (GBR)Wiggins0:22 
85GERHolger Burkhardt (GER)Heizomatzt
86NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Alpecin0:23 
87GBRSteven Burke (GBR)Wiggins0:52 
88GERRichard Weinzheimer (GER)Kuota - Lottozt
89GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:53 
90GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecinzt
91DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energy0:58 
92DENMartin Mortensen (DEN)Cult Energy1:17 
93GERMax Walsleben (GER)1:27 
94GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose1:31 
95NEDTom Veelers (NED)Giant - Alpecin1:35 
96CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha1:51 
97CZEVaclav Viktorin (CZE)AC Sparta Prahazt
98GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 182:19 
99GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburgzt
100CZEPetr Malan (CZE)3:29 
101LUXAlex Kirsch (LUX)Cult Energy3:33 
102LUXJoel Zangerle (LUX)Cult Energyzt
103GERBenjamin Edmüller (GER)Heizomatzt
104GERChristian Mager (GER)Cult Energy3:34 
105CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha5:13 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden