De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Porec Trophy - Trofej Porec - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Porec Trophy - Trofej Porec - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2015

Porec Trophy - Trofej Porec 2015

KroatiëKroatië - 7 Maart 2015


Porec Trophy - Trofej Porec - 7 Maart 2015


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil3:25:59 
2SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
3AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
4AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
5POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
7SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academyzt
8ITAFabio Chinello (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
9SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
10ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASDzt
11SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
12NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
13AUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlifezt
14NEDMitchell Cornelisse (NED)Rabobank Developmentzt
15NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sørzt
16GERFabian Schormaier (GER)Heizomatzt
17ITARenzo Zanelli (ITA)Kemo - Dukla Trencinzt
18NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Developmentzt
19GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
20RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
21CZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Authorzt
22SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljanazt
23GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
24AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
25SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
26HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMCzt
27GERManuel Porzner (GER)Stöltingzt
28AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
29NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sørzt
30AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirolzt
31AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
32GERChristoph Springer (GER)Vorarlbergzt
33RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
34CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
35RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
36AUTAndreas Walzel (AUT)Vorarlbergzt
37CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamenzt
38NORKristoffer Wormsen (NOR)Ringeriks - Kraftzt
39GERLennard Kämna (GER)Stöltingzt
40SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
41SVKMartin Mahdar (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
42CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Authorzt
43SRBGabor Kasa (SRB)Nankang - Dynatekzt
44RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
45GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburgzt
46SUILukas Flückiger (SUI)zt
47GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrassezt
48POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academyzt
49AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlifezt
50SVKJuraj Lajcha (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
51AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
52CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
53SVKMatej Jurco (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
54POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
55ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
56NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraftzt
57AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
58SLOUros Repse (SLO)zt
59SRBMarko Stankovic (SRB)Nankang - Dynatekzt
60CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenwayzt
61CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
62GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
63SRBJovan Zekavica (SRB)Nankang - Dynatekzt
64AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMCzt
65NORChristian Erwan Kaggestad (NOR)Sparebanken Sørzt
66SLOMatej Razingar (SLO)zt
67POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
68POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
69GEREric Süßemilch (GER)zt
70FRARayane Bouhanni (FRA)Awt - Greenwayzt
71SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
72SLOMartin Otonicar (SLO)Radenska Ljubljanazt
73JAPTakero Terasaki (JAP)Bridgestone Anchorzt
74SLOZiga Groselj (SLO)zt
75FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
76NORVegard Robinson Bugge (NOR)Sparebanken Sørzt
77POLPatryk Talaga (POL)Cycling Academyzt
78CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
79SLOMiha Poljanec (SLO)zt
80GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
81RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
82NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
83AUTPatrick Bosman (AUT)Tirolzt
84NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraftzt
85CZERadovan Dolezal (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
86CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
87AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlifezt
88GERLaurin Winter (GER)Heizomatzt
89ITAMaurizio Damiano (ITA)Idea 2010 ASDzt
90SUILars Förster (SUI)zt
91SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
92NORØivind Lukkedal (NOR)Ringeriks - Kraftzt
93NORFrederik Wilmann (NOR)Ringeriks - Kraftzt
94GERSascha Starker (GER)Heizomatzt
95AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
96SLOJernej Svab (SLO)zt
97NEDAntwan Tolhoek (NED)Rabobank Developmentzt
98SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
99NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
100NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
101JAPRyota Nishizono (JAP)Bridgestone Anchorzt
102ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt
103RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
104JAPSho Hatsuyama (JAP)Bridgestone Anchorzt
105POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejovzt
106AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlbergzt
107RUSMatvei Mamykin (RUS)Itera - Katushazt
108FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
109SRBIvan Stevic (SRB)Nankang - Dynatekzt
110AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlifezt
111GERThomas Koep (GER)Stöltingzt
112POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
113GERBenjamin Edmüller (GER)Heizomatzt
114GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
115GERJulien Essers (GER)Heizomatzt
116CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Authorzt
117GERHolger Burkhardt (GER)Heizomatzt
118SLODejan Bajt (SLO)Amplatz - BMCzt
119RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
120SLOMatic Safaric Kolar (SLO)Radenska Ljubljanazt
121AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
122ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
123SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobilzt
124SLOZan Jerkic (SLO)Radenska Ljubljanazt
125AUTMartin Schöffmann (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
126GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburg0:51 
127CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author0:58 
128GERJosef Schafbauer (GER)zt
129ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea 2010 ASDzt
130SRBStefan Stefanovic (SRB)Keith Mobel - Partizanzt
131SLOTadej Logar (SLO)zt
132CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobilzt
133GERPeter Förster (GER)zt
134FRADamien Monier (FRA)Bridgestone Anchor1:19 
135SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil1:23 
136GERSven Reutter (GER)Stöltingzt
137SUIAndri Frischknecht (SUI)zt
138POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:46 
139RUSAydar Zakarin (RUS)zt
140ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
141GERJonathan Dinkler (GER)zt
142GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburgzt
143SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencin2:35 
144SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
145AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlife2:32 
146AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:54 
147FRAMehdi Benhamouda (FRA)zt
148AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol3:17 
149GERArne Egner (GER)Stöltingzt
150SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljanazt
151SVKMario Dasko (SVK)Cycling Academyzt
152ITAFrancesco Reda (ITA)Idea 2010 ASDzt
153AUTLukas Zeller (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
154GERRobert Krause (GER)zt
155SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil4:01 
156SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Vorarlbergzt
157SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
158GERFlorian Obersteiner (GER)4:12 
159GERKonrad Geßner (GER)5:16 
160GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburgzt
161NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft5:28 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden