De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Camembert - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Camembert - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Parijs - Camembert 2012

FrankrijkFrankrijk - 10 April 2012


Paris - Camembert - 10 April 2012


1FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseille04:47:34
2FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
3FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
4FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schuller00:06
5BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
6BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
7FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
8FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
9BELEvert Verbist (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
10FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
11FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidis00:09
12POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72zt
13FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
14FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis00:11
15FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar00:22
16FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun00:30
17FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
18FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
19FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
20LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
21FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
22CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C10zt
23FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
24BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
25POLMickael Olejnik (POL)Véranda Rideau 72zt
26FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
27FRAAnthony Geslin (FRA)Fdj - Big Matzt
28CANWill Routley (CAN)Spidertech Powered By C10zt
29FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
30FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
31BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
32BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
33FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
34FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
35FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
36FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Matzt
37SUIRaymond Künzli (SUI)Spidertech Powered By C10zt
38FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
39FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
40FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
41FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
42FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
43ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
44FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Matzt
45FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasunzt
46USALucas Euser (USA)Spidertech Powered By C10zt
47FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun00:35
48IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale00:39
49FRAVincent Jerome (FRA)Europcar00:40
50FRAYannick Martinez (FRA)VC La Pomme Marseille01:26
51FRAGaylord Cumont (FRA)Véranda Rideau 72zt
52BELKevin Van Melsen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
53LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
54FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
55FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
56FRAFabien Schmidt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
57FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
58FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
59BELAndy Cappelle (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s01:28
60FRAArnaud Molmy (FRA)Véranda Rideau 72zt
61FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
62FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt
63FRAFranck Bouyer (FRA)Europcarzt
64FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
65RSAJacobus Venter (RSA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
66FRAKenny Elissonde (FRA)Fdj - Big Matzt
67FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
68ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
69FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
70FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
71FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 7201:33
72FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 7202:13
73LUXTom Thill (LUX)zt
74FRAMathieu Delaroziere (FRA)VC La Pomme Marseillezt
75FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Mat02:17
76FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasun02:18
77FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72zt
78CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C10zt
79FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schuller03:15
80FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Mat03:26
81NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
82FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
83BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
84FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 7203:29
85FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
86USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Spidertech Powered By C1007:03
87CANRyan Roth (CAN)Spidertech Powered By C10zt
88FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
89BELKevyn Ista (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s07:35
90BELSjef De Wilde (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
91BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
92FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
93FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
94RUSAlexander Serebryakov (RUS)Team Type 1zt
95SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de10:57

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden