De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo ZSSDI - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo ZSSDI - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2012

Trofeo ZSSDI 2012

ItaliëItalië - 4 Maart 2012


Trofeo Zssdi - 4 Maart 2012


1ITAPatrick Facchini (ITA)03:24:25
2RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha00:01
3SLOBlaz Furdi (SLO)Tirol00:03
4SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil00:04
5AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
6SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
7AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
8SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
9SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
10RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
11ITANicola Boem (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
12RUSAlexander Rybakov (RUS)Itera - Katushazt
13SLOAndi Bajc (SLO)Salcano - Manisasporzt
14CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
15SVKJakub Novák (SVK)CK Banská Bystricazt
16RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katushazt
17RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
18SVKMarek Canecky (SVK)Salcano - Manisasporzt
19ITAAlfio Locatelli (ITA)zt
20ITAEnrico Barbin (ITA)zt
21SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
22ITAPietro Tedesco (ITA)zt
23SLOJure Golcer (SLO)Tirolzt
24ITAEmanuele Favero (ITA)zt
25ITAMattia Ceola (ITA)zt
26CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favoritzt
27SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
28CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
29ROUAndrei Nechita (ROU)zt
30ITAMichele Simoni (ITA)00:40
31ITANorman Falco (ITA)00:45
32ITADaniele Dall'Oste (ITA)00:55
33ITANicolò Rocchi (ITA)01:00
34ITAPierre Paolo Penasa (ITA)zt
35RUSDmitry Mokrov (RUS)Itera - Katusha01:05
36ITAThomas Tiozzo (ITA)01:15
37ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISD01:20
38SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
39ITAMatteo Collodel (ITA)zt
40ITAAlberto Cecchin (ITA)zt
41ITALuca Donella (ITA)03:50
42CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil03:55
43AUTStefan Kirchmair (AUT)Tirol04:00
44AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirolzt
45AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
46SLOBlaz Bonca (SLO)Meridiana - Kamenzt
47HUNKrisztian Lovassy (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
48MDACristian Raileanu (MDA)zt
49SRBGabor Kasa (SRB)Salcano - Manisasporzt
50SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
51SRBEsad Hasanovic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
52AUTMatthias Krizek (AUT)Liquigas - Cannondalezt
53ITALuca Chirico (ITA)zt
54CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika - Favoritzt
55ITAMichele Gazzarra (ITA)zt
56RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
57ITADaniele Aldegheri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
58CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika - Favoritzt
59AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels05:00
60ITADavide Gani (ITA)05:10
61AUTStephan Rabitsch (AUT)Arbö Gourmetfein Wels05:20
62AUTAndreas Graf (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
63SLOMatej Marin (SLO)Arbö Gourmetfein Welszt
64AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
65CZEStanislav Kozubek (CZE)Whirlpool - Authorzt
66SLOJaka Bostner (SLO)Radenskazt
67LTUMarius Bernatonis (LTU)Tusnad05:40
68CZEJiri Hudecek (CZE)Whirlpool - Author06:00
69SLOJure Bitenc (SLO)Sava06:40
70SLONik Burjek (SLO)Savazt
71SRBMarko Stankovic (SRB)zt
72ITAMarco Padovan (ITA)zt
73SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
74SLOZiga Groselj (SLO)Savazt
75SLODoron Hekic (SLO)Radenskazt
76SLOMarcel Ternovsek (SLO)Tusnadzt
77HUNIstván Gábor Molnar (HUN)zt
78SLOMarko Pavlic (SLO)Radenskazt
79CROLuka Grubic (CRO)Meridiana - Kamenzt
80TURAhmet Akdilek (TUR)Salcano - Manisasporzt
81AUTMarc Obkircher (AUT)Tirolzt
82HUNPéter Palotai (HUN)Tirolzt
83SRBZsolt Dér (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
84SLOPavel Gorenc (SLO)Adria Mobilzt
85AUTLukas Stoiber (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
86CZEJakub Vecera (CZE)Whirlpool - Authorzt
87ITALuca Vaccari (ITA)zt
88HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
89ITAFrancesco Flora (ITA)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden