De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2012

Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy 2012

KroatiëKroatië - 15 Maart 2012 - 18 Maart 2012


Algemeen klassement - 17 Maart 2012


1AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Wels11:37:45
2NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Team00:03
3SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil00:05
4CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobil00:14
5UKRVolodymyr Bileka (UKR)Konya Torku Seker Spor00:16
6NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Team00:23
7CZEJiri Hudecek (CZE)Whirlpool - Authorzt
8CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favorit00:27
9RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha00:31
10NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
11SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
12AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Wels00:38
13RUSIlnur Zakarin (RUS)Itera - Katusha00:41
14SLOLuka Mezgec (SLO)Sava00:45
15SLOVladimir Kerkez (SLO)Sava00:47
16SLOBlaz Furdi (SLO)Tirol00:57
17CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author01:00
18GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg01:01
19NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley01:02
20GERStefan Schäfer (GER)Nsp - Ghost01:22
21SVKMarek Canecky (SVK)Salcano - Manisaspor01:24
22ITARoberto Cesaro (ITA)Meridiana - Kamen01:25
23AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Viperbike01:26
24NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Teamzt
25SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenska01:34
26NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Team01:36
27NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley01:41
28ITAMaurizio Biondo (ITA)Meridiana - Kamen01:45
29SLONik Burjek (SLO)Sava01:54
30SLOAndi Bajc (SLO)Salcano - Manisaspor01:55
31SLOJure Golcer (SLO)Tirol02:02
32ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)Meridiana - Kamen02:03
33USALawrence Warbasse (USA)BMC - Hincapie02:04
34RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha02:11
35AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirol02:14
36SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Trencin - Trek02:30
37CZEStanislav Kozubek (CZE)Whirlpool - Author02:41
38AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Viperbike02:51
39SRBEsad Hasanovic (SRB)Nationaal Team Van Servië02:52
40GERBenjamin Edmüller (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer02:58
41UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre02:59
42ITAPaolo Morbiato (ITA)03:00
43AUTMichael Gaubitzer (AUT)03:04
44CZETomás Danacík (CZE)Whirlpool - Author03:05
45NEDBrian Megens (NED)Rabobank Continental Team03:10
46GERChristian Mager (GER)Heizomat03:12
47AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg03:17
48USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Team03:19
49GERChristoph Springer (GER)Specialized Concept Store03:20
50SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska03:21
51GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Team03:23
52SRBZsolt Dér (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
53GERFranz Josef Streit (GER)03:25
54AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlberg03:26
55CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika - Favorit03:32
56USATanner Putt (USA)BMC - Hincapie03:33
57POLMariusz Witecki (POL)Bank Bgz03:36
58GERNikodemus Holler (GER)Specialized Concept Storezt
59USARobbie Squire (USA)Chipotle Development Team03:42
60SLOBostjan Rezman (SLO)Loborika - Favorit03:55
61RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katusha03:58
62ITAHenry Frusto (ITA)Nippo04:04
63GERFlorian Volk (GER)04:12
64NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Joker - Merida04:16
65SRBGabor Kasa (SRB)Salcano - Manisaspor04:23
66SLOJure Bitenc (SLO)Sava04:30
67GERPeter Renner (GER)04:33
68GERFlorian Bissinger (GER)Vorarlberg04:37
69GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Store04:50
70SLODejan Bajt (SLO)04:53
71SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
72ITAAngelo Ciccone (ITA)04:55
73NORChrister Jensen (NOR)Joker - Meridazt
74NORHåkon Frengstad Berger (NOR)04:56
75POLKrzysztof Jezowski (POL)Bank Bgz05:00
76TURFatih Harmanci (TUR)Salcano - Manisaspor05:06
77SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil05:09
78POLLukasz Bodnar (POL)Bank Bgz05:13
79BULIvaïlo Gabrovski (BUL)Konya Torku Seker Spor05:17
80POLBlazej Janiaczyk (POL)Bank Bgz05:27
81GERWolfgang Brandl (GER)05:29
82GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg05:39
83NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Joker - Merida05:44
84GERAndre Benoit (GER)05:50
85SLOMatej Marin (SLO)Arbö Gourmetfein Wels05:54
86CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil06:08
87SRBIvan Stevic (SRB)Salcano - Manisaspor06:14
88GERRaphael Freienstein (GER)06:40
89JAPRyouhei Komori (JAP)Nippo06:50
90AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels06:51
91UKRYuri Metlushenko (UKR)Konya Torku Seker Spor07:17
92NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley07:26
93USAPaul Lynch (USA)07:35
94GERKersten Thiele (GER)LKT Team Brandenburg07:39
95NORAlexander Randin (NOR)Ringeriks - Kraft Look08:01
96SLOJan Tratnik (SLO)Radenska08:10
97SRBMarko Stankovic (SRB)08:14
98AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Viperbike08:22
99AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg08:36
100AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol08:49
101GERMichael Hümbert (GER)08:53
102SLOTim Mikelj (SLO)Sava08:54
103SLORobert Jenko (SLO)Radenska08:55
104ITAChristian Grazian (ITA)09:29
105AUTChristian Pavitschitz (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer09:37
106NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley09:43
107RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha09:45
108GERJohannes Kahra (GER)Thüringer Energie Team09:47
109NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraft Look09:50
110CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika - Favorit09:59
111SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenska10:12
112UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre10:21
113AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg10:32
114SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Nationaal Team Van Servië10:38
115CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbike10:40
116GERFabian Bruno (GER)Heizomat10:43
117CZEMartin Boubal (CZE)10:52
118TURAhmet Akdilek (TUR)Salcano - Manisaspor11:08
119NORAugust Jensen (NOR)11:47
120AUTDaniel Hufnagel (AUT)11:49
121AUTChristoph Sokoll (AUT)Tirol11:55
122GERMarius Jessenberger (GER)Heizomatzt
123AUTHarald Totschnig (AUT)Tirol12:01
124GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Team12:29
125GERMaximilian Hornung (GER)12:37
126CROLuka Grubic (CRO)Meridiana - Kamen12:51
127GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghost13:08
128AUTWerner Riebenbauer (AUT)Arbö Gourmetfein Wels13:35
129GERLucas Liß (GER)13:44
130SVKMatej Vysna (SVK)Dukla Trencin - Trek13:46
131TURMirac Kal (TUR)Konya Torku Seker Spor13:47
132NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridley13:51
133GERChristopher Schunk (GER)14:29
134NORMartin Uthus (NOR)Ringeriks - Kraft Look14:49
135AUTWolfgang Geisler (AUT)WSA - Viperbike15:04
136AUTAndreas Graf (AUT)Arbö Gourmetfein Wels15:05
137GERFabian Holzmeier (GER)16:23
138SLOJure Zrimsek (SLO)Sava16:38
139SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trek16:53
140NORKjetil Andreas Ertsås (NOR)17:45
141NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)18:15
142GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburg19:56
143AUTLukas Winter (AUT)20:17
144UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre20:20
145SLOPavel Gorenc (SLO)Adria Mobilzt
146AUTAlexander Dürager (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer20:59
147AUTAlexander Schrangl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer21:38
148GERFabian Schnaidt (GER)Specialized Concept Store22:04
149AUTThomas Hasibeder (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer22:21
150CROJuraj Ugrinic (CRO)Loborika - Favorit23:06
151NORMikael Schou (NOR)Ringeriks - Kraft Look24:03
152GERMarkus Schwarzhuber (GER)24:29
153JAPKohei Uchima (JAP)Nippo27:26
154ITAVincenzo Garofalo (ITA)Nippo27:32
155UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Lampre31:06

Proloog - Umag - 2 km - 15 Maart 2012Individuele Tijdrit


1NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Team00:02:27
2NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
3SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil00:01
4SLOLuka Mezgec (SLO)Sava00:02
5GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
6NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley00:03
7USATanner Putt (USA)BMC - Hincapie00:04
8SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
9SLOBlaz Furdi (SLO)Tirolzt
10NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
11SLOJure Zrimsek (SLO)Sava00:05
12AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
13NORMarius Andre Hafsås (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
14NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Teamzt
15NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
16SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
17CZEJiri Hudecek (CZE)Whirlpool - Author00:06
18USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Teamzt
19GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
20GERLucas Liß (GER)zt
21NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
22CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
23GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghostzt
24GERJohannes Kahra (GER)Thüringer Energie Teamzt
25NORMartin Uthus (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt

Etappe 1 - Hotel Diamont - Labin - 159 km - 16 Maart 2012Ontsnapping


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil03:50:41
2SLOJan Polanc (SLO)Radenska00:09
3AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
4NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
5NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Teamzt
6AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
7CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
8CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
9RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
10UKRVolodymyr Bileka (UKR)Konya Torku Seker Sporzt
11NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
12CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favoritzt
13GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
14NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
15RUSIlnur Zakarin (RUS)Itera - Katushazt
16NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
17SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
18SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
19SLOBlaz Furdi (SLO)Tirolzt
20CZEJiri Hudecek (CZE)Whirlpool - Authorzt
21GERStefan Schäfer (GER)Nsp - Ghost00:25
22SVKMarek Canecky (SVK)Salcano - Manisaspor00:28
23RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katushazt
24ITAMaurizio Biondo (ITA)Meridiana - Kamenzt
25AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Viperbikezt

Etappe 2 - Vrsar - Motovun - 157 km - 17 Maart 2012Ontsnapping


1AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Wels03:56:11
2UKRVolodymyr Bileka (UKR)Konya Torku Seker Spor00:04
3CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
5NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Team00:11
6CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favoritzt
7CZEJiri Hudecek (CZE)Whirlpool - Authorzt
8ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)Meridiana - Kamenzt
9RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
10SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
11SLOJure Golcer (SLO)Tirolzt
12AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg00:19
13NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
14SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil00:22
15SLOJan Polanc (SLO)Radenska00:24
16RUSIlnur Zakarin (RUS)Itera - Katusha00:27
17AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
18ITAHenry Frusto (ITA)Nippo00:31
19NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
20USALawrence Warbasse (USA)BMC - Hincapie00:33
21SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
22NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Team00:42
23SLOBlaz Furdi (SLO)Tirol00:47
24SVKMarek Canecky (SVK)Salcano - Manisasporzt
25NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt

Etappe 3 - Pazin - Umag - 169 km - 18 Maart 2012Sprint


1GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg03:48:23
2NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
3SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
4SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
5SRBIvan Stevic (SRB)Salcano - Manisasporzt
6ITARoberto Cesaro (ITA)Meridiana - Kamenzt
7GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Teamzt
8SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
9NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
10ITAAngelo Ciccone (ITA)zt
11AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
12CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
13UKRVolodymyr Bileka (UKR)Konya Torku Seker Sporzt
14AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
15GERAndre Benoit (GER)zt
16NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
17NEDIvar Slik (NED)Rabobank Continental Teamzt
18CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbikezt
19ITAMaurizio Biondo (ITA)Meridiana - Kamenzt
20SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
21NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
22NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Teamzt
23NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
24NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Joker - Meridazt
25USATanner Putt (USA)BMC - Hincapiezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden