De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs-Troyes - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs-Troyes - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Parijs-Troyes 2015

FrankrijkFrankrijk - 15 Maart 2015


Paris-Troyes - 15 Maart 2015


1FRADavid Menut (FRA)Auber 934:09:50 
2FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
3FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terrezt
4FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
5FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
7FRACamille Chancrin (FRA)zt
8FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
9FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
10FRAGuillaume Bonnet (FRA)zt
11NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt
12ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
13AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
14FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
15FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
16CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)zt
17FRARonan Racault (FRA)Guidon Chalettoiszt
18FRAKévin Le Cunff (FRA)zt
19FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20NORVegard Stake Laengen (NOR)Jokerzt
21FRAAlliaume Leblond (FRA)zt
22LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTMzt
23FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
24FRASamuel Leroux (FRA)zt
25NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Jokerzt
26FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlbergzt
27FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
28NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Jokerzt
29BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
30FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubszt
31FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
32FRAMathieu Fernandes (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
33AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlbergzt
34FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTMzt
35FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
36FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
37ESPAdrián González Velasco (ESP)Murias Taldeazt
38ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlbergzt
39FRAPierre Gouault (FRA)Auber 93zt
40FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
41FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTM8:08 
42FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre8:21 
43FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTM8:35 
44FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
45FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
46FRARomain Barroso (FRA)Guidon Chalettois9:05 
47FRAChristophe Masson (FRA)zt
48GERYannick Eckmann (GER)Roth - Skoda9:08 
49ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
50FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs9:12 
51SWEPontus Kastemyr (SWE)Differdange - Löschzt
52FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille9:15 
53LUXTom Thill (LUX)zt
54FRAAlexandre Gaspari (FRA)9:48 
55FRAGuillaume Gaboriaud (FRA)10:00 
56FRAPierre Paroissien (FRA)zt
57FRALucas Papillon (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
58FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
59FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terrezt
60FRAJérémy Bescond (FRA)zt
61BELNiels Nachtergaele (BEL)zt
62FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)10:23 
63FRAGwénnaël Tallonneau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
64FRAJulien Liponne (FRA)zt
65FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre10:52 
66ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skoda10:55 
67ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Murias Taldea11:25 
68SWEPhilip Lindau (SWE)Joker11:52 
69FRACédric Pla (FRA)13:01 
70FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille13:05 
71FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
72FRAGeoffrey Bouchard (FRA)Cr4 Chemins/roanne13:53 
73FRAAdrien Quinio (FRA)Guidon Chalettois19:13 
74FRATom Bossis (FRA)zt
75GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
76FRAMaxime Chappe (FRA)zt
77FRADorian Lebrat (FRA)zt
78ESTAksel Nõmmela (EST)zt
79FRANicolas Pelleriaux (FRA)zt
80FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubszt
81FRAJohan Paque (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
82ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldeazt
83AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlbergzt
84FRAJoey Wastiaux (FRA)Guidon Chalettoiszt
85FRAMaxence Pedreno (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
86FRAFrancis Genetier (FRA)zt
87SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
88FRABastien De Vido (FRA)zt
89FRALucas Barjon (FRA)zt
90GRECharalampos Kastrantas (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
91SUIDylan Page (SUI)Roth - Skodazt
92FRAAlexis Romeder (FRA)zt
93ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldeazt
94ESPUnai Itziarte Munoz (ESP)Murias Taldeazt
95FRAHugo Hofstetter (FRA)CC Etupes Le Doubszt
96ITAMichael Bresciani (ITA)Roth - Skodazt
97ITAAlessio Bottura (ITA)Roth - Skodazt
98BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Löschzt
99FRASimon Buttner (FRA)zt
100ITAGiacomo Tomio (ITA)Roth - Skodazt
101FRAAurélien Lionnet (FRA)zt
102AUSAlex Wohler (AUS)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
103FRABenjamin Olivier (FRA)zt
104NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
105FRAJulien Bernard (FRA)zt
106NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Jokerzt
107LTUZydrunas Savickas (LTU)zt
108FRANicolas Loustaunou (FRA)zt
109FRABastien Duculty (FRA)zt
110FRAKévin Dutang (FRA)zt
111FRAThomas Bouteille (FRA)CC Etupes Le Doubszt
112FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
113FRAAlexis Caresmel (FRA)zt
114FRAClément Lhotellerie (FRA)zt
115BELKenny Bouvry (BEL)zt
116NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Jokerzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden