De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Ronde de l'Oise 2012

FrankrijkFrankrijk - 7 Juni 2012 - 10 Juni 2012


Algemeen klassement - 10 Juni 2012


1FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller15:45:01
2RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha+3
3TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcar+4
4ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing+9
5NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Merida+10
6BELBoris Dron (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+10
7BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team+21
8ESTGert Jõeäär (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne+22
9NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Team+25
10SWEEdvin Wilson (SWE)Cykelcity.se+25
11NEDMelvin Boskamp (NED)Rabobank Continental Team+25
12GBRErick Rowsell (GBR)Endura Racing+25
13FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+25
14FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schuller+25
15FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+31
16FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar+32
17FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72+32
18FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar+35
19BELTom Goovaerts (BEL)Colba - Superano Ham+37
20FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+38
21SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.se+38
22POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polkowice+38
23FRAFranck Charrier (FRA)UC Nantes Atlantique+38
24SWEHenrik Abom (SWE)Cykelcity.se+38
25FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+38
26FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+38
27POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polkowice+38
28NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Merida+38
29FRACamille Thominet (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne+38
30FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+38
31BELTimothy Vangheel (BEL)Colba - Superano Ham+38
32BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+38
33BELSven Van Den Houte (BEL)Colba - Superano Ham+38
34NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMC+38
35FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller+38
36FRAFlavien Maurelet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+38
37FRAGaylord Cumont (FRA)Véranda Rideau 72+38
38LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team+38
39NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - BMC+38
40FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+38
41FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schuller+38
42POLPiotr Gawronski (POL)CCC - Polkowice+38
43FRAFlavien Dassonville (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+38
44GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Team+38
45FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+38
46FRAEdouard Louyest (FRA)UC Nantes Atlantique+38
47FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+38
48FRAAlbain Cormier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+38
49RUSAlexander Rybakov (RUS)Itera - Katusha+38
50FRAYann Guyot (FRA)+38
51FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+41
52FRAAntoine Fouldrin (FRA)Eseg Douai+48
53FRASébastien Harbonnier (FRA)+1:16
54POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polkowice+2:17
55NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team+2:56
56FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72+3:07
57POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polkowice+3:09
58GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team+3:09
59FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar+3:09
60GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing+5:39
61NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Team+9:08
62NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Merida+9:26
63GBRRussell Downing (GBR)Endura Racing+9:55
64FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller+9:55
65POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72+10:01
66ESTRisto Raid (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne+12:26
67AUSDean Windsor (AUS)Endura Racing+12:46
68FRASébastien Boire (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+13:50
69FRAMathieu Desniou (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+14:28
70FRAGoffrey Rouat (FRA)+14:28
71FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72+15:08
72NORAdrian Gjølberg (NOR)Joker - Merida+16:06
73BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+16:59
74FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+18:31
75FRABenoît Sinner (FRA)+18:51
76FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+21:03
77FRAOlivier Lefrançois (FRA)+21:23
78FRARomain Pillon (FRA)Eseg Douai+21:38
79FRAAlexis Bodiot (FRA)+21:46
80FRAAlexandre Gratiot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+22:26
81RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katusha+22:43
82FRAAlexis Caresmel (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne+24:53
83ITAMatteo Pelucchi (ITA)Europcar+25:06
84FRAKevin Fouache (FRA)UC Nantes Atlantique+25:13
85BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+25:22
86RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katusha+27:24
87FRAGeoffrey Venel (FRA)Eseg Douai+28:17
88FRAEmmanuel Mutin (FRA)+34:29

Etappe 1 - Breuil le Sec - Montataire - 138 km - 7 Juni 2012Ontsnapping


1RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha03:08:33
2TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcarzt
3ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
4NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
5IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Team00:10
6BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team00:12
7FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
8RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katushazt
9GBRErick Rowsell (GBR)Endura Racingzt
10NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
11FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
12NEDMelvin Boskamp (NED)Rabobank Continental Teamzt
13NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
14SWEEdvin Wilson (SWE)Cykelcity.sezt
15FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schullerzt
16FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar00:25
17FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
18FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polkowicezt
20FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
21FRAFlavien Maurelet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
22SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.sezt
23FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
24POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polkowicezt
25FRAMelvin Rulliere (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt

Etappe 2 - Longueil Ste Marie - Ribécourt - 171,8 km - 8 Juni 2012Sprint


1ESTGert Jõeäär (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne04:15:05
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Europcar00:06
3FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
4FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
5NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
6FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72zt
7BELOlivier Pardini (BEL)Colba - Superano Hamzt
8NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Meridazt
9SWEEdvin Wilson (SWE)Cykelcity.sezt
10SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.sezt
11GBRRussell Downing (GBR)Endura Racingzt
12FRAFranck Charrier (FRA)UC Nantes Atlantiquezt
13ESTRisto Raid (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
14FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15FRAMathieu Desniou (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
16NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
17FRAJacques Bouchevreau (FRA)UC Nantes Atlantiquezt
18RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katushazt
19TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcarzt
20BELTom Goovaerts (BEL)Colba - Superano Hamzt
21FRAMelvin Rulliere (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
22FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
23NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
24FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
25NEDOscar Riesebeek (NED)Rabobank Continental Teamzt

Etappe 3 - Wavignies - Clermont - 190,3 km - 9 Juni 2012Sprint


1ITAMatteo Pelucchi (ITA)Europcar04:19:21
2FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
3BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
4NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
5FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
6FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
7NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
8SWEEdvin Wilson (SWE)Cykelcity.sezt
9POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polkowicezt
10FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72zt
11FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13FRAAlexis Bodiot (FRA)zt
14ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
15POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polkowicezt
16POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polkowicezt
17BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
18FRAMelvin Rulliere (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
19RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katushazt
20FRADenis Flahaut (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
21TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcarzt
22FRAAntoine Fouldrin (FRA)Eseg Douaizt
23NEDMelvin Boskamp (NED)Rabobank Continental Teamzt
24NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
25FRAFranck Charrier (FRA)UC Nantes Atlantiquezt

Etappe 4 - Crépy en Valois - Rantigny - 173,9 km - 10 Juni 2012Ontsnapping


1FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller4:01:46
2NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Merida+0
3BELBoris Dron (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole+0
4FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72+3
5GBRRussell Downing (GBR)Endura Racing+23
6FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar+23
7ESTGert Jõeäär (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne+23
8BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team+23
9FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+23
10FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72+23
11FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+23
12NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Team+23
13NEDMelvin Boskamp (NED)Rabobank Continental Team+23
14POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polkowice+23
15FRABenoît Sinner (FRA)+23
16FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+23
17FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+23
18FRAGoffrey Rouat (FRA)+23
19FRAAlexis Bodiot (FRA)+23
20POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polkowice+23
21TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcar+23
22GBRErick Rowsell (GBR)Endura Racing+23
23FRAAntoine Fouldrin (FRA)Eseg Douai+23
24RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha+23
25SWEEdvin Wilson (SWE)Cykelcity.se+23

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden