De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Bohemen - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Bohemen - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2012

Ronde van Bohemen 2012

TsjechiëTsjechië - 16 September 2012


Tour Bohemia - 16 September 2012


1SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trek03:37:51
2CZERoman Kreuziger (CZE)Astanazt
3CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author00:25
4CZEStanislav Kozubek (CZE)Whirlpool - Authorzt
5CZEMartin Hunal (CZE)AC Sparta Praha01:15
6POLPawel Bernas (POL)zt
7SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
8CZEFrantisek Padour (CZE)Whirlpool - Authorzt
9CZEJosef Hosek (CZE)Whirlpool - Author05:08
10POLMichal Podlaski (POL)Bank Bgzzt
11CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbike05:44
12POLLukasz Wisniowski (POL)zt
13CZEJosef Cerný (CZE)Wibatech - Lmgk Ziemia Brzeskazt
14SLODejan Bajt (SLO)05:54
15CZETomás Okrouhlický (CZE)AC Sparta Prahazt
16CZEJakub Vecera (CZE)Whirlpool - Author07:40
17CZETomás Danacík (CZE)Whirlpool - Author07:50
18POLPawel Cieslik (POL)Bank Bgzzt
19SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
20AUTMichael Gaubitzer (AUT)zt
21CZETomas Cer (CZE)08:15
22CZEMartin Hebík (CZE)zt
23LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin08:23
24CZERostislav Krotky (CZE)AC Sparta Praha08:48
25CZEJan Hirt (CZE)Leopard - Trekzt
26CZEJosef Manousek (CZE)zt
27POLMieszko Bulik (POL)TC Chrobry Felt Glogowzt
28CZEJakub Filip (CZE)09:02
29CZEVojtech Nipl (CZE)zt
30CZEMichal Kesl (CZE)zt
31POLMateusz Nowak (POL)zt
32CZEStanislav Hejduk (CZE)zt
33SVKRobert Gavenda (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
34CZETomás Koudela (CZE)zt
35CZEPetr Hampl (CZE)zt
36CZEAdam Kozusník (CZE)Forman Cinellizt
37CZEAdam Simek (CZE)zt
38POLJakub Foltyn (POL)Wibatech - Lmgk Ziemia Brzeskazt
39CZEDominik Chlupác (CZE)zt
40LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com09:20
41CZERoman Fürst (CZE)ASC Dukla Prahazt
42LATSandis Eislers (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
43CZERadek Polnický (CZE)09:38
44CZEJakub Ehrenberger (CZE)zt
45CZELukás Matula (CZE)Forman Cinellizt
46AUTWolfgang Geisler (AUT)WSA - Viperbike09:53
47ESTMartin Puusepp (EST)Guidon Chalettoiszt
48GERBenedikt Kendler (GER)10:30
49AUTLukas Winter (AUT)zt
50CZEJan Simek (CZE)zt
51CZETomás Radolf (CZE)zt
52CZEVaclav Viktorin (CZE)AC Sparta Prahazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden