De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2012

Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa 2012

SpanjeSpanje - Getxo - 31 Juli 2012


Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 31 Juli 2012


1ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar03:56:11
2ITADanilo Di Luca (ITA)Acqua & Saponezt
3ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
4FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
5ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
6ITADaniele Ratto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
7COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Saponezt
8RUSIvan Rovny (RUS)Rusvelozt
9VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
10ESPJaume Rovira Pous (ESP)Gios - Deyserzt
11ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
12ITAFrancesco Reda (ITA)Acqua & Saponezt
13BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:07
14ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)00:09
15ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale00:14
17ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Ruralzt
18ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andaluciazt
19BELPieter Serry (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:17
20ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon00:20
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
22FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasunzt
23ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
24ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
25ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Rural00:25
26RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Rusvelo00:27
27RSAJan McLeod (RSA)Bonitaszt
28ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbeazt
30ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia00:32
31ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andaluciazt
32ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi00:36
33RSAHerman Fouche (RSA)Bonitaszt
34ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone00:41
35ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Gios - Deyserzt
36RSADarren Lill (RSA)Bonitas00:47
37ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadi00:50
38BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
39BELKevin De Jonghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
40COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Liquigas - Cannondale01:01
41BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:14
42RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rusvelozt
43BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
44ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
45ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
46RSAJohann Rabie (RSA)Bonitaszt
47ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
48RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
49FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
50ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Saponezt
51ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
52ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Orbeazt
53ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Orbeazt
54ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Gios - Deyserzt
55ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondalezt
56ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Ruralzt
57POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
58ESPAitor Perez Arrieta (ESP)zt
59SVKJuraj Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale01:21
60BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
61ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
62ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon01:32
63FRANicolas Capdepuy (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
64ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andalucia01:32
65ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andaluciazt
66FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
67ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
68ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
69RSAHendrik Kruger (RSA)Bonitaszt
70RSAJohannes Jakobus Kachelhoffer (RSA)Bonitaszt
71RSAKaka Luthando (RSA)Bonitaszt
72ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andaluciazt
74ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Orbea01:42
75RUSValery Kaikov (RUS)Rusvelo01:45
76ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon01:50
77ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
78URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
79ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar01:54
80ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
81ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
82ESPPedro Merino Criado (ESP)Gios - Deyserzt
83ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
84ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone01:57
85POLKarol Domagalski (POL)Caja Ruralzt
86POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondalezt
87FRADamien Branaa (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
88ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
89ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
90FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
91FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
92FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasun02:03
93ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Sapone02:05
94BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator02:11
95ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
96RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo02:25
97ESPGustavo César Veloso (ESP)Andaluciazt
98ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia02:36
99ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andalucia03:41
100ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbea04:19
101ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone06:01
102FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
103ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)Androni Giocattoli - Venezuelazt
104ESPRuben Jimenez Ventosa (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
105ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
106ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Orbea06:08
107ESPJose Rafael Martinez Castillo (ESP)06:30
108ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
109ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbea07:37
110ESPJonathan Gonzalez Gonzalez (ESP)Gios - Deyser09:42
111ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon15:18
112RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden