De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Gironde - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Gironde - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Tour de Gironde 2015

FrankrijkFrankrijk - 29 Mei 2015 - 31 Mei 2015


Algemeen klassement - 31 Mei 2015


1FRAStéphane Poulhies (FRA)12:15:02 
2GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro0:04 
3BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoi0:07 
4FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoi0:09 
5ESPJulen Mitxulena (ESP)0:10 
6NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels0:12 
7AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
8ESPPablo Torres Muiño (ESP)0:14 
9FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée U0:16 
10FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
11GRECharalampos Kastrantas (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
12FRADavid Chopin (FRA)zt
13FRARomain Campistrous (FRA)zt
14FRAGuillaume Bonnet (FRA)0:20 
15FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terrezt
16NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:22 
17BELSerge Dewortelaer (BEL)Veranclassic - Ekoizt
18FRAClément Barbeau (FRA)0:23 
19ESTAksel Nõmmela (EST)zt
20POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
21NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
22FRAArnaud Labbe (FRA)zt
23FRAGeoffrey Millour (FRA)zt
24FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
25FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
26FRARomain Guyot (FRA)zt
27FRAYohan Soubes (FRA)zt
28POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)zt
29ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)zt
30NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH0:35 
31FRASylvain Blanquefort (FRA)0:36 
32FRAFlavien Maurelet (FRA)zt
33FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 16zt
34NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Piels0:40 
35FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:43 
36FRARudy Fiefvez (FRA)zt
37NEDGert-Jan Bosman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
38ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:52 
39ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuador0:56 
40NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKH1:06 
41CZEJosef Hosek (CZE)Whirlpool - Authorzt
42FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
43GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto1:11 
44ESPJuan Carlos Riutort Martinez (ESP)Burgos - BHzt
45FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roanne1:14 
46ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar Ecuadorzt
47FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
48FRAQuentin Tanis (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
49FRAThibault Athané (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
50FRATommy Pouget (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
51FRAAdrien Goujon (FRA)Océane Top 16zt
52FRAArnaud Gleizes (FRA)zt
53NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Pielszt
54MRIOlivier Le Court de Billot (MRI)zt
55FRAErwan Cornillet (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
56FRADany Maffeïs (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
57FRAJean Mespoulède (FRA)zt
58FRAKillian Larpe (FRA)zt
59FRARomain Leroy (FRA)zt
60FRAPaul-Mickaël Menthéour (FRA)zt
61ECUPedro Sébastian Rodríguez (ECU)zt
62FRAFlorent Sentucq (FRA)zt
63GERJulian Braun (GER)Kuota - Lottozt
64FRAAxel Crochard (FRA)zt
65FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
66FRAMartial Roman (FRA)Veranclassic - Ekoizt
67FRAHugues Ané (FRA)zt
68FRARémi Benarfa (FRA)zt
69CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Authorzt
70ESPDario Hernandez Illana (ESP)Burgos - BH1:32 
71FRAAlexandre Delétang (FRA)Océane Top 161:34 
72ESPJorge Martín Montenegro Adaro (ESP)zt
73FRAMatthieu Gaultier (FRA)1:36 
74FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre1:39 
75FRABenjamin Le Montagner (FRA)1:40 
76GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto1:43 
77FRAJean-Luc Delpech (FRA)zt
78FRAJérémy Loubeau (FRA)1:44 
79CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author1:54 
80FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:56 
81BELDries Hollanders (BEL)Metec - TKH1:57 
82FRADamien Capus (FRA)2:04 
83FRALucien Capot (FRA)2:06 
84GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto2:08 
85FRAMickaël Larpe (FRA)2:13 
86NEDRemco Te Brake (NED)Metec - TKH2:14 
87FRAAnthony Haspot (FRA)zt
88FRAFabien Schmidt (FRA)2:15 
89FRAKévin Soubes (FRA)zt
90ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
91ALGKarim Hadjbouzit (ALG)Sovac Algeriezt
92ECUCarlos Eduardo Quisphe Quisphe (ECU)Movistar Ecuadorzt
93FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre2:18 
94ALGMohamed Bouzidi (ALG)Sovac Algerie2:21 
95FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U2:38 
96FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U2:39 
97GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne2:42 
98FRASébastien Piry (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
99CZETomas Kalojiros (CZE)Whirlpool - Author2:56 
100FRARemi Verardo (FRA)3:01 
101FRAAlexis Tourtelot (FRA)zt
102ALGAbderrahmane Mehdi Hamza (ALG)Sovac Algeriezt
103BELEdwig Cammaerts (BEL)Veranclassic - Ekoizt
104FRAMickaël Szkolnik (FRA)zt
105FRANicolas Legras (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
106FRABastien Lhomme (FRA)zt
107FRAHugo Lorenzi (FRA)3:26 
108FRAYoän Verardo (FRA)3:31 
109FRALudovic Nadon (FRA)Océane Top 163:32 
110FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise3:53 
111FRAKevin Fouache (FRA)zt
112FRALucas Destang (FRA)Vendée U4:34 
113GERFelix Drumm (GER)5:01 
114FRAThomas Lassaigne (FRA)Cr4 Chemins/roanne5:03 
115FRAMaxence Pedreno (FRA)Cr4 Chemins/roanne7:11 
116FRADamien Casteran (FRA)7:20 
117ESPSebastian Mascaró Rigo (ESP)Burgos - BH8:07 
118FRADamien Lapouges (FRA)8:11 
119FRAJean Marie Gouret (FRA)9:22 
120FRAAntonin Servant (FRA)Océane Top 169:55 
121ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)Sovac Algerie11:55 
122FRAStéphane Reimherr (FRA)12:19 
123FRARomain Faussurier (FRA)12:23 
124FRADamien Fabre (FRA)15:59 
125ESPJoseba Del Barrio (ESP)16:01 
126CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author18:58 
127NEDRick Goeree (NED)Metec - TKH21:09 
128NEDJelle Wolsink (NED)Metec - TKH37:23 

Etappe 1 - Pauillac - Pauillac - 174 km - 29 Mei 2015Sprint


1BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoi3:40:26 
2FRAStéphane Poulhies (FRA)zt
3FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terrezt
4ESTAksel Nõmmela (EST)zt
5FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
6FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
7FRAYoän Verardo (FRA)zt
8FRAClément Barbeau (FRA)zt
9FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
10FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
11FRAMatthieu Gaultier (FRA)zt
12GRECharalampos Kastrantas (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
13NEDJelle Wolsink (NED)Metec - TKHzt
14FRAFabien Schmidt (FRA)zt
15POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
16FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée Uzt
17ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar Ecuadorzt
18FRAGuillaume Bonnet (FRA)zt
19FRARemi Verardo (FRA)zt
20CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Authorzt
21NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKHzt
22FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
23NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
24ESPJulen Mitxulena (ESP)zt
25FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terrezt

Etappe 2 - Bassens - Cenon - 169 km - 30 Mei 2015Ontsnapping


1GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro4:04:32 
2FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoi0:02 
3AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
4FRADavid Chopin (FRA)zt
5NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
6ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
7FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée Uzt
8ESPPablo Torres Muiño (ESP)zt
9ESPJulen Mitxulena (ESP)zt
10FRAStéphane Poulhies (FRA)zt
11FRARomain Campistrous (FRA)zt
12FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
13GRECharalampos Kastrantas (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
14FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:09 
15FRAGuillaume Bonnet (FRA)zt
16FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terrezt
17FRAYohan Soubes (FRA)zt
18FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
19FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
20FRAClément Barbeau (FRA)zt
21FRARomain Guyot (FRA)zt
22NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
23NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
24BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
25POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt

Etappe 3 - Mios - Mios - 195 km - 31 Mei 2015Sprint


1FRAStéphane Poulhies (FRA)4:30:18 
2BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
3NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
4FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terrezt
5FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
6GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadrozt
7FRAClément Barbeau (FRA)zt
8FRAPaul Sauvage (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
9FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée Uzt
10FRALucas Destang (FRA)Vendée Uzt
11FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
12FRAGuillaume Bonnet (FRA)zt
13GRECharalampos Kastrantas (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
14FRASylvain Blanquefort (FRA)zt
15FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
16FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
17ESTAksel Nõmmela (EST)zt
18FRAFabien Schmidt (FRA)zt
19ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Movistar Ecuadorzt
20FRAKévin Soubes (FRA)zt
21ESPPablo Torres Muiño (ESP)zt
22POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
23FRAMatthieu Gaultier (FRA)zt
24FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
25FRAArnaud Labbe (FRA)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden