De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs-Troyes - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs-Troyes - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Parijs-Troyes 2011

FrankrijkFrankrijk - 13 Maart 2011


Paris-Troyes - 13 Maart 2011


1FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun02:42:41
2BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
3FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
4ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseillezt
5FRASteve Chainel (FRA)La Française des Jeux00:05
6FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun00:09
8FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
9FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
10FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
11FRAThomas Bouteille (FRA)CC Etupes Le Doubszt
12ESTAlo Jakin (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
13ESTGert Jõeäär (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
14FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
15FRAMathieu Simon (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
16FRAErwan Brenterch (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
17FRABenoît Sinner (FRA)zt
18FRARenaud Pioline (FRA)zt
19FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
20FRADavid Deroo (FRA)Eseg Douaizt
21FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
22NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
23FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
24NEDWouter Sybrandy (NED)Sigma Sport - Specializedzt
25FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
26LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
27FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
28FRAPierre Luc Périchon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
29SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMCzt
30LATHerberts Pudans (LAT)Sco Dijon - Team Lapierrezt
31AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeux00:14
32LATMartins Trautmanis (LAT)Team Vulco - VC Vaulx En Velinzt
33GBRJoshua Hunt (GBR)Uvca Troyeszt
34GBRSimon Richardson (GBR)Sigma Sport - Specializedzt
35FRACamille Thominet (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
36SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMCzt
37FRARomain Delalot (FRA)Cofidiszt
38FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
39FRAJulien Gonnet (FRA)zt
40FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
41NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
42FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
43FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
44FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeuxzt
45FRASébastien Joly (FRA)Saur - Sojasunzt
46FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
47FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
48FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux00:18
49FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
50FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille00:21
51LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
52FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille01:09
53FRAValerian Vermeulen (FRA)Eseg Douai02:12
54FRAEmilien Clère (FRA)UV Aubezt
55FRAGrégory Cassini (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velinzt
56DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
57FRAEmilien Viennet (FRA)CC Etupes Le Doubszt
58GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMCzt
59FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMCzt
60GERFrank Dressler Lehnhof (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
61LUXJoel Zangerle (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
62NORChrister Jensen (NOR)Joker - Meridazt
63FRAYann Guyot (FRA)Ile De Francezt
64FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
65FRAAlexandre Aulas (FRA)zt
66SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMCzt
67FRABoris Zimine (FRA)CC Etupes Le Doubszt
68FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
69NZLJames Williamson (NZL)Pureblackzt
70GBRTom Murray (GBR)Sigma Sport - Specialized02:21
71FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
72FRASébastien Gredy (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
73FRAPierre Drancourt (FRA)Eseg Douaizt
74FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
75FRABenoit Daeninck (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
76FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
77FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
78FRARomain Lejeune (FRA)UV Aubezt
79FRABenjamin Cantournet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
80FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
81FRAMatthieu Converset (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
82FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller02:26
83FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasun03:10
84FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
85FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
86NORSondre Moen Hurum (NOR)Plussbank - Cervelozt
87FRASébastien Bergeret (FRA)zt
88FRACedric Gaoua (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
89NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
90BELRemi Delmarquette (BEL)Eseg Douaizt
91FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
92FRAJulien Rabaud (FRA)UV Aubezt
93FRAClément Koretzky (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
94FRAJérémy Ortiz (FRA)Blois CAC 41zt
95FRASébastien Harbonnier (FRA)Ile De Francezt
96BULNikolai Mihailov (BUL)AVC Aix-en-Provencezt
97NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - Cervelozt
98LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
99NORSebastian Kvålsvoll (NOR)Plussbank - Cervelo03:53
100NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
101FRAEtienne Fedrigo (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velinzt
102FRASébastien Boire (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
103FRAPierre Damien Clément (FRA)zt
104FRAFrançois Lamiraud (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
105FRAAlexis Coulon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
106FRAThomas Gauvain (FRA)UV Aubezt
107FRAJean-Edouard Antz (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
108FRAGuillaume De Gasquet (FRA)zt
109FRAAlexis Romeder (FRA)La Réunionzt
110GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMCzt
111FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
112FRABenoit Geoffroy (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
113FRARomain Villa (FRA)UV Aubezt
114FRARomain Pillon (FRA)Eseg Douaizt
115NORTorgeir Strandberg (NOR)Plussbank - Cervelozt
116FRAAlexandre Defretin (FRA)CC Nogent-Sur-Oise06:58
117FRAAurélien Ribet (FRA)AVC Aix-en-Provence08:56
118FRAKévin Perron (FRA)Uvca Troyes09:25
119FRAJohann Boucher (FRA)Uvca Troyes10:49
120ESTRisto Raid (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne10:59
121POLZbigniew Gucwa (POL)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
122FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeux18:04
123GBRSteve Lampier (GBR)Sigma Sport - Specialized10:59
124FRAStephen Boterel (FRA)Uvca Troyeszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden