De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour d'Azerbaïdjan - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour d'Azerbaïdjan - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Azerbeidzjan

Uitslagen 2015

Tour d'Azerbaïdjan 2015

AzerbeidzjanAzerbeidzjan - 6 Mei 2015 - 10 Mei 2015


Algemeen klassement - 10 Mei 2015


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil20:14:42 
2NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg0:34 
3SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
4USAChris Horner (USA)Airgas - Safewayzt
5RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo3:49 
6GBRJoshua Edmondson (GBR)AN Post - Chainreactionzt
7AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:50 
8CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
9AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:52 
10KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever3:55 
11CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil3:56 
12GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
13ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg4:01 
14POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academyzt
15GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project4:04 
16MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Airgas - Safeway4:32 
17NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg4:39 
18KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)4:43 
19CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy5:00 
20SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil5:11 
21PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Tavira5:38 
22RUSPetr Ignatenko (RUS)Rusvelozt
23AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:42 
24BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Minsk Cycling Club5:46 
25ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:01 
26USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safeway6:52 
27RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
28ROUAndrei Nechita (ROU)6:56 
29BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club7:15 
30NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling7:22 
31AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:30 
32KAZPavel Gatskiy (KAZ)11:22 
33RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo11:39 
34ESTMihkel Räim (EST)12:00 
35BELXandro Meurisse (BEL)AN Post - Chainreaction12:07 
36GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrasse12:10 
37KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever12:13 
38UKRArtem Topchanyuk (UKR)Tusnadzt
39IRLRyan Mullen (IRL)AN Post - Chainreaction12:17 
40ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:06 
41AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang13:51 
42AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang16:58 
43PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)Tavira17:50 
44AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling18:27 
45FRANicolas Lefrançois (FRA)Novo Nordisk18:37 
46TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor18:57 
47CZEFrantisek Padour (CZE)18:58 
48ESTJosten Vaidem (EST)19:20 
49ESTMartin Laas (EST)19:43 
50NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburg19:57 
51DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling20:03 
52SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil20:07 
53HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Lösch20:13 
54GEREric Süßemilch (GER)20:17 
55HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnord20:19 
56GERJohn Mandrysch (GER)Mlp - Bergstrasse20:42 
57AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang20:56 
58PORRafael Ferreira Reis (POR)Tavira22:31 
59CHNChen Lu Qin (CHN)22:51 
60NEDJurgen Van Diemen (NED)Parkhotel Valkenburg22:57 
61NZLJames Judd (NZL)Parkhotel Valkenburg23:26 
62KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)23:31 
63AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling23:52 
64BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)24:04 
65NZLRoman Van Ulden (NZL)Ccn24:25 
66AUSMalcolm Rudolph (AUS)Drapac Professional Cycling25:03 
67INAHari Fitrianto (INA)Ccn26:14 
68ISRYoav Bar (ISR)Cycling Academy26:36 
69AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project26:50 
70GRENikolaos Ioannidis (GRE)27:11 
71AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project27:25 
72LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
73ESTJoonas Jõgi (EST)27:43 
74RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelo28:54 
75HUNAbel Kenyeres (HUN)zt
76LTUAidis Kruopis (LTU)AN Post - Chainreaction29:38 
77TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor29:47 
78IRLConor Dunne (IRL)AN Post - Chainreaction29:53 
79ISRIdo Zilberstein (ISR)Cycling Academy30:12 
80USAGriffin Easter (USA)Airgas - Safeway31:14 
81CHNPing An Shen (CHN)Giant - Champion System31:28 
82HUNBotond Hollo (HUN)Utensilnord32:41 
83USAKevin Gottlieb (USA)Airgas - Safeway33:00 
84AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk33:18 
85SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academyzt
86CHNYing Chuan Gu (CHN)Giant - Champion System33:38 
87AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk33:55 
88PORJoão Mendonça Pereira (POR)Tavira34:27 
89PORValter Pereira (POR)Tavirazt
90GERSimon Strobel (GER)Novo Nordisk34:51 
91NEDDaniel Abraham (NED)35:21 
92CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobil36:27 
93ESTPeeter Pung (EST)37:55 
94USAAlex Darville (USA)38:05 
95RUSAlexander Evtushenko (RUS)Rusvelo38:12 
96KAZMatvey Nikitin (KAZ)38:34 
97TURBekir Baki Akirsan (TUR)Torku Seker Spor39:30 
98TURRasim Reis (TUR)Torku Seker Spor40:02 
99ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academy41:52 
100IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk42:19 
101ITAAlberto Nardin (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec43:11 
102SVKJozef Palcak (SVK)Banska Bystrica43:46 
103LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling44:41 
104GERMoritz Fußnegger (GER)Mlp - Bergstrasse47:02 
105LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cycling47:05 
106GREMichail Kortsidakis (GRE)47:11 
107GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)47:17 
108CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha47:25 
109DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Androni Giocattoli - Sidermec53:34 

Etappe 1 - Baku - Sumqayit - 154 km - 6 Mei 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil3:36:59 
2ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
4ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
5CZEJiri Hochmann (CZE)ASC Dukla Prahazt
6BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)zt
7GRECharalampos Kastrantas (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
8PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Tavirazt
9ESTMartin Laas (EST)zt
10RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
11GERJohn Mandrysch (GER)Mlp - Bergstrassezt
12USAAlex Darville (USA)zt
13KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
14AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
15AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
16NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
17ESTMihkel Räim (EST)zt
18GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
19KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt
20NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburgzt
21LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
22CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
23GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
24USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
25ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt

Etappe 2 - Baku - Ismayilli - 187 km - 7 Mei 2015Berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil4:43:26 
2SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:33 
3USAChris Horner (USA)Airgas - Safewayzt
4NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
5AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:49 
6KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
7CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
8GBRJoshua Edmondson (GBR)AN Post - Chainreactionzt
9SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
10GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
11RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
12CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
13RUSPetr Ignatenko (RUS)Rusvelo3:53 
14ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg4:01 
15POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academyzt
16GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project4:03 
17MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Airgas - Safewayzt
18KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)4:33 
19NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburgzt
20AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
21BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club5:32 
22ROUAndrei Nechita (ROU)zt
23PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Tavirazt
24CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
25USAConnor McCutcheon (USA)Airgas - Safewayzt
26AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
27RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
28BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
29NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling5:37 
30ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project6:42 
32SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil10:46 
33ESTMihkel Räim (EST)zt
34NEDJurgen Van Diemen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
35GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrassezt
36TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
37AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
38FRANicolas Lefrançois (FRA)Novo Nordiskzt
39NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburgzt
40CHNChen Lu Qin (CHN)zt
41AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
42GEREric Süßemilch (GER)zt
43ESTJosten Vaidem (EST)zt
44AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang10:52 
45PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)Tavirazt

Etappe 3 - Gabala - Gabala - 177 km - 8 Mei 2015Ontsnapping


1GBRJoshua Edmondson (GBR)AN Post - Chainreaction4:07:28 
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil0:01 
3SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
4DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard Pro Cyclingzt
5ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
6CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
7POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academyzt
8BELXandro Meurisse (BEL)AN Post - Chainreactionzt
9SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
10AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
11KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
12RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
13CZEJiri Hochmann (CZE)ASC Dukla Prahazt
14USAChris Horner (USA)Airgas - Safewayzt
15AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
16NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
17HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Löschzt
18AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
19ESTMihkel Räim (EST)zt
20GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
21PORRafael Ferreira Reis (POR)Tavirazt
22CHNChen Lu Qin (CHN)zt
23GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:07 
24PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Tavirazt
25NEDJurgen Van Diemen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
26ISRIdo Zilberstein (ISR)Cycling Academyzt
27KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
28HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnordzt
29CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
30TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Sporzt

Etappe 4 - Gabala - Mingachevir - 204,6 km - 9 Mei 2015Ontsnapping


1CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy4:13:55 
2AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:01 
3IRLConor Dunne (IRL)AN Post - Chainreactionzt
4USAGriffin Easter (USA)Airgas - Safeway0:03 
5AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:42 
6SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
7ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
8KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
9LTUAidis Kruopis (LTU)AN Post - Chainreactionzt
10ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
11CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
12KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt
13TURIsmail Aksoy (TUR)Torku Seker Sporzt
14ESTMartin Laas (EST)zt
15AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
16NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
17BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)zt
18ESTNorman Vahtra (EST)zt
19NEDJurgen Van Diemen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
20LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
21KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)zt
22GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
23TURRasim Reis (TUR)Torku Seker Sporzt
24HUNKrisztian Lovassy (HUN)Differdange - Löschzt
25ROUAndrei Nechita (ROU)zt
26ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt
27GERJohn Mandrysch (GER)Mlp - Bergstrassezt
28SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
29NZLRoman Van Ulden (NZL)Ccnzt
30RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt

Etappe 5 - Baku - Baku - 144 km - 10 Mei 2015Medium berg


1RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo3:32:10 
2KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
3SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project0:01 
4CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
5USAChris Horner (USA)Airgas - Safewayzt
6KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt
7ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburgzt
8GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
10AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
11AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
12ESTMartin Laas (EST)zt
13NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburgzt
14KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)zt
15GBRJoshua Edmondson (GBR)AN Post - Chainreactionzt
16AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
17RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
18NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
19PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Tavirazt
20ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
21POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academyzt
22CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
23GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
24AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
25CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden