De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP de Fourmies - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP de Fourmies - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

GP de Fourmies 2012

FrankrijkFrankrijk - 9 September 2012


GP de Fourmies - 9 September 2012


1DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol04:45:01
2NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha00:01
3GERMarcel Kittel (GER)Argos - Shimanozt
4BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkredietzt
5AUSJonathan Cantwell (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
7ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Ruralzt
8BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
9ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
10FRAJimmy Casper (FRA)AG2R - La Mondialezt
11FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
12DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
14BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisolzt
15BELKevyn Ista (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
16BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
17NEDKenny Van Hummel (NED)Vacansoleil - DCMzt
18ESPOscar Freire Gomez (ESP)Team Katushazt
19NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Belisolzt
20AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 1zt
21FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
22FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Matzt
23NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
24GERRobert Wagner (GER)Radioshack - Nissanzt
25BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
26BELGregory Habeaux (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
27JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
29BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
30FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31BELKevin Peeters (BEL)Landbouwkredietzt
32FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
33FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
34FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Fdj - Big Matzt
35FRAYohann Gène (FRA)Europcarzt
36SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
37FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
38RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Ruralzt
39FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
40BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisolzt
41BELJurgen Van Goolen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
42BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Farnese Vini - Selle Italiazt
43FRAAnthony Roux (FRA)Fdj - Big Matzt
44FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
45FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
46JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
47FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
48BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
49BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
50FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
51FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
52DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
53FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
54NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
55IRIMehdi Sohrabi (IRI)Lotto - Belisolzt
56AUTMarco Haller (AUT)Team Katushazt
57ESPJonathan Perdiguero Lozano (ESP)Androni Giocattoli - Venezuelazt
58FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
59FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
60NORVegard Stake Laengen (NOR)Team Type 1zt
61FRADamien Monier (FRA)Cofidiszt
62FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
63FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schullerzt
64RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
65AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
66BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
67FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
68FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
69ESPIgor Romero Etxebarria (ESP)Caja Ruralzt
70NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
71BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Matzt
72SWEGustav Erik Larsson (SWE)Vacansoleil - DCMzt
73NEDTom Veelers (NED)Argos - Shimanozt
74RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
75FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
76FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
77FRAThomas Damuseau (FRA)Argos - Shimanozt
78FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondialezt
79COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
80COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
81ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
82RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
83SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
84BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
85BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
86RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
87FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
88FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
89FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille00:16
90FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
91NEDArnoud Van Groen (NED)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
92BELKevin Hulsmans (BEL)Farnese Vini - Selle Italiazt
93COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
94FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
95FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
96URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
97FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
98FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun00:20
99ITALeonardo Giordani (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
100FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis00:23
101FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun00:26
102ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
103FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
104FRAMatthieu Sprick (FRA)Argos - Shimano00:31
105BELGilles Devillers (BEL)Landbouwkrediet00:33
106FRADamien Gaudin (FRA)Europcar00:40
107FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
108BELJonathan Breyne (BEL)Landbouwkrediet01:05
109DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
110ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Selle Italia01:17
111FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun02:04
112FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
113NEDRoy Curvers (NED)Argos - Shimanozt
114FRAYoann Paillot (FRA)02:29
115SLOGregor Gazvoda (SLO)AG2R - La Mondialezt
116VENMiguel Armando Ubeto Aponte (VEN)02:32
117ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissan02:38
118BELJerome Gilbert (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s04:51
119LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille04:58
120POLKarol Domagalski (POL)Caja Ruralzt
121FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Mat05:07
122FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Matzt
123DENJakob Fuglsang (DEN)Radioshack - Nissanzt
124UKRYaroslav Popovych (UKR)Radioshack - Nissanzt
125GERAndreas Klöden (GER)Radioshack - Nissanzt
126NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissanzt
127NEDRonan Van Zandbeek (NED)Argos - Shimanozt
128NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
129FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidiszt
130FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
131COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
132COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
133FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
134FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille05:10
135FRADenis Flahaut (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
136BELEvert Verbist (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
137ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bank07:25
138ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Ruralzt
139FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
140FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
141BELFrederique Robert (BEL)Lotto - Belisol07:27
142SUIGabriel Chavanne (SUI)AG2R - La Mondiale08:18
143GERJens Voigt (GER)Radioshack - Nissanzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden