De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Post Danmark Rundt - Tour of Denmark - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Post Danmark Rundt - Tour of Denmark - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Uitslagen 2015

Post Danmark Rundt - Tour of Denmark 2015

DenemarkenDenemarken - 4 Augustus 2015 - 8 Augustus 2015


Algemeen klassement - 8 Augustus 2015


1DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank19:42:19 
2DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:45 
3ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:49 
4DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
5AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
6FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
7DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquickzt
8DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
9DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquickzt
10DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
11DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
12NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
13COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineoszt
14GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
15AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
16DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
18BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
19BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
20DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
21NEDLars Boom (NED)Astanazt
22BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
23NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
24BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudalzt
25NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudalzt
26DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platformzt
27ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
28AUTMichael Gogl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
29GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 18zt
30SWEMichael Olsson (SWE)Trefor - Blue Waterzt
31DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
32DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
33DENMartin Herbaek Grøn (DEN)Riwal Platformzt
34GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
35BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
36BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
37BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
38DENChristoffer Lisson (DEN)Almeborg - Bornholmzt
39GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
40BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
41DENMartin Mortensen (DEN)Cult Energyzt
42DENNicolaj Steen (DEN)zt
43ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 18zt
44BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
45BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
46FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
47BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Soudalzt
48GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energyzt
49NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
50GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
51ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
52ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
53NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompotzt
54AUTDaniel Schorn (AUT)Bora - Argon 18zt
55DENMichael Reihs (DEN)Cult Energyzt
56KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
57NEDRaymond Kreder (NED)Roompotzt
58ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
59DENRasmus Christian Quaade (DEN)Cult Energyzt
60ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
61AHOMarc De Maar (AHO)Roompotzt
62DENMichael Svendgaard (DEN)zt
63DENMagnus Bak Klaris (DEN)Seg Racing Academyzt
64GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
65FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
66RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
67BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
68ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
69KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
70DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platformzt
71DENMads Pedersen (DEN)Cult Energyzt
72NEDBrian Van Goethem (NED)Roompotzt
73DENStefan Djurhuus (DEN)Almeborg - Bornholmzt
74ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
75DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platformzt
76ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
77BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
78ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
79DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platformzt
80ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
81FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
82BELKevin Callebaut (BEL)Cibelzt
83BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
84FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
85NAMDan Craven (NAM)Europcarzt
86KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
87FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
88DENDaniel Holm Foder (DEN)Trefor - Blue Waterzt
89AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
90NEDIvar Slik (NED)Roompotzt
91SVKJuraj Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
92AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
93BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
94BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
95RSANick Dougall (RSA)MTN - Qhubekazt
96BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
97AUSNathan Earle (AUS)Team Ineoszt
98DENMartin Toft Madsen (DEN)Almeborg - Bornholmzt
99KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astanazt
100ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
101DENPatrick Clausen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
102FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
103DENKasper Asgreen (DEN)Mlp - Bergstrassezt
104DENJesper Schultz (DEN)zt
105ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
106DENMark Sehested Pedersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
107SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
108ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
109DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platformzt
110DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Trefor - Blue Waterzt
111DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Coloquickzt
112DENNikola Aistrup (DEN)Riwal Platformzt
113DENAlex Rasmussen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
114AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordiskzt
115DENRolf Nyborg Broge (DEN)Coloquickzt
116DENChristian Nyvang Lund (DEN)Coloquickzt
117FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
118BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
119DENDennis Herforth Jensen (DEN)Coloquickzt
120DENMatthias Dam Westergaard (DEN)Almeborg - Bornholmzt
121DENFrederik Zeuner (DEN)zt
122DENMathias Krigbaum (DEN)Lotto - Soudal Espoirszt
123DENJesper Juul Andreasen (DEN)Almeborg - Bornholmzt
124ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
125DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platformzt
126DENRune Andersen (DEN)Coloquickzt
127NEDTheo Bos (NED)MTN - Qhubekazt

Etappe 1 - Struer - Holstebro - 18 km - 4 Augustus 2015Ontsnapping


1NEDLars Boom (NED)Astana3:44:07 
2DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:02 
3DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
4DENMads Pedersen (DEN)Cult Energyzt
5ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
6DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:39 
8NEDRaymond Kreder (NED)Roompotzt
9GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
10DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
11BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
12KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
13BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
14BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
15DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
16ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
17DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platformzt
18BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
19BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
20KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
21BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Soudalzt
22BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudalzt
23DENMichael Svendgaard (DEN)zt
24ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
25DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
26BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
27NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
28DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquickzt
29AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
30DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
31DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
32DENSimon Bigum (DEN)Almeborg - Bornholmzt
33DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
34DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
35AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt

Etappe 2 - Ringkøbing - Aarhus - 235 km - 5 Augustus 2015Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)MTN - Qhubeka5:31:29 
2ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
3DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
4DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
6DENMichael Svendgaard (DEN)zt
7ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 18zt
8DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquickzt
9ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
10GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
11GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
12ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
13DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platformzt
14NEDRaymond Kreder (NED)Roompotzt
15GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
16ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
17DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
18GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 18zt
19BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
20NEDLars Boom (NED)Astanazt
21DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquickzt
22DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
23DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
24DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudalzt

Etappe 3 - Vejle - Vejle - 185 km - 6 Augustus 2015Medium berg


1DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:36:35 
2DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energy0:01 
3DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquickzt
4DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
5ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
6GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubeka0:06 
7AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:09 
8DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
9DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energy0:41 
10AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:52 
11NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
12DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
13BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
14NOREdvald Boasson Hagen (NOR)MTN - Qhubekazt
15BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:59 
16DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquick1:03 
17COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos1:05 
18BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal1:13 
19DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:20 
20GERChristian Knees (GER)Team Ineos1:22 
21GBRBen Swift (GBR)Team Ineos2:18 
22NEDLars Boom (NED)Astana2:30 
23AUTMichael Gogl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
24DENMartin Herbaek Grøn (DEN)Riwal Platform4:01 
25DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:26 
26RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka4:51 
27ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert5:08 
28DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water5:43 
29BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal7:07 
30NEDMike Terpstra (NED)Roompot7:24 
31BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal7:51 
32NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudalzt
33SWEMichael Olsson (SWE)Trefor - Blue Waterzt
34DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platformzt
35DENRasmus Christian Quaade (DEN)Cult Energyzt
36AUSNathan Earle (AUS)Team Ineoszt
37GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 18zt
38NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
39FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcar7:58 
40DENPatrick Clausen (DEN)Trefor - Blue Water12:10 

Etappe 4 - Slagelse - Frederiksværk - 115 km - 7 Augustus 2015Sprint


1DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:23:57 
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)MTN - Qhubekazt
3DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
4ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
5ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
7NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
8FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
9GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
10DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
11ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordiskzt
13BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
14DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
15DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platformzt
16NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudalzt
17DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
18DENMichael Svendgaard (DEN)zt
19GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
20DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
21NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
22DENChristoffer Lisson (DEN)Almeborg - Bornholmzt
23ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
24BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquickzt
26AUTDaniel Schorn (AUT)Bora - Argon 18zt
27DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platformzt
28DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
29ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
30DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
33COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos0:07 
34DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquickzt
35BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt

Etappe 5 - Helsingør - Helsingør - 13,6 km - 7 Augustus 2015Individuele Tijdrit


1DENMads Würtz Schmidt (DEN)Coloquick15:45 
2DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:15 
3DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
4KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:30 
5NOREdvald Boasson Hagen (NOR)MTN - Qhubeka0:33 
6DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:36 
7DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
8AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:39 
9DENMads Pedersen (DEN)Cult Energy0:42 
10DENRasmus Christian Quaade (DEN)Cult Energy0:44 
11GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
12NEDLars Boom (NED)Astana0:49 
13BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudal0:50 
14DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedge0:52 
15DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energy0:53 
16DENKasper Asgreen (DEN)Mlp - Bergstrassezt
17NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot0:55 
18FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
19GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 180:57 
20DENMartin Toft Madsen (DEN)Almeborg - Bornholm1:00 
21COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos1:02 
22SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana1:04 
24RSANick Dougall (RSA)MTN - Qhubekazt
25AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
26FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcarzt
27DENMatthias Dam Westergaard (DEN)Almeborg - Bornholmzt
28DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform1:06 
29BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:08 
30GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:09 
31RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
32GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubekazt
33DENMartin Mortensen (DEN)Cult Energy1:10 
34DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal1:12 
35DENMagnus Bak Klaris (DEN)Seg Racing Academy1:13 

Etappe 6 - Hillerød - Frederiksberg - 155 km - 8 Augustus 2015Sprint


1DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:09:59 
2DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)MTN - Qhubekazt
4NEDRaymond Kreder (NED)Roompotzt
5ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
7BELAmaury Capiot (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
8BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Soudalzt
9DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Greenedgezt
10ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
11ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
13BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
14DENMads Pedersen (DEN)Cult Energyzt
15DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
16ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
17BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
18FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
19DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platformzt
20NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
21AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
22DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energy0:04 
23BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
24GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
25DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
27AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
28AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
29GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
30AUTDaniel Schorn (AUT)Bora - Argon 18zt
31KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
32KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astanazt
33GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
34DENChristoffer Lisson (DEN)Almeborg - Bornholmzt
35KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden