De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Middellandse Zee - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Middellandse Zee - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Ronde van de Middellandse Zee 2012

FrankrijkFrankrijk - 9 Februari 2012 - 12 Februari 2012


Algemeen klassement - 11 Februari 2012


1GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Endura Racing10:48:42
2NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda00:27
3ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:31
4ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone00:33
5ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar00:42
6FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller00:47
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
8FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
9ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
10CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
11FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
12DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
14ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
15FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
16FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Matzt
17FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Matzt
18FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
19RUSEgor Silin (RUS)Astanazt
20FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
21AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
22COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
23POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCMzt
25FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
26FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseille00:56
27ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCM00:59
28KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
29FINJussi Veikkanen (FIN)Fdj - Big Matzt
30FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Matzt
31FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller01:04
32ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar00:07
33ITAFrancesco Ginanni (ITA)Acqua & Sapone01:10
34FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale01:15
35CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C1001:21
36KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana01:27
37AUSWesley Sulzberger (AUS)Orica - Greenedgezt
38LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar00:27
39CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone01:27
40DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
41FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille01:53
42GBRRussell Downing (GBR)Endura Racing02:09
43FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
44ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar02:12
45COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
46AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
47FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
48FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Sharp - Barracudazt
49ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
50USALucas Euser (USA)Spidertech Powered By C10zt
51IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
52BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
53NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCMzt
54FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
55FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
56FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
57FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
58FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar02:45
59AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank02:59
60FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseillezt
61BELStaf Scheirlinckx (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
62FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille03:22
63FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
64FRAFlorent Barle (FRA)Cofidiszt
65ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Saponezt
66FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
67USACaleb Fairly (USA)Spidertech Powered By C10zt
68NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
69USAThomas Peterson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
70USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Spidertech Powered By C10zt
71USAPeter Stetina (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
72DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
73USAKiel Reijnen (USA)Team Type 1zt
74LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedge03:34
75FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
76DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil - DCM03:52
77BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale03:53
78BELKevin Van Impe (BEL)Vacansoleil - DCM04:06
79AUSTravis Meyer (AUS)Orica - Greenedge04:09
80FRABenoît Vaugrenard (FRA)Fdj - Big Mat04:56
81FRAMathieu Delaroziere (FRA)VC La Pomme Marseille05:18
82ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar05:22
83BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Mat05:24
84NEDArnoud Van Groen (NED)Accent.jobs – Willems Veranda’s05:34
85ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
86KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
87FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
88ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
89GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racingzt
90KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
91FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun05:54
92FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 106:02
93ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone06:03
94FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar06:21
95SLOBorut Bozic (SLO)Astana06:28
96FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller06:32
97FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller07:07
98POLTomasz Marczynski (POL)Vacansoleil - DCM07:19
99USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp - Barracuda07:30
100FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
101FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
102SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge07:33
103FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Mat08:17
104FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller08:41
105FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
106AUSMatthew Wilson (AUS)Orica - Greenedgezt
107FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun09:00
108FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
109FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
110BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
111FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar00:09
112NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda10:13
113FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
114ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp - Barracuda11:17
115BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
116ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM12:10
117BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s12:11
118FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille12:14
119ITAFilippo Fortin (ITA)Team Type 112:39
120FRAJimmy Casper (FRA)AG2R - La Mondiale15:08
121CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered By C1016:02
122USAJoey Rosskopf (USA)Team Type 117:44
123CANWill Routley (CAN)Spidertech Powered By C10zt
124ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondiale18:59

Etappe 1 - Pertuis - Meyreuil 135km - 9 Februari 2012Ontsnapping


1GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Endura Racing03:21:03
2BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Matzt
3FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
4NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
5CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C10zt
6KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
7FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
8SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
9ITAFrancesco Ginanni (ITA)Acqua & Saponezt
10FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
11ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp - Barracudazt
12ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
13FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
14ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Saponezt
15FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
16COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
17ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCMzt
18AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
19GBRRussell Downing (GBR)Endura Racingzt
20BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
21ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
22FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
23CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
24BELEvert Verbist (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
25FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt

Etappe 2 - Salon de Provence - Martigues 136km - 10 Februari 2012Sprint


1NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda03:10:40
2CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C10zt
3BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Matzt
4ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
5NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
6ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Saponezt
7ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp - Barracudazt
8ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
9ITAFilippo Fortin (ITA)Team Type 1zt
10FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
11FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
12NEDArnoud Van Groen (NED)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
13FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
14FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
15FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
16FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
17AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
18ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
19GBRRussell Downing (GBR)Endura Racingzt
20FRAJimmy Casper (FRA)AG2R - La Mondialezt
21BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
22FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
23IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracudazt
24LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedgezt
25FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt

Etappe 3 - Le Seyne s/Mer - La Londe les Maures 127km - 11 Februari 2012Sprint


1NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda02:23:14
2ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Saponezt
3FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Matzt
5FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
6ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
7FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
8FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
10FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
11ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp - Barracudazt
12FRAFlorent Barle (FRA)Cofidiszt
13FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
15NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
16GBRRussell Downing (GBR)Endura Racingzt
17FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
18NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 1zt
19FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
20CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C10zt
21FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
22LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedgezt
23AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
25FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt

Etappe 4 - La Clotat - Toulon Mt Faron 130km - 12 Februari 2012Medium berg


1GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Endura Racing01:54:05
2ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:17
3ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Saponezt
4ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar00:22
5DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:27
6FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
7FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
8FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
9FRAThibaut Pinot (FRA)Fdj - Big Matzt
10CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
11FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
12FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Matzt
13FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
14ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
15ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
16COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
17FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
18FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
19FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
20AUTStefan Denifl (AUT)Vacansoleil - DCMzt
21ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
22NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
23FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
24AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
25RUSEgor Silin (RUS)Astanazt
26POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
28FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseille00:36
29FINJussi Veikkanen (FIN)Fdj - Big Mat00:39
30FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Matzt
31KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
32ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCMzt
33FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller00:44
34ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar00:47
35ITAFrancesco Ginanni (ITA)Acqua & Sapone00:50

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden