De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2015

Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria 2015

OostenrijkOostenrijk - 4 Juli 2015 - 12 Juli 2015


Algemeen klassement - 12 Juli 2015


1ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlberg36:05:54 
2BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team1:21 
3CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:32 
4USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team2:13 
5ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubeka2:16 
6RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha3:00 
7FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale3:12 
8BELThomas Degand (BEL)Iam3:16 
9POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:20 
10AUTStefan Denifl (AUT)Iam3:34 
11BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team4:11 
12SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels4:28 
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:42 
14POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:17 
15CRORobert Kiserlovski (CRO)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:51 
16CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels6:18 
17FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale6:19 
18NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin6:53 
19USALawrence Warbasse (USA)Iam7:05 
20ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin7:23 
21NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert7:35 
22RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha9:41 
23NEDHuub Duyn (NED)Roompot10:04 
24CZEKarel Hník (CZE)Cult Energy10:19 
25AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels10:35 
26BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:44 
27HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC10:51 
28FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
29BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice11:20 
30GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife11:28 
31GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
32AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels12:55 
33AHOMarc De Maar (AHO)Roompot13:59 
34FRAClément Chevrier (FRA)Iam14:20 
35SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin15:45 
36RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank15:54 
37AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol16:03 
38FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTM17:18 
39FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTM19:41 
40ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank20:32 
41FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis21:23 
42AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife21:32 
43DENJesper Hansen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank22:00 
44USABenjamin King (USA)Cannondale - Garmin23:11 
45ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Team24:38 
46AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang26:05 
47AUTDennis Paulus (AUT)Amplatz - BMC26:08 
48ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert27:55 
49FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team29:20 
50SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC29:54 
51POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice30:03 
52AUSDavid Tanner (AUS)Iam30:30 
53AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol31:14 
54FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlberg33:03 
55DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energy33:31 
56FRARudy Molard (FRA)Cofidis34:17 
57ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha34:29 
58SUIPatrick Schelling (SUI)Iam34:49 
59POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice35:38 
60GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energy37:20 
61ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobert37:42 
62FRAClément Venturini (FRA)Cofidis39:03 
63ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garmin40:11 
64FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale41:32 
65BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert41:35 
66NEDMike Terpstra (NED)Roompot41:37 
67SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC43:40 
68AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels44:54 
69LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM47:46 
70BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert47:58 
71FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM48:24 
72AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlife49:04 
73FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale50:24 
74SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team50:32 
75RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka51:24 
76POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice52:06 
77NORSven Erik Bystrøm (NOR)Team Katusha52:37 
78AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirol55:03 
79RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka55:43 
80ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale56:41 
81FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale56:44 
82NEDReinier Honig (NED)Roompot57:08 
83NEDBerden De Vries (NED)Roompot57:26 
84AUTDaniel Paulus (AUT)Vorarlberg58:48 
85AUTFlorian Gaugl (AUT)WSA - Greenlife59:26 
86ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka59:35 
87GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Garmin1:00:08 
88NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garmin1:00:13 
89LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale1:01:06 
90AUTMartin Weiss (AUT)Tirol1:05:25 
91GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleang1:06:21 
92ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:06:39 
93AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:08:27 
94NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot1:09:52 
95NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot1:12:38 
96AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirol1:12:44 
97NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot1:13:01 
98AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol1:14:56 
99AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC1:19:09 
100ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:19:18 
101AUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlife1:21:18 
102AUTAndreas Walzel (AUT)Vorarlberg1:21:20 
103AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlife1:27:39 
104RSAJim Songezo (RSA)MTN - Qhubeka1:32:54 
105AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlife1:39:26 
106AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg1:40:12 
107AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:43:58 
108SLODejan Bajt (SLO)Amplatz - BMC1:50:09 
109AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg2:05:32 

Proloog - Wien - Wien - 5,3 km - 4 Juli 2015Ploegentijdrit


1RUS Team Katusha (Eduard Vorganov, Ángel Vicioso Arcos, Egor Silin, Sven Erik Bystrøm, Daniel Moreno Fernández, Gatis Smukulis, Vladimir Isaychev, Rüdiger Selig)05:45,39
2RSA MTN - Qhubeka (Jacobus Venter, Kristian Sbaragli, Jay Robert Thomson, Johann Van Zyl, Gerald Ciolek, Natnael Teweldemedhin Berhane, Youcef Reguigui)0:00,99
3USA BMC Racing Team (Rick Zabel, Brent Bookwalter, Manuel Senni, Ben Hermans, Amaël Moinard, Dylan Theuns, Joey Rosskopf)0:05,08
4FRA Cofidis, Solutions Crédits (Cyril Lemoine, Rudy Molard, Stéphane Rossetto, Clément Venturini, Romain Hardy)0:07,98
5SUI IAM (Dries Devenyns, Thomas Degand, Sondre Holst Enger, Clément Chevrier, David John Tanner)0:08,10
6USA Cannondale - Garmin (Davide Villella, Kristoffer Skjerping, Ruben Zepuntke, Matej Mohoric, Benjamin King, Moreno Moser, Tom Jelte Slagter)0:08,39
7AUT Felbermayr - Simplon Wels (Martin Schöffmann, Stephan Rabitsch, Matija Kvasina, Matej Marin, Felix Großschartner, Gregor Mühlberger, Jure Golcer, Matthias Krizek)0:09,78
8FRA AG2R - La Mondiale (Gediminas Bagdonas, Blel Kadri, Quentin Jauregui, Hubert Dupont, Rinaldo Nocentini, Alexis Gougeard, Pierre Latour)0:11,06
9AUT Amplatz - BMC (Andi Bajc, Andreas Umhaller, Marek Canecky, Péter Kusztor, Jan Tratnik)0:13.52
10NED Roompot (Johnny Hoogerland, Mike Terpstra, Berden De Vries, Marc De Maar, Huub Duyn)0:13,76
11POL CCC - Sprandi - Polkowice (Jan Hirt, Leszek Plucinski, Lukasz Owsian, Mateusz Taciak, Maciej Paterski, Branislau Samoilau, Sylvester Szmyd)0:13,81
12BEL Wanty - Groupe Gobert (Frederik Backaert, Francis De Greef, Jan Ghyselinck, Frederik Veuchelen, Mirko Selvaggi, Marco Minnaard, Marco Marcato)0:16,52
13FRA Marseille 13 - KTM (Clément Saint-Martin, Alexandre Blain, Evaldas Siskevicius, Ignatas Konovalovas, Rémy Di Grégorio, Yoann Paillot, Julien El Farès)0:16,73
14AUT WSA - Greenlife (Hans-Jörg Leopold, Florian Gaugl, Jan Sokol, Michael Taferner, Florian Bissinger)0:17,31
15AUT Hrinkow Advarics Cycleang (Alexander Meier, Andreas Hofer, Josef Benetseder, Dominik Hrinkow, Sébastian Baldauf, Clemens Fankhauser)0:20,71
16AUT Team Volksbank (Grischa Janorschke, Patrick Jäger, Daniel Lehner, Nicolas Baldo, Clément Koretzky, Víctor De La Parte Gonzalez)0:21,22
17DEN Cult Energy (Karel Hník, Romain Lemarchand, Joel Zangerle, Christian Mager, Gustav Erik Larsson, Alex Kirsch, Linus Gerdemann, Troels Rønning Vinther)02:21,24
18AUT Tirol (Martin Weiss, Michael Gogl, Florian Schipflinger, Lukas Pöstlberger, David Wöhrer, Stefan Praxmarer)0:25,67
19ITA Bardiani Valvole - CSF Inox (Andrea Manfredi, Paolo Simion, Alessandro Tonelli, Simone Andreetta, Andrea Piechele)0:26,40
20RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank (Oliver Zaugg, Bruno Manuel Silva Pires, Pawel Poljanski, Robert Kiserlovski, Evgeni Petrov, Chris Anker Sørensen, Jesper Hansen)0:27,10

Etappe 1 - Mörbisch - Scheibbs - 207 km - 5 Juli 2015Sprint


1NORSondre Holst Enger (NOR)Iam5:02:08 
2ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubekazt
4GERGrischa Janorschke (GER)Vorarlbergzt
5SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
6NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompotzt
7ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
8GERRüdiger Selig (GER)Team Katushazt
9FRAClément Koretzky (FRA)zt
10DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
11FRACyril Lemoine (FRA)Cofidiszt
12GERRick Zabel (GER)BMC Racing Teamzt
13FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
14GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
15CRORobert Kiserlovski (CRO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
16BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
17POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
18GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Garminzt
19POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
20FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
21FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
22NEDBerden De Vries (NED)Roompotzt
23LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
24FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
25AUSDavid Tanner (AUS)Iamzt
26AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
27PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
29BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
30ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
31AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMCzt
32SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garminzt
33ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
34USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
35FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt

Etappe 2 - Litschau - Grieskirchen - 196 km - 6 Juli 2015Sprint


1AUSDavid Tanner (AUS)Iam4:53:45 
2FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:01 
3HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:02 
4DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
5SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
6CRORobert Kiserlovski (CRO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
8FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
9GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubekazt
10BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
11NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garminzt
12POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
13FRARomain Lemarchand (FRA)Cult Energyzt
14FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
15FRAClément Koretzky (FRA)zt
16ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
17GERChristian Mager (GER)Cult Energyzt
18RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
19PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Teamzt
21ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
22POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
24AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
25CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt

Etappe 3 - Windischgarsten - Judendorf / Straßengel - 185 km - 7 Juli 2015Sprint


1GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team4:23:06 
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
3SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
4ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
5FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
6ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
7USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
8SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
9DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
10FRAClément Koretzky (FRA)zt
11GERChristian Mager (GER)Cult Energyzt
12BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
13NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
15AHOMarc De Maar (AHO)Roompotzt
16AUSDavid Tanner (AUS)Iamzt
17GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
18CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
19POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
21CRORobert Kiserlovski (CRO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
22HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMCzt
23ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garminzt
24PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlbergzt

Etappe 4 - Stift Rein/Gratwein - Drobatsch - 205 km - 8 Juli 2015Berg


1ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlberg5:43:50 
2CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
3BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team0:08 
4POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:13 
5FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubeka0:21 
7FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:32 
8RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:46 
9AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
10USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:50 
11BELThomas Degand (BEL)Iam0:52 
12AUTStefan Denifl (AUT)Iam1:01 
13CRORobert Kiserlovski (CRO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
14DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:18 
15CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels1:35 
16SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels1:39 
17BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team1:52 
18BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice2:00 
19POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:10 
20USALawrence Warbasse (USA)Iam2:48 
21PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:13 
22NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert3:19 
23NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin3:22 
24FRARudy Molard (FRA)Cofidis3:33 
25ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin3:46 
26FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4:18 
27CZEKarel Hník (CZE)Cult Energy4:56 
28BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
29NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
30RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
32ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
33GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
34AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
35AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
36FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
37AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:15 
38HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC5:25 
39AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol5:36 
40GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife6:23 
41SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin7:11 
42FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTM7:26 
43FRARomain Lemarchand (FRA)Cult Energy7:30 
44FRAClément Chevrier (FRA)Iam7:39 
45USABenjamin King (USA)Cannondale - Garminzt
46AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirolzt
47AHOMarc De Maar (AHO)Roompotzt
48FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlbergzt
49FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team7:46 
50RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka8:42 

Etappe 5 - Faaker See/Drobollach - Matrei in Osttirol - 18 km - 9 Juli 2015Ontsnapping


1RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka3:42:33 
2AUSDavid Tanner (AUS)Iam0:06 
3GERRick Zabel (GER)BMC Racing Teamzt
4ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
5ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
6FRAClément Venturini (FRA)Cofidiszt
7AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
8POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
9USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
10ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
11ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
12SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
13NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompotzt
14FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
15SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
16SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
17AUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlifezt
18NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
19NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
20NORSven Erik Bystrøm (NOR)Team Katushazt
21DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
22GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
23NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garminzt
24FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
25POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlbergzt
27FRACyril Lemoine (FRA)Cofidiszt
28BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
29AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
30AUTStefan Denifl (AUT)Iamzt
31NEDReinier Honig (NED)Roompotzt
32BELThomas Degand (BEL)Iamzt
33AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
34RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
35CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt

Etappe 6 - Lienz - Kitzbüheler Horn - 169 km - 10 Juli 2015Berg


1ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlberg4:54:46 
2BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team1:18 
3CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:29 
4FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:51 
5ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubeka1:54 
6BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team2:15 
7BELThomas Degand (BEL)Iam2:17 
8USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
9RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
10AUTStefan Denifl (AUT)Iam2:24 
11SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels2:40 
12POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:50 
13POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:54 
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
15NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin2:57 
16DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:11 
17AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:26 
18ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin3:30 
19NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert4:01 
20SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin4:08 
21USALawrence Warbasse (USA)Iamzt
22AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:28 
23CRORobert Kiserlovski (CRO)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:34 
24CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
25GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife4:49 
26NEDHuub Duyn (NED)Roompot4:55 
27CZEKarel Hník (CZE)Cult Energy5:03 
28AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:14 
29HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC5:18 
30BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:33 
31ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:46 
32FRARomain Hardy (FRA)Cofidis5:48 
33AHOMarc De Maar (AHO)Roompot5:53 
34RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
35SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
36FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTM6:00 
37AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol6:06 
38FRAClément Chevrier (FRA)Iam6:17 
39AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife6:22 
40BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:26 
41AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol6:28 
42USABenjamin King (USA)Cannondale - Garmin6:35 
43GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleang7:09 
44FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis7:41 
45AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels7:52 
46ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Team7:59 
47BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice8:29 
48FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlberg8:43 
49DENJesper Hansen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank9:13 
50FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
51AUTDennis Paulus (AUT)Amplatz - BMC9:44 
52RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank10:08 
53AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels10:11 
54AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlife10:57 
55GERChristian Mager (GER)Cult Energy11:08 
56ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert11:36 
57SWEGustav Erik Larsson (SWE)Cult Energy12:17 
58FRAClément Venturini (FRA)Cofidis12:22 
59FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
60AUTAndreas Walzel (AUT)Vorarlberg12:57 
61FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale13:27 
62NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
63BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
64AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirol13:52 
65FRARudy Molard (FRA)Cofidis14:19 

Etappe 7 - Kitzbühel - Innsbruck - 139 km - 11 Juli 2015Ontsnapping


1AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol2:34:09 
2RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:13 
3ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garminzt
4USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
5ESTGert Jõeäär (EST)Cofidiszt
6GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
7DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
8SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
9ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
10AUTMichael Gogl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
11RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
12AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
13POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
14RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15AUSDavid Tanner (AUS)Iamzt
16FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:21 
17BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:22 
18GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubeka1:10 
19NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompotzt
20NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garminzt
21GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
22FRACyril Lemoine (FRA)Cofidiszt
23AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
24LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
25SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garminzt
26AUTMario Schoibl (AUT)Tirolzt
27NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
28AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
29SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
30BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Teamzt
31ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
32FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
33POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
34AUTAndreas Müller (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
35AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt

Etappe 8 - Innsbruck - Bregenz - 185 km - 12 Juli 2015Sprint


1ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garmin4:44:36 
2AUSDavid Tanner (AUS)Iamzt
3FRAClément Venturini (FRA)Cofidiszt
4LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
5FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
6SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
7ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
8USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
9ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
10GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
11POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
12CZEKarel Hník (CZE)Cult Energyzt
13BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
14FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
15SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
16ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
17ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
18CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
19RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
20HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMCzt
21NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
22FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
23BELThomas Degand (BEL)Iamzt
24RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
25NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
26LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
27CRORobert Kiserlovski (CRO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
29GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
30SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
31ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlbergzt
32AUTStefan Denifl (AUT)Iamzt
33SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
34POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
35BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden