De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Arno Wallaard Memorial - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Arno Wallaard Memorial - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2012

Arno Wallaard Memorial 2012

NederlandNederland - 21 April 2012


Arno Wallaard Memorial - 21 April 2012


1NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team04:23:08
2NEDJesper Asselman (NED)Raiko - Stolting00:06
3NEDDaan Meijers (NED)Parkhotel Roodingzt
4BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
5BELJorne Carolus (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
6NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Team00:16
7BELNiels Reynvoet (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
8BELSteve Schets (BEL)Jong Vlaanderenzt
9NEDMaarten Van Trijp (NED)Lotto - Ridley Espoirszt
10GERMichael Kurth (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
11NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
12GBRChris Opie (GBR)UK Youthzt
13RUSKirill Yatsevich (RUS)zt
14NEDRemco Te Brake (NED)De Rijke - Shankszt
15NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
16NEDJurgen Van Trijp (NED)Lotto - Ridley Espoirszt
17RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
18BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
19NEDFrank Niewold (NED)zt
20NEDTim Kerkhof (NED)Rucanor - Linezt
21NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
22SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
23SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
24RSAArran Brown (RSA)MTN - Qhubekazt
25GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
26NEDTwan Castelijns (NED)Baby Dump - Lemmens - Wilvozt
27NEDJordy Buskermolen (NED)zt
28NEDMarco Brus (NED)Baby Dump - Lemmens - Wilvozt
29AUSIan Richards (AUS)zt
30NEDMaarten De Jonge (NED)Raiko - Stoltingzt
31NEDRobin Chaigneau (NED)Kogazt
32NEDDennis Smit (NED)Meteczt
33NEDKobus Hereijgers (NED)zt
34NEDStefan Vreugdenhil (NED)Koopmans - Batavuszt
35BELKevin Verwaest (BEL)Jong Vlaanderenzt
36SUINicolas Winter (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
37NEDFrank De Reus (NED)zt
38SUIDaniel Henggeler (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
39GBRYanto Barker (GBR)UK Youthzt
40BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
41GERFlorian Monreal (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
42NEDSjors Roosen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
43RUSRoman Katyrin (RUS)zt
44NZLChris Macic (NZL)Marco Polo - Donckers Koffiezt
45NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMCzt
46BELJan Kuyckx (BEL)Marco Polo - Donckers Koffiezt
47GERJan Oelerich (GER)Raiko - Stoltingzt
48GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Teamzt
49GERJulian Hellmann (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
50NEDSander Oostlander (NED)Cycling Team Jo Pielszt
51GERJacob Fiedler (GER)Nsp - Ghostzt
52NEDJack Vermeulen (NED)Parkhotel Roodingzt
53BELJonathan De Witte (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
54NEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Pielszt
55RUSKirill Egorov (RUS)zt
56BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
57BELDries Hollanders (BEL)Metec00:26
58BELBert Van Lerberghe (BEL)Jong Vlaanderenzt
59FRALéo Menville (FRA)Nsp - Ghost00:29
60GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team00:34
61NEDHuub Duyn (NED)De Rijke - Shankszt
62GERTino Thömel (GER)Nsp - Ghost00:36
63BELJeroen Lepla (BEL)Jong Vlaanderen00:40
64RUSViktor Shmalko (RUS)00:48
65NEDDaan de Groot (NED)Rucanor - Linezt
66NORSebastian Kvålsvoll (NOR)Plussbank - BMC00:56
67NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Parkhotel Roodingzt
68NEDKay Welten (NED)Parkhotel Roodingzt
69NEDLars Van De Vall (NED)Rucanor - Linezt
70NEDRobert Berk (NED)zt
71NEDJens Coppens (NED)Baby Dump - Lemmens - Wilvozt
72NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump - Lemmens - Wilvozt
73NEDRaymond Werst (NED)Parkhotel Roodingzt
74NEDBob Schoonbroodt (NED)De Rijke - Shankszt
75NEDDidier Caspers (NED)Kogazt
76NEDOscar Riesebeek (NED)Rabobank Continental Teamzt
77NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke - Shankszt
78NEDJohim Ariesen (NED)Kogazt
79GERTim Gebauer (GER)Raiko - Stoltingzt
80BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
81RSABradley Potgieter (RSA)MTN - Qhubeka01:36
82NEDDion Beukeboom (NED)De Rijke - Shanks01:48
83NEDBart Buijk (NED)01:50
84BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
85BELRobin Steenuit (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole02:14
86NEDRené Hooghiemster (NED)Nsp - Ghost02:20
87NEDRoy Eefting (NED)Koga02:26
88NEDRob Van Der Niet (NED)zt
89NEDArne Hassink (NED)Raiko - Stolting02:38
90BELWillem Wauters (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
91NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Continental Teamzt
92SWEChristofer Stevenson (SWE)UK Youthzt
93SWEMagnus Bäckstedt (SWE)UK Youthzt
94NEDSander Kreder (NED)Koopmans - Batavuszt
95NEDRalph Gelens (NED)Baby Dump - Lemmens - Wilvozt
96NEDRuben Dorren (NED)Koopmans - Batavuszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden