De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Middellandse Zee - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Middellandse Zee - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Ronde van de Middellandse Zee 2011

FrankrijkFrankrijk - 9 Februari 2011 - 13 Februari 2011


Algemeen klassement - 13 Februari 2011


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis16:48:36
2FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:11
3NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:24
4USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelo0:00:28
5ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:00:33
6FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:00:35
7ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar0:00:37
8FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun0:00:40
9GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
10FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
11FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeux0:00:43
12FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis0:00:44
13ITAAlessandro Proni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:46
14FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:00:56
15DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:08
16COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
17FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
18ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing0:01:18
19CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:01:20
20ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:01:21
21LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungard0:01:23
22RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:01:33
23BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungard0:01:34
24USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
25FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM0:01:37
26FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille0:01:40
27IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:01:42
28ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar0:01:43
29ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt
30COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:01:44
31FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasun0:01:47
32FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
33ESTRené Mandri (EST)Endura Racing0:01:51
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:01:54
35BELSerge Pauwels (BEL)Team Ineoszt
36FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
37NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing0:01:59
38NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM0:02:00
39ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos0:02:08
40NZLJack Bauer (NZL)Endura Racing0:02:10
41ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistar0:02:19
42FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller0:02:24
43FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller0:02:26
44ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille0:02:30
45CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
46FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:02:31
47FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille0:02:35
48NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCM0:02:36
49FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun0:02:39
50ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciotti0:02:41
51RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:02:44
52COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis0:02:55
53FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:02:59
54FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
55FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimano0:03:19
56FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:03:24
57ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:03:35
58FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller0:03:53
59POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard0:03:54
60GERChristian Knees (GER)Team Ineos0:03:57
61MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha0:04:02
62CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:04:04
63ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:04:07
64RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katushazt
65ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
66GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing0:04:09
67ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:04:21
68ITAPaolo Ciavatta (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:04:25
69ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseille0:04:27
70SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing0:04:30
71FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller0:04:32
72GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing0:04:56
73FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:05:00
74AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungard0:05:13
75FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
76FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller0:05:19
77USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelo0:05:20
78DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:05:27
79FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller0:05:49
80RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:06:25
81FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar0:06:26
82FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:06:32
83FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:06:46
84RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:06:50
85RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha0:06:59
86ITAGianluca Randazzo (ITA)Miche - Guerciotti0:07:04
87FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
88FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller0:07:13
89FRAVincent Jerome (FRA)Europcar0:07:25
90ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard0:07:34
91FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:07:45
92FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille0:07:55
93LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille0:07:58
94FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis0:08:01
95DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:08:07
96FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:08:28
97FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille0:08:44
98NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCMzt
99FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:08:46
100FRASébastien Joly (FRA)Saur - Sojasun0:09:07
101FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:09:46
102FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:10:32
103FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun0:10:52
104FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun0:10:59
105ITALeopoldo Rocchetti (ITA)Miche - Guerciotti0:11:32
106FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille0:12:17
107ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
108FRADamien Monier (FRA)Cofidis0:12:25
109RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katusha0:12:26
110FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale0:12:29
111FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano0:12:39
112FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:13:11
113FRASébastien Turgot (FRA)Europcar0:13:31
114NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCM0:13:55
115FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:14:02
116FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar0:15:48
117ITALeonardo Pinizzotto (ITA)Miche - Guerciotti0:17:32
118ITARoberto Cesaro (ITA)Miche - Guerciotti0:18:07
119FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:21:58
120FRADamien Gaudin (FRA)Europcar0:22:23

Etappe 1 - Maubec-Coustellet - Pertuis - 120 km - 9 Februari 2011Ontsnapping


1FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar2:41:04
2FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
3FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
4ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistarzt
5FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
6FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM0:00:03
7BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
8RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
9NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
10FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
11FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
12BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
13FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
15ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
16ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
17FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
18FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
19FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
20FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
21ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
22LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
23FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
24NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
25FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt

Etappe 2 - Saint Cannat - Rousset - 125 km - 10 Februari 2011Sprint


1FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM2:50:16
2ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
3ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
5FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
6FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
7COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
8FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
10ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
11LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
12FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
13FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
14AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
15NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
16ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
17NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
18RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
19FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
20NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
21NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
22FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
23FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
24FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
25FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt

Etappe 3 - Carnoux - La Farlede - 135 km - 11 Februari 2011Sprint


1FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM3:00:06
2BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
3RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
4FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
5ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
6FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
7FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
8COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
9NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
10FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
11FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
12BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
13ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt
14FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
15ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
16NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
17FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
18NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
19FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
20FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
21ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
22FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
23FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
24AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
25FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt

Etappe 4 - La Londe Les Maures - Biot - 155 km - 12 Februari 2011Sprint


1FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCM3:53:33
2ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
3IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
4FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
5ITAAlessandro Proni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
6FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:00:04
7FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
9NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
10FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
11BELNick Nuyens (BEL)Saxo Bank - Sungardzt
12NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
13GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineoszt
14FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
15USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelozt
16ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
17FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
18RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
19FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
21FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
22ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
23DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
24FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
25ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt

Etappe 5 - Biot - Toulon Mt Faron - 165 km - 13 Februari 2011Medium berg


1FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis4:23:40
2FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:07
3NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:18
4USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Cervelozt
5ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:00:23
6ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar0:00:27
7GBRStephen Cummings (GBR)Team Ineos0:00:30
8FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
9FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
10FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis0:00:34
11FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeux0:00:36
12FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:00:37
13FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:00:38
14ITAAlessandro Proni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:40
15FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00:58
16COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
17DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
18CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:59
19FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille0:01:01
20ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing0:01:08
21ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:01:11
22LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungard0:01:13
23RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:01:23
24COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
25USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelo0:01:24

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden