De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Riga Grand Prix - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Riga Grand Prix - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Letland

Uitslagen 2012

Riga Grand Prix 2012

LetlandLetland - 3 Juni 2012


Riga Grand Prix - 3 Juni 2012


1LATAndzs Flaksis (LAT)Chipotle Development Team04:23:39
2ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.com01:28
3ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
4LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfinzt
5LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
6SWESimon Galle (SWE)02:11
7ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
8LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com03:48
9FINSami Tiainen (FIN)zt
10ESTSander Maasing (EST)zt
11LATArtis Pujats (LAT)Rietumu - Delfinzt
12ESTJörgen Matt (EST)zt
13LATRihars Bartusevics (LAT)zt
14ESTPeeter Pruus (EST)03:52
15LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin05:25
16FINMatti Maninnen (FIN)08:58
17LATDmitrijs Sorokins (LAT)Rietumu - Delfinzt
18ESTJanek Tombak (EST)Geofco - Ville d'Algerzt
19ESTKarlo Aia (EST)zt
20LATMartins Savickis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
21FINHenry Järvinen (FIN)zt
22SWEPeter Carlsson (SWE)zt
23ESTTimmo Jeret (EST)Guidon Chalettoiszt
24LATReinis Andrijanovs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
25LATOlegs Melehs (LAT)zt
26ESTMartin Laas (EST)09:54
27LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
28BLRAndrei Sakalou (BLR)09:56
29ESTAnti Arumägi (EST)zt
30LATUldis Reiters (LAT)09:58
31ESTMihkel Räim (EST)Cr4 Chemins/roanne10:06
32FINJussi Eskelinen (FIN)10:07
33LATSandis Eislers (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com10:38
34LATRaivis Ritums (LAT)12:33
35BLRSiarhei Artsimovich (BLR)zt
36ESTPeeter Tarvis (EST)zt
37ESTKristian Neemela (EST)zt
38ESTJanari-Joel Jõessar (EST)zt
39ESTVahur Valvas (EST)16:20
40LATMartins Jirgensons (LAT)zt
41FINJarkko Niemi (FIN)zt
42ESTKristjan Kelk (EST)zt
43FINKalle Laanterä (FIN)zt
44LATAndris Ponomarenko (LAT)zt
45LATViesturs Lejins (LAT)zt
46BLRIhar Mytsko (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
47SWEIsak Lundgren (SWE)zt
48ESTEndrik Puntso (EST)zt
49LATNormunds Beika (LAT)zt
50FINTuomas Lensu (FIN)zt
51FINMikko Partanen (FIN)16:24
52BLRAliaksandr Piasetski (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
53ESTMikhel Ronimois (EST)16:28
54ESTIvo Suur (EST)Geofco - Ville d'Algerzt
55BLRKanstantsin Khviyuzau (BLR)zt
56ESTSteven Puhm (EST)zt
57LATIvo Vilumovs (LAT)zt
58ESTSiim Jalakas (EST)zt
59ESTVillu Jogi (EST)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden