De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van La Rioja - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van La Rioja - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2012

Ronde Van La Rioja 2012

SpanjeSpanje - 22 April 2012


Ronde Van La Rioja - 22 April 2012


1RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx04:48:41
2ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi00:28
3RUSMikhail Antonov (RUS)Lokosphinxzt
4COLGiovanny Manuel Baez Alvarez (COL)Une - Epm00:30
5ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural00:54
6ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
7ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andaluciazt
9ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
10ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)Une - Epmzt
12COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Une - Epmzt
13RSADarren Lill (RSA)Bonitaszt
14ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andaluciazt
15PANYelko Gómez (PAN)Caja Rural01:07
16RUSMaxim Kozyrev (RUS)Lokosphinx01:46
17ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)zt
18ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural01:49
19ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andaluciazt
20FRADamien Branaa (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
21RUSSergey Belykh (RUS)Lokosphinxzt
22RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Ruralzt
23ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
24CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis - Sutter Homezt
25ESPJaume Rovira Pous (ESP)Gios - Deyserzt
26ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar01:52
27USATyler Wren (USA)Jamis - Sutter Home04:14
28ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Gios - Deyser04:33
29ESPJavier Chacón Quesada (ESP)Andaluciazt
30ESPPedro Merino Criado (ESP)Gios - Deyserzt
31ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Ruralzt
32ESPJosé Aguilar Vega (ESP)Andalucia06:09
33ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Ruralzt
34ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
35ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Ruralzt
36COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Une - Epmzt
37ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi06:25
38ESPAitor Perez Arrieta (ESP)zt
39RSAHerman Fouche (RSA)Bonitaszt
40USACarson Miller (USA)Jamis - Sutter Homezt
41ARGJose Fernando Antogna (ARG)Jamis - Sutter Home08:18
42ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar08:19
43COLCamilo Andres Suarez Albarracin (COL)Une - Epmzt
44RSAJason Bakke (RSA)Bonitas10:15
45ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi11:56
46ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Orbeazt
47ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48COLJaime Vergara Caro (COL)Une - Epm13:47
49COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Une - Epmzt
50COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Une - Epmzt
51ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis15:41
52ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
53NEDPeter Van Dijk (NED)Jamis - Sutter Home16:32
54ESPEfrén Carazo Aguilera (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
55ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Euskaltel - Euskadizt
56ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
57ESPOscar Santamaria Munoz (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
58ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andaluciazt
59RUSAlexei Kunshin (RUS)Lokosphinxzt
60ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andaluciazt
61ESPJonathan Gonzalez Gonzalez (ESP)Gios - Deyserzt
62RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinxzt
63ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
64ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
65ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Orbeazt
66ESPJose Rafael Martinez Castillo (ESP)zt
67ARGAnibal Andres Borrajo (ARG)Jamis - Sutter Homezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden