De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Porec Trophy - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Porec Trophy - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2012

Porec Trophy 2012

KroatiëKroatië - 11 Maart 2012


Porec Trophy - 11 Maart 2012


1SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobil03:32:21
2SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
3SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
4ITAAngelo Ciccone (ITA)zt
5NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
6UKRVolodymyr Bileka (UKR)Konya Torku Seker Sporzt
7SLOBlaz Furdi (SLO)Tirolzt
8SLOAndi Bajc (SLO)Salcano - Manisasporzt
9POLBlazej Janiaczyk (POL)Bank Bgz03:00
10AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
11SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
12SLOKlemen Timulak (SLO)zt
13NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Joker - Meridazt
14CROBruno Radotic (CRO)Meridiana - Kamenzt
15CZEFrantisek Padour (CZE)Whirlpool - Authorzt
16CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
17CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favoritzt
18SLOVladimir Kerkez (SLO)Sava00:20
19SLOJure Golcer (SLO)Tirol00:24
20SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenska00:49
21AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
22AUTGernot Auer (AUT)WSA - Viperbikezt
23NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
24GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Teamzt
25NORAlexander Randin (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
26SRBMarko Stankovic (SRB)zt
27UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lamprezt
28GERFabian Schnaidt (GER)Specialized Concept Storezt
29CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbikezt
30AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
31NORChrister Jensen (NOR)Joker - Meridazt
32AUTMichael Schwaiger (AUT)WSA - Viperbikezt
33GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
34SRBZsolt Dér (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
35SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
36GERWolfgang Brandl (GER)zt
37SRBGabor Kasa (SRB)Salcano - Manisasporzt
38GERFranz Josef Streit (GER)zt
39UKRYuri Metlushenko (UKR)Konya Torku Seker Sporzt
40ITAAlex Buttazzoni (ITA)zt
41GERRaphael Freienstein (GER)zt
42GERChristoph Springer (GER)Specialized Concept Storezt
43GERFlorian Bissinger (GER)Vorarlbergzt
44AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlbergzt
45POLKrzysztof Jezowski (POL)Bank Bgzzt
46SVKMatej Jurco (SVK)Whirlpool - Authorzt
47NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Joker - Meridazt
48AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlbergzt
49NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
50JAPRyouhei Komori (JAP)Nippozt
51GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
52POLMariusz Witecki (POL)Bank Bgzzt
53NORAugust Jensen (NOR)zt
54NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
55CZEMartin Boubal (CZE)zt
56UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lamprezt
57GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
58ITAHenry Frusto (ITA)Nippozt
59UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lamprezt
60NORMikael Schou (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
61NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
62POLTomasz Smolen (POL)Bank Bgzzt
63ITAPaolo Morbiato (ITA)zt
64UKRVladyslav Bakumenko (UKR)ISD - Lamprezt
65UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Lamprezt
66ITAAndrea Magrin (ITA)zt
67GERLucas Liß (GER)zt
68GERNikodemus Holler (GER)Specialized Concept Storezt
69SRBIvan Stevic (SRB)Salcano - Manisasporzt
70CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika - Favoritzt
71NORMarius Andre Hafsås (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
72NORMartin Uthus (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
73SLOJure Bitenc (SLO)Savazt
74NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
75UKRSergej Gretchyn (UKR)Konya Torku Seker Sporzt
76SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
77SLODejan Bajt (SLO)zt
78SRBEsad Hasanovic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
79NORKjetil Andreas Ertsås (NOR)zt
80BULIvaïlo Gabrovski (BUL)Konya Torku Seker Sporzt
81TURMirac Kal (TUR)Konya Torku Seker Sporzt
82SLOMatej Marin (SLO)Arbö Gourmetfein Welszt
83TURBünyamin Ozdemir (TUR)Salcano - Manisasporzt
84GERFlorian Volk (GER)zt
85ITAMariano Giallorenzo (ITA)Meridiana - Kamenzt
86CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika - Favoritzt
87POLPawel Cieslik (POL)Bank Bgzzt
88NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
89NORDaniel Slatto Gomnes (NOR)Joker - Meridazt
90ITAMarco Fusaz (ITA)zt
91CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
92NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)zt
93CZEJakub Vecera (CZE)Whirlpool - Authorzt
94AUTChristoph Sokoll (AUT)Tirolzt
95SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
96POLLukasz Bodnar (POL)Bank Bgzzt
97GERBenjamin Edmüller (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
98UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lamprezt
99AUTMichael Gaubitzer (AUT)zt
100AUTThomas Hasibeder (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
101CROMassimo Demarin (CRO)Loborika - Favoritzt
102CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
103CZEStanislav Kozubek (CZE)Whirlpool - Authorzt
104AUTHarald Totschnig (AUT)Tirolzt
105SVKMarek Canecky (SVK)Salcano - Manisasporzt
106GERStefan Schäfer (GER)Nsp - Ghostzt
107ITARoberto Cesaro (ITA)Meridiana - Kamenzt
108GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg01:24
109SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
110AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
111AUTAndreas Graf (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
112ITAChristian Grazian (ITA)02:14
113AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg03:16
114SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
115AUTMario Schoibl (AUT)Tirolzt
116GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghost04:08
117CZETomás Danacík (CZE)Whirlpool - Authorzt
118GERKersten Thiele (GER)LKT Team Brandenburg04:45
119NORHåkon Frengstad Berger (NOR)05:29
120SLOFranjo Prepadnik (SLO)08:05
121GERMaximilian Hornung (GER)08:27
122AUTRene Bauer (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
123SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
124GERErik Mohs (GER)zt
125GERPeter Renner (GER)zt
126GERFabian Holbach (GER)zt
127GERAndre Benoit (GER)zt
128GERMarius Jessenberger (GER)Heizomatzt
129AUTPatrick Schörkmayer (AUT)WSA - Viperbikezt
130GERMichael Hümbert (GER)zt
131GERChristian Mager (GER)Heizomatzt
132GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburgzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden