De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Rogaland Grand Prix - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Rogaland Grand Prix - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2012

Rogaland Grand Prix 2012

NoorwegenNoorwegen - 13 Mei 2012


Rogaland Grand Prix - 13 Mei 2012


1ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural04:36:26
2AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge00:35
3BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Sharp - Barracudazt
4ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
5GERStefan Schumacher (GER)Christina Watches - Onfonezt
6ITAMassimo Graziato (ITA)Lampre - ISD00:48
7ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
8NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
9NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
10PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Ruralzt
11NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
12NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Merida00:52
13DENDaniel Holm Foder (DEN)Christina Watches - Onfone01:06
14NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda01:27
15UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISD01:35
16NORSondre Moen Hurum (NOR)Oneco - Mesterhus02:15
17AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 102:16
18AUSCalvin Watson (AUS)Jayco - AIS02:19
19ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.com02:22
20NORJon Einar Bergsland (NOR)Oneco - Mesterhus02:23
21NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Merida02:28
22NORKristian Dyrnes (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
23UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISDzt
24NORMarius Andre Hafsås (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
25PORHernâni Brôco (POR)Caja Rural02:30
26LATReinis Andrijanovs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
27NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)zt
28NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda02:50
29NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)04:55
30NORVegard Stake Laengen (NOR)Team Type 1zt
31NORKrister Hagen (NOR)Oneco - Mesterhus05:23
32NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
33NORElias Angell Spikseth (NOR)Oneco - Mesterhus06:09
34NORDaniel Egeland Jarstø (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
35NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Joker - Meridazt
36ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Ruralzt
37NORKristian Bakkan Vika (NOR)08:03
38NORAndreas Landa (NOR)Oneco - Mesterhuszt
39NORHåkon Frengstad Berger (NOR)zt
40NOROla Inge Drøpping (NOR)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
41NORMagnus Børresen (NOR)Oneco - Mesterhus08:06
42NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
43NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMCzt
44NORAugust Jensen (NOR)09:34
45ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Ruralzt
46NORNicholas Hammersland (NOR)zt
47NOROscar Landa (NOR)09:38
48NORSigurd Nesset (NOR)Froy - Trek13:19

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden