De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Kreiz Breizh Elites 2012

FrankrijkFrankrijk - 28 Juli 2012 - 30 Juli 2012


Algemeen klassement - 30 Juli 2012


1DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning11:48:48
2FRAYoann Paillot (FRA)0:16
3FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 720:21
4FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:22
5NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:24
6DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:26
7NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team0:26
8IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:27
9NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Piels0:28
10DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:32
11NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM0:33
12FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:34
13BELEdward Theuns (BEL)0:36
14RUSKirill Yatsevich (RUS)0:39
15FRAChristopher De Souza (FRA)0:40
16FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Step0:40
17BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:43
18FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne0:43
19BELStijn Steels (BEL)0:45
20RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katusha0:47
21ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 760:48
22GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team0:50
23NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley0:52
24GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordana0:56
25BELPaco Ghistelinck (BEL)1:00
26NEDDaan De Groot (NED)Rucanor - Line1:03
27NEDBob Martens (NED)Parkhotel Rooding1:03
28FRAClément Saint-Martin (FRA)1:04
29FRAMarc Staelen (FRA)Océane Top 161:04
30FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller1:05
31BELDimitri Peyskens (BEL)1:05
32RUSKirill Pozdnyakov (RUS)1:07
33NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley1:07
34FRAStéphane Reimherr (FRA)Entente Sud Gascogne1:08
35GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team1:13
36FRAEmmanuel Keo (FRA)Saur - Sojasun1:15
37POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordana1:15
38FRAGuillaume Louyest (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:17
39NEDBart Harmsen (NED)Rucanor - Line1:17
40NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridley1:20
41FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:20
42FRAMaxime Cam (FRA)1:24
43BELNiels Nachtergaele (BEL)1:25
44RUSMamyr Stash (RUS)1:26
45FRACédric Delaplace (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:26
46IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordana1:27
47RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha1:32
48NEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Line1:32
49FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:33
50NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCM1:33
51RUSRoman Katyrin (RUS)1:34
52FRAQuentin Pacher (FRA)Entente Sud Gascogne1:36
53NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Piels1:37
54FRAFrédéric Guillemot (FRA)1:38
55FRAJulien Jegou (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:38
56IRLAaron Buggle (IRL)1:40
57FRAGeoffrey Millour (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:44
58FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 161:46
59FRAPierre Comet (FRA)Entente Sud Gascogne1:48
60FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 761:49
61FRAMathieu Pleyen (FRA)1:51
62FRARomain Leroy (FRA)Océane Top 161:54
63IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team1:54
64NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana1:55
65FRABenjamin Le Montagner (FRA)1:56
66FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 161:57
67BELEvert Vanneste (BEL)1:59
68NEDKobus Hereijgers (NED)2:01
69GBRJames Moss (GBR)Node 4 - Giordana2:04
70NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley2:08
71FRASébastien Coquil (FRA)2:10
72NEDJack Vermeulen (NED)Parkhotel Rooding2:14
73FRAStévan Masse (FRA)2:18
74FRAErwan Corbel (FRA)Cofidis2:22
75FRAAntoine Loreau (FRA)2:27
76NEDBarry Hulzebos (NED)Rucanor - Line2:29
77FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller2:30
78BOLPiter Campero Villaroel (BOL)2:33
79NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Team2:36
80FRAJohann Rigoulay (FRA)VC Rouen 762:45
81FRAVincent Ragot (FRA)2:52
82LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallon2:54
83NEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Line2:56
84FRAEnric Lebars (FRA)3:10
85BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon3:19
86BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon3:20
87IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Team3:29
88TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië3:49
89BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkrediet3:53
90JAPTakayuki Abe (JAP)Parkhotel Rooding4:01
91FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller4:07
92NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Piels4:31
93CIVIssiaka Cissé (CIV)5:01
94FRAYoann Corbihan (FRA)5:16
95BELGlenn Van De Maele (BEL)6:24
96FRADavid Chopin (FRA)9:10
97FRAErwan Brenterch (FRA)VC Rouen 769:46
98DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning11:21
99DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning11:43
100NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley12:14
101FRAYann Le Burel (FRA)13:17
102NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Piels14:28
103NAMTill Drobisch (NAM)15:08
104FRASimon Gouedard (FRA)18:26
105FRAChristophe Balannec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 200018:30
106NEDKoen Bouwman (NED)Parkhotel Rooding18:36
107NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels19:01
108ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Entente Sud Gascogne19:27
109FRAVincent Colas (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon20:03
110FRAAlexis Carlin (FRA)21:59
111RUSKonstantin Kuperasov (RUS)26:11

Etappe 1 - Calanhel - Plouray - 198,8 km - 28 Juli 2012Sprint


1DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning5:00:27
2ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 760:03
3NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridley0:03
4FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller0:03
5FRAQuentin Pacher (FRA)Entente Sud Gascogne0:03
6NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana0:06
7FRAYoann Paillot (FRA)0:06
8GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team0:07
9IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:11
10FRABenjamin Le Montagner (FRA)0:11
11FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller0:11
12NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCM0:11
13POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordana0:11
14BELStijn Steels (BEL)0:11
15NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Piels0:11
16FRARudy Barbier (FRA)0:11
17BELEdward Theuns (BEL)0:11
18RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha0:11
19BELBrecht Dhaene (BEL)0:11
20FRAAnthony Mira (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:11
21FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:11
22RUSKirill Yatsevich (RUS)0:11
23FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Step0:11
24BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon0:11
25FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:11
26FRADavid Chopin (FRA)0:11
27NEDJack Vermeulen (NED)Parkhotel Rooding0:11
28RUSMamyr Stash (RUS)0:11
29GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordana0:11
30DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:11
31FRARomain Leroy (FRA)Océane Top 160:11
32NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:11
33NEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Line0:11
34FRAFrédéric Guillemot (FRA)0:11
35NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Team0:11
36DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:11
37FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne0:11
38BELGlenn Van De Maele (BEL)0:11
39NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley0:11
40FRAYann Botrel (FRA)0:11
41BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:11
42DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:11
43BELPaco Ghistelinck (BEL)0:11
44NEDKobus Hereijgers (NED)0:11
45FRAErwan Brenterch (FRA)VC Rouen 760:11
46NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley0:11
47FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 760:11
48NEDBart Harmsen (NED)Rucanor - Line0:11
49BELDimitri Peyskens (BEL)0:11
50FRAStévan Masse (FRA)0:11
51BELEvert Vanneste (BEL)0:11
52FRAThomas Auber (FRA)0:11
53FRAMathieu Pleyen (FRA)0:11
54FRAGuillaume Louyest (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:11
55FRAMarc Staelen (FRA)Océane Top 160:11
56IRLJack Wilson (IRL)0:11
57RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katusha0:11
58RUSKirill Pozdnyakov (RUS)0:11
59IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordana0:11
60FRAGeoffrey Millour (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:11
61BELChristophe Sleurs (BEL)0:11
62FRAMaxime Cam (FRA)0:11
63NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Piels0:11
64BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon0:11
65IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:11
66FRAVincent Ragot (FRA)0:11
67FRASébastien Coquil (FRA)0:11
68FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 160:11
69GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team0:11
70NEDDaan De Groot (NED)Rucanor - Line0:11
71BELNiels Nachtergaele (BEL)0:11
72FRASylvain Pandelé (FRA)Océane Top 160:11
73GBRMathew Cronshaw (GBR)Node 4 - Giordana0:11
74FRAAntoine Loreau (FRA)0:11
75NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team0:11
76BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkrediet0:11
77NEDBarry Hulzebos (NED)Rucanor - Line0:11
78FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:11
79FRAClément Saint-Martin (FRA)0:11
80FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 160:11
81DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:11
82FRAJulien Jegou (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:11
83FRACédric Delaplace (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:11
84MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)0:11
85FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:11
86FRAErwan Corbel (FRA)Cofidis0:11
87FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:11
88NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley0:11
89NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM0:11
90FRAKévin Sadoudi (FRA)0:11
91FRAEmmanuel Keo (FRA)Saur - Sojasun0:11
92RUSRoman Katyrin (RUS)0:11
93FRAFabrice Seigneur (FRA)0:11
94FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:11
95FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 720:11
96FRAFrédéric Rangée (FRA)VC Rouen 760:11
97FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller0:11
98FRAEnric Lebars (FRA)0:11
99FRAPierre Comet (FRA)Entente Sud Gascogne0:11
100BELThomas Wertz (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon0:11
101BOLPiter Campero Villaroel (BOL)0:11
102FRAJohann Rigoulay (FRA)VC Rouen 760:11
103FRAStéphane Reimherr (FRA)Entente Sud Gascogne0:11
104NEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Line0:11
105FRAStéphane Lebreton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:11
106FRAYann Le Burel (FRA)0:11
107GBRJames Moss (GBR)Node 4 - Giordana0:11
108LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallon0:11
109IRLAaron Buggle (IRL)0:11
110NEDBob Martens (NED)Parkhotel Rooding0:11
111NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Piels0:11
112JAPTakayuki Abe (JAP)Parkhotel Rooding0:11
113IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:11
114DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:11
115IRLPeter Hawkins (IRL)IG - Sigma Sport0:11
116FRAChristopher De Souza (FRA)0:11
117TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië1:58
118FRAYoann Corbihan (FRA)3:12
119FRASimon Le Guével (FRA)3:29
120CIVIssiaka Cissé (CIV)3:29
121NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley10:29
122FRAWilliam Le Corre (FRA)10:29
123BELJoris Cornet (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon12:27
124NAMTill Drobisch (NAM)12:34
125NEDTwan Brusselman (NED)Rucanor - Line12:34
126NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Piels12:38
127FRAFlorent Gougeard (FRA)13:22
128NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Rooding13:22
129FRAStéven Le Vessier (FRA)15:43
130FRASimon Gouedard (FRA)16:48
131FRAVincent Colas (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon16:48
132FRAChristophe Balannec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 200016:48
133FRAYoän Verardo (FRA)Entente Sud Gascogne16:48
134ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Entente Sud Gascogne16:48
135FRAAlexis Carlin (FRA)16:48
136NEDKoen Bouwman (NED)Parkhotel Rooding16:48
137NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels16:48
138RUSKonstantin Kuperasov (RUS)22:58
139FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 7622:58
140THASarawut Sirironnachai (THA)
141FRAFlorian Auberger (FRA)
142NORKristian Dyrnes (NOR)Oster Hus - Ridley
143FRARonan Hardy (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Carhaix - Cleden Poher - 12,7 km - 29 Juli 2012Individuele Tijdrit


1DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning16:38
2FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 720:10
3FRAYoann Paillot (FRA)0:10
4FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:11
5DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:15
6NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team0:15
7IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:16
8NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Piels0:17
9NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:19
10DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:21
11NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM0:22
12FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:23
13BELEdward Theuns (BEL)0:25
14RUSKirill Yatsevich (RUS)0:28
15FRAChristopher De Souza (FRA)0:29
16BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:32
17FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Step0:32
18FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne0:32
19BELStijn Steels (BEL)0:34
20RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katusha0:36
21NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley0:41
22BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkrediet0:42
23GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team0:43
24GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordana0:45
25ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 760:45
26NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels0:48
27BELPaco Ghistelinck (BEL)0:49
28IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:50
29NEDDaan De Groot (NED)Rucanor - Line0:52
30NEDBob Martens (NED)Parkhotel Rooding0:52
31FRAClément Saint-Martin (FRA)0:53
32FRAMarc Staelen (FRA)Océane Top 160:53
33FRAFlorent Gougeard (FRA)0:53
34FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:54
35BELDimitri Peyskens (BEL)0:54
36RUSKirill Pozdnyakov (RUS)0:56
37NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley0:56
38FRAStéphane Reimherr (FRA)Entente Sud Gascogne0:57
39IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordana0:58
40BELChristophe Sleurs (BEL)0:59
41GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team1:02
42FRAEmmanuel Keo (FRA)Saur - Sojasun1:04
43POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordana1:04
44FRAErwan Brenterch (FRA)VC Rouen 761:04
45FRAGuillaume Louyest (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:06
46NEDBart Harmsen (NED)Rucanor - Line1:06
47FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:09
48NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Team1:10
49NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana1:11
50FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller1:11
51FRAMaxime Cam (FRA)1:13
52FRAKévin Sadoudi (FRA)1:14
53FRARudy Barbier (FRA)1:14
54BELNiels Nachtergaele (BEL)1:14
55RUSMamyr Stash (RUS)1:15
56BELBrecht Dhaene (BEL)1:15
57FRACédric Delaplace (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:15
58DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning1:16
59NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridley1:17
60ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Entente Sud Gascogne1:19
61NAMTill Drobisch (NAM)1:19
62BELThomas Wertz (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon1:20
63RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha1:21
64FRAYann Botrel (FRA)1:21
65NEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Line1:21
66FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:22
67FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller1:22
68NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCM1:22
69GBRMathew Cronshaw (GBR)Node 4 - Giordana1:23
70RUSRoman Katyrin (RUS)1:23
71IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Team1:24
72FRADavid Chopin (FRA)1:25
73NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Piels1:26
74FRAFabrice Seigneur (FRA)1:26
75FRAFrédéric Guillemot (FRA)1:27
76FRAJulien Jegou (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:27
77IRLAaron Buggle (IRL)1:29
78CIVIssiaka Cissé (CIV)1:32
79FRAQuentin Pacher (FRA)Entente Sud Gascogne1:33
80FRAGeoffrey Millour (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:33
81FRAVincent Colas (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:34
82FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 161:35
83NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley1:37
84FRAPierre Comet (FRA)Entente Sud Gascogne1:37
85DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning1:38
86FRAErwan Corbel (FRA)Cofidis1:38
87FRASimon Gouedard (FRA)1:38
88FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 761:38
89FRAMathieu Pleyen (FRA)1:40
90FRAWilliam Le Corre (FRA)1:40
91FRAChristophe Balannec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20001:42
92FRARomain Leroy (FRA)Océane Top 161:43
93FRAAnthony Mira (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:44
94FRABenjamin Le Montagner (FRA)1:45
95NEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Line1:45
96NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley1:45
97FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 161:46
98FRAYoann Corbihan (FRA)1:46
99NEDBarry Hulzebos (NED)Rucanor - Line1:47
100BELEvert Vanneste (BEL)1:48
101NEDKoen Bouwman (NED)Parkhotel Rooding1:48
102NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Piels1:50
103NEDKobus Hereijgers (NED)1:50
104TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië1:51
105GBRJames Moss (GBR)Node 4 - Giordana1:53
106RUSKonstantin Kuperasov (RUS)1:53
107FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 761:56
108NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Rooding1:58
109FRAYoän Verardo (FRA)Entente Sud Gascogne1:58
110FRASébastien Coquil (FRA)1:59
111FRAFrédéric Rangée (FRA)VC Rouen 761:59
112FRASimon Le Guével (FRA)2:02
113NEDJack Vermeulen (NED)Parkhotel Rooding2:03
114NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Piels2:05
115FRAStévan Masse (FRA)2:07
116MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)2:12
117NEDTwan Brusselman (NED)Rucanor - Line2:13
118BELJoris Cornet (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon2:15
119FRAAntoine Loreau (FRA)2:16
120FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller2:19
121FRAYann Le Burel (FRA)2:21
122BOLPiter Campero Villaroel (BOL)2:22
123FRASylvain Pandelé (FRA)Océane Top 162:24
124LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallon2:27
125FRAAlexis Carlin (FRA)2:30
126FRAJohann Rigoulay (FRA)VC Rouen 762:34
127FRAEnric Lebars (FRA)2:39
128FRAVincent Ragot (FRA)2:41
129FRAStéphane Lebreton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon2:43
130DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning2:45
131JAPTakayuki Abe (JAP)Parkhotel Rooding2:45
132FRAStéven Le Vessier (FRA)2:46
133FRAThomas Auber (FRA)2:58
134FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller3:07
135BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon3:08
136BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon3:09
137IRLJack Wilson (IRL)3:11
138BELGlenn Van De Maele (BEL)3:13
139IRLPeter Hawkins (IRL)IG - Sigma Sport3:48

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Plouguernével - Ploerdut - 102,4 km - 29 Juli 2012Sprint


1FRAErwan Corbel (FRA)Cofidis2:58:23
2FRABenjamin Le Montagner (FRA)0:02
3NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:02
4GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordana0:02
5FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller0:02
6FRAChristophe Balannec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:02
7NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Piels0:02
8NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCM0:02
9NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley0:02
10BELEdward Theuns (BEL)0:02
11BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:02
12RUSMamyr Stash (RUS)0:02
13FRARudy Barbier (FRA)0:02
14RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha0:02
15NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley0:02
16FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 760:02
17FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Step0:02
18FRAFrédéric Guillemot (FRA)0:02
19FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 160:02
20BELPaco Ghistelinck (BEL)0:02
21NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Piels0:02
22ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 760:02
23NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley0:02
24NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM0:02
25POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordana0:02
26RUSKirill Yatsevich (RUS)0:02
27IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:02
28NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team0:02
29BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon0:02
30NEDKobus Hereijgers (NED)0:02
31FRAWilliam Le Corre (FRA)0:02
32FRAChristopher De Souza (FRA)0:02
33IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:02
34BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon0:02
35GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team0:02
36FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:02
37FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:02
38FRAMarc Staelen (FRA)Océane Top 160:02
39BELEvert Vanneste (BEL)0:02
40NEDJack Vermeulen (NED)Parkhotel Rooding0:02
41NEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Line0:02
42BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkrediet0:02
43DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:02
44FRAQuentin Pacher (FRA)Entente Sud Gascogne0:02
45IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordana0:02
46NEDDaan De Groot (NED)Rucanor - Line0:02
47FRAAnthony Mira (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:02
48DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:02
49FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:02
50FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 720:02
51BELDimitri Peyskens (BEL)0:02
52FRAClément Saint-Martin (FRA)0:02
53FRAAntoine Loreau (FRA)0:02
54FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:02
55BELNiels Nachtergaele (BEL)0:02
56FRAMaxime Cam (FRA)0:02
57FRAYoann Paillot (FRA)0:02
58NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Piels0:02
59FRAGeoffrey Millour (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:02
60FRAJulien Jegou (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:02
61FRAKévin Sadoudi (FRA)0:02
62FRAJohann Rigoulay (FRA)VC Rouen 760:02
63FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:02
64TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië0:02
65RUSRoman Katyrin (RUS)0:02
66CIVIssiaka Cissé (CIV)0:02
67NEDKoen Bouwman (NED)Parkhotel Rooding0:02
68FRASimon Gouedard (FRA)0:02
69FRAMathieu Pleyen (FRA)0:02
70GBRJames Moss (GBR)Node 4 - Giordana0:02
71DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:02
72BELChristophe Sleurs (BEL)0:02
73NEDBarry Hulzebos (NED)Rucanor - Line0:02
74BOLPiter Campero Villaroel (BOL)0:02
75FRAPierre Comet (FRA)Entente Sud Gascogne0:02
76FRAEmmanuel Keo (FRA)Saur - Sojasun0:02
77FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:02
78FRACédric Delaplace (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:02
79RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katusha0:02
80NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana0:02
81FRAYoän Verardo (FRA)Entente Sud Gascogne0:02
82FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne0:02
83NEDTwan Brusselman (NED)Rucanor - Line0:02
84DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:02
85FRAYann Botrel (FRA)0:02
86NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley0:02
87GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team0:02
88FRAStévan Masse (FRA)0:02
89BELGlenn Van De Maele (BEL)0:02
90FRAGuillaume Louyest (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:02
91BELStijn Steels (BEL)0:02
92NEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Line0:02
93NEDBob Martens (NED)Parkhotel Rooding0:02
94NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridley0:02
95FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller0:02
96FRAFabrice Seigneur (FRA)0:02
97FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller0:02
98DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:02
99MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)0:02
100NEDBart Harmsen (NED)Rucanor - Line0:02
101RUSKirill Pozdnyakov (RUS)0:02
102FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 160:02
103FRARomain Leroy (FRA)Océane Top 160:02
104BELBrecht Dhaene (BEL)0:02
105IRLAaron Buggle (IRL)0:02
106FRAYoann Corbihan (FRA)0:02
107FRASébastien Coquil (FRA)0:02
108IRLJack Wilson (IRL)0:02
109FRAStéphane Reimherr (FRA)Entente Sud Gascogne0:02
110IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:02
111IRLPeter Hawkins (IRL)IG - Sigma Sport0:02
112FRAVincent Ragot (FRA)0:02
113FRAEnric Lebars (FRA)0:02
114NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels0:02
115LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallon0:18
116FRAStéven Le Vessier (FRA)0:34
117FRAVincent Colas (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:47
118NAMTill Drobisch (NAM)0:52
119NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Rooding0:52
120JAPTakayuki Abe (JAP)Parkhotel Rooding0:52
121NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Piels0:52
122GBRMathew Cronshaw (GBR)Node 4 - Giordana0:52
123FRAAlexis Carlin (FRA)0:59
124NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Team1:17
125RUSKonstantin Kuperasov (RUS)1:22
126ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Entente Sud Gascogne1:22
127FRADavid Chopin (FRA)7:36
128FRAYann Le Burel (FRA)7:47
129DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning8:11
130FRASylvain Pandelé (FRA)Océane Top 168:11
131FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 768:33
132FRAErwan Brenterch (FRA)VC Rouen 768:33
133FRAFrédéric Rangée (FRA)VC Rouen 76
134FRAThomas Auber (FRA)
135FRAStéphane Lebreton (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon
136FRAFlorent Gougeard (FRA)
137BELJoris Cornet (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon
138FRASimon Le Guével (FRA)
139BELThomas Wertz (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Carhaix - Rostrenen - 169,1 km - 30 Juli 2012Ontsnapping


1NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team4:02:42
2FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Step0:03
3FRABenjamin Le Montagner (FRA)0:06
4FRAEmmanuel Keo (FRA)Saur - Sojasun0:06
5FRAFrédéric Guillemot (FRA)0:06
6FRAMaxime Cam (FRA)0:06
7GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordana0:06
8ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Entente Sud Gascogne0:06
9FRADavid Chopin (FRA)0:06
10LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallon0:06
11NEDGeert Van Der Weijst (NED)Cycling Team Jo Piels0:06
12FRAErwan Brenterch (FRA)VC Rouen 760:06
13NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Piels0:06
14NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley0:06
15FRAChristopher De Souza (FRA)0:06
16FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:06
17POLMarcin Bialoblocki (POL)Node 4 - Giordana0:06
18FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 720:06
19BELDimitri Peyskens (BEL)0:06
20RUSAlexander Grigoriev (RUS)Itera - Katusha0:06
21BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon0:06
22BELEvert Vanneste (BEL)0:06
23FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:06
24FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:06
25RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha0:06
26IRLSean Patrick Downey (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:06
27NEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Line0:06
28BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:06
29FRASimon Gouedard (FRA)0:06
30RUSRoman Katyrin (RUS)0:06
31FRAYoann Paillot (FRA)0:06
32NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Piels0:06
33FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:06
34BELPaco Ghistelinck (BEL)0:06
35NEDKoen Bouwman (NED)Parkhotel Rooding0:06
36FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 160:06
37FRAClément Saint-Martin (FRA)0:06
38FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:06
39ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 760:06
40FRAMarc Staelen (FRA)Océane Top 160:06
41FRAStéphane Reimherr (FRA)Entente Sud Gascogne0:06
42FRAChristophe Balannec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:06
43FRAQuentin Pacher (FRA)Entente Sud Gascogne0:06
44GBRJames Moss (GBR)Node 4 - Giordana0:06
45BELEdward Theuns (BEL)0:06
46FRAAntoine Loreau (FRA)0:06
47BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon0:06
48GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team0:06
49FRAGeoffrey Millour (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:06
50NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team0:06
51RUSMamyr Stash (RUS)0:06
52NEDJack Vermeulen (NED)Parkhotel Rooding0:06
53NEDDaan De Groot (NED)Rucanor - Line0:06
54DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:06
55NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley0:06
56NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM0:06
57DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:06
58NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Team0:06
59RUSKirill Pozdnyakov (RUS)0:06
60RUSKirill Yatsevich (RUS)0:06
61FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne0:06
62BELStijn Steels (BEL)0:06
63NEDBart Harmsen (NED)Rucanor - Line0:06
64NEDBob Martens (NED)Parkhotel Rooding0:06
65FRACédric Delaplace (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:06
66NEDKobus Hereijgers (NED)0:06
67BOLPiter Campero Villaroel (BOL)0:06
68FRAGuillaume Louyest (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:06
69FRAMathieu Pleyen (FRA)0:06
70FRAStévan Masse (FRA)0:06
71CIVIssiaka Cissé (CIV)0:06
72DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:06
73GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team0:06
74FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:06
75NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley0:06
76BELNiels Nachtergaele (BEL)0:06
77NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley0:06
78TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië0:06
79NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridley0:06
80FRAEnric Lebars (FRA)0:06
81FRAJulien Jegou (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:06
82FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 760:06
83FRARomain Leroy (FRA)Océane Top 160:06
84FRAPierre Comet (FRA)Entente Sud Gascogne0:06
85NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCM0:06
86IRLAaron Buggle (IRL)0:06
87FRASébastien Coquil (FRA)0:06
88FRAJohann Rigoulay (FRA)VC Rouen 760:06
89FRAVincent Ragot (FRA)0:06
90FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 160:06
91RUSKonstantin Kuperasov (RUS)0:06
92JAPTakayuki Abe (JAP)Parkhotel Rooding0:21
93IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordana0:24
94FRAYoann Corbihan (FRA)0:24
95NAMTill Drobisch (NAM)0:31
96NEDBarry Hulzebos (NED)Rucanor - Line0:37
97FRAErwan Corbel (FRA)Cofidis0:41
98NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana0:44
99FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller0:55
100IRLSam Bennett (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:59
101FRAVincent Colas (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:02
102NEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Line1:06
103NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Piels1:31
104NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels1:31
105FRAAlexis Carlin (FRA)1:50
106IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Team2:00
107BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkrediet3:06
108BELGlenn Van De Maele (BEL)3:06
109FRAYann Le Burel (FRA)3:06
110DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning10:00
111DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning10:00
112GBRMathew Cronshaw (GBR)Node 4 - Giordana
113FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller
114IRLPeter Hawkins (IRL)IG - Sigma Sport
115NEDTwan Brusselman (NED)Rucanor - Line
116MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)
117FRAYoän Verardo (FRA)Entente Sud Gascogne
118FRAAnthony Mira (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon
119FRAStéven Le Vessier (FRA)
120FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller
121FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 76
122IRLJack Wilson (IRL)
123FRARudy Barbier (FRA)
124NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Rooding
125FRAWilliam Le Corre (FRA)
126FRAKévin Sadoudi (FRA)
127FRAYann Botrel (FRA)
128FRASylvain Pandelé (FRA)Océane Top 16
129DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning
130BELChristophe Sleurs (BEL)
131FRAFabrice Seigneur (FRA)
132BELBrecht Dhaene (BEL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden